Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Michu_97 napisał(a):

Robert Górski na Instagramie zaprasza do Opola, a jednocześnie ogłosił, że pomimo magicznego słowa "przepraszam" przez nowego prezesa program "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni" nie wrócą na jesień. Polsat chciałby przywrócić kabarety i możliwe, że pod koniec lata zobaczymy "Świętokrzyską Galę Kabaretową 2024".

Myślę że wrócą one do Polsatu nieco wcześniej bo w lipcu jeszcze jest Festiwal Kabaretu w Koszalinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Hit Festiwal oglądało w tym roku 1,15 mln widzów. Widownia imprezy była zdecydowanie niższa rok temu, ale głównie dlatego, że tym roku nie obejmowała kabaretonu. Największą popularnością cieszył się koncert Radiowy Przebój Roku. 

Najwięcej widzów zgromadził koncert Radiowy Przebój Roku, który w piątek oglądało 1,4 mln osób. Wystąpili w nim m.in. Doda, Smolasty, Tribbs i Margaret. Polsat podał, że w stacja była w piątkowy wieczór liderem rynku, zarówno w grupie wiekowej 16-59, osiągając wynik 12,5 proc,., jak i w grupie 4+ z wynikiem 12,6 proc.

 

źródło: wirtualne media.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Polsat począwszy od 24 czerwca wyrzuca z swojej oferty „Wydarzenia 12:50". Program ten pozostanie w naziemnych „Wydarzeniach 24" i rzecz jasna w Polsat News.

W moim odczuciu „Wydarzenia 15:50" też można by wyrzucić a „Interwencję" nadawać tak jak u konkurencji około godziny 20:00. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, popołudniowe wydanie Wydarzeń w głównym Polsacie to jednak sztandarowy punkt ramówki moim zdaniem. Pewnie powody tej decyzji są takie że trzeba oszczędzać informowanie, bo nadmiar informacji w ramówce zwłaszcza o tematyce politycznej powoduje zmęczenie i kłótnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu
 

Cytat

Związany z Telewizją Polsat od 2005 roku Maciej Dowbor poinformował na Facebooku o odejściu ze stacji. - Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu – stwierdził. Nie ujawnił swoich planów zawodowych. 
Wieloletni prezenter post na temat swojego odejścia opublikował w środę wieczorem. - Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu  miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój „związek” z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych. Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. A ja uznałem, że to jest ten moment, kiedy mogę odejść na własnych zasadach, zostawiając po sobie, mam nadzieję, fajne projekty i dobre wspomnienia - napisał Dowbor.

Źródło: Wirtualnemedia (https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/maciej-dowbor-polsat-koniec-prezenter-odejscie-przyczyny-powody)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo nie wiem czy zostało już to wspomniane, ale czy Polsat (lub inna stacja) może poruszył temat śmierci Pani Kipiel-Sztuki w wiadomościach?

Jeśli nie, to uważam że to chamskie z ich strony. Nigdzie, poza stroną Polsatu nie widzę by poruszyli tę sprawę. 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2024 o 09:59, Michu_97 napisał(a):

Nie wiem, nie znam się...Dałem tylko znać co pan Górski napisał na temat Polsatu. Moje informacje dotyczą tylko Kielc. O Koszalinie nie ma żadnej informacji, chyba, że ktoś z Was je ma.

Niedawno Kabaret Koń Polski który to jest organizatorem koszalińskiego festiwalu poinformował że będzie on w Polsacie pod koniec lipca tego roku: https://www.facebook.com/share/p/5nSFivMnywewKVx9/

 

Edytowane przez Poland
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kirk napisał(a):

Już po tytule widać, że będą klimaty polityczne, do tego wrócą "Fakty autentyczne".

Właśnie dlatego bardziej niż na Polsacie spodobał mi się kabaret w jedynce. Brak politycznych żartów. Jak ktoś chce polityczne żarty to wchodzi na różne strony www, które się zajmują polityką. Nie w tv. W telewizji kabarety powinny przedstawiać śmieszne historie i trafne żarty. W Polsacie zamiast kabaretu leciały żarty o PiSiorach i skecze o pijakach (koniecznie wykonane przez kabaret skeczów męczących)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na Jedynce w Opolu żarty polityczne były, poza tym generalnie to jest jeden z wdzięczniejszych tematów do skeczów. Kwestia tylko w tym, jak to jest wykonane.

 

5 minut temu, Klopseł napisał(a):

Jak ktoś chce polityczne żarty to wchodzi na różne strony www, które się zajmują polityką.

No, nie do końca to tak działa, bo akurat poziom tego, co jest w sieci, często jest bardzo słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2024 o 20:04, Mikuu napisał(a):

Polsat z poniedziałku na wtorek od godziny 00:02 do godziny 04:45 będzie mieć przerwę techniczną, nietypowo niż zwykle, bo w poniedziałek oraz prawie 2 godziny krócej niż zwykle.

Leci teraz "przerwa techniczna" a dokładnie...O godzinie 0.50 zaczął się film "Pearl Harbor" :D "Niezniszczalny" skończył się o 0.30. Nie mam pojęcia co się stało, ale Polsat zawsze robił przerwy techniczne w czwartki na wszystkich kanałach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michu_97 napisał(a):

ale Polsat zawsze robił przerwy techniczne w czwartki na wszystkich kanałach. 

No nie wiem co to za przerwa techniczna miała być... może pomyłka tylko w programie, choć w każdym programie tv była ona wymieniona, również na stronie polsat.pl czy w Telegazecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...