Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze ''Wydarzenia'' prowadzi Bartosz Kurek i co ciekawe, bez formuły weekendowej. Poza tym ''Wydarzenia'' w dni powszednie prowadzi teraz Joanna Wrześniewska-Sieger, a Jarosław Gugała prowadzi teraz wieczorne wydanie ''Wydarzeń'' z godz. 22:00 na Polsacie News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja moim zdaniem, nawet pamiętam, że kilka miesięcy temu pisałem na forum o tym, iż przydałaby się transmisja z PAKI, w końcu to jeden z najstarszych przeglądów kabaretowych w Polsce, z renomą, bardzo często ci, którzy wygrywali PAKĘ, utrzymywali się, i utrzymują nadal na scenie z wielką popularnością. A trzeba też przyznać, że przez pewien czas telewizje traktowały ten festiwal po macoszemu. Ostatnia relacja była na 30-lecie imprezy, nadano wtedy koncert jubileuszowy, ale z odtworzenia. Tym razem Polsat będzie to pokazywać na żywo. A doświadczenie w takich konkursach ta stacja ma, bo to dzięki Polsatowi właśnie jesienny Ryjek z imprezy regionalnej stał się jednym z najważniejszych kabaretowych wydarzeń roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tu na forum jest wątek o polskich filmach,ale napiszę parę słów na temat filmu który przed paroma chwilami się skończył na Polsacie czyli "7 rzeczy których nie wiecie o facetach"

Pamiętam jak ten film był strasznie reklamowany w Polsacie,czyli różne reportaże,zapowiedzi namolne zachęcanie na pójscie do kina na ten "film"..

A dziś była chyba premiera tego filmu w Polsacie i powiem krótko dno-dna,kompletne dziadostwo za które nie dałbym nawet złotówki w kinie,film kompletnie nudny,bez żadnej ciekawej akcji no i co najgorsze to była niby komedia a ja tam nic śmiesznego nie wyłapałem..teraz już wiem,że mówienie o polskim kinie jako o dnie i upadku jest prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie @djclassic, akurat "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to jedna z najlepszych polskich komedii ostatnich lat. Może nie świadczy to dobrze o polskich komediach, ale tak jest. Są gorsze polskie komedie, których odechciewa się oglądać już po kilku minutach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie widziałem tego filmu, to jednak nie zgadzam się z opinią @kamila32145. Czasami powstają bardzo dobre filmy - np. w reżyserii Jana Komasy, Wojciecha Smarzowskiego czy Jana P. Matuszyńskiego, które przyciągają do kin miliony widzów. Jednak powstają również niewypały, jak np. słynne ''Ciacho'' czy ''Kac Wawa'' (swoją drogą oba te filmy wyprodukował obecny szef Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej).

 

A to, że Polsat promował ten film to mnie nie dziwi, ponieważ Polsat był nieco odpowiedzialny za ''7 Rzeczy''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia, że Jarosław Gugała nie będzie już prowadzić głównych wydań ''Wydarzeń''. W ostatnich tygodniach nie widziałem go w wydaniach o 18:50 po tym, jak Dorota Gawryluk została szefową ''Wydarzeń'' - głównie prowadzili o tej porze wspomniana już Gawryluk oraz Joanna Wrześniewska-Sieger.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądając ''Wydarzenia'' zauważyłem, że materiały zagraniczne zaczęli oznaczać logiem Reutersa i AP na dole ekranu (podobnie jest w ''Faktach'' oraz ''Expressie'' TTV, TVN 24 i TVN 24 BIS - tyle tylko, że tam jest zwykły biały napis REUTERS i AP niż logo agencji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat SuperHit Festiwal 2018 odbędzie się w dniach 25-27 maja,  wśród gości: Sławomir, Popek, Kali, Organek, Doda, Ania Dąbrowska, i wielu innych

 

27 maja, będzie Sopocki Hit Kabaretowy wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Smile, Ewa Błachnio, Jerzy Kryszak, Kabaret Skeczów Męczących i wielu innych

 

Więcej tutaj: https://www.tvpolsat.info/news/9486/jubileusze-grzeszczak-i-bajora-na-polsat-superhit-festiwal-wsrod-gwiazd-slawomir-popek-i-boys

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...