Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A od kiedy główny Polsat stał się taki 'zaangażowany politycznie' jak wczoraj? Nie przypominam sobie aby, po za Smoleńskiem, nadawali orędzia rządzących na otwartych kanałach. Gdyby zrobiła to TVP, to nikt nie powinien się temu dziwić, gdyż to rządowa stacja. A tutaj?

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy główny Polsat stał się taki 'zaangażowany politycznie' jak wczoraj? Nie przypominam sobie aby, po za Smoleńskiem, nadawali orędzia rządzących na otwartych kanałach. Gdyby zrobiła to TVP, to nikt nie powinien się temu dziwić, gdyż to rządowa stacja. A tutaj?

Według tego co podano tutaj: https://www.tvpolsat.info/news/9367/polsat-pokazal-oredzie-premiera-na-glownej-antenie-ze-wzgledu-na-wage-obecnej-sytuacji to orędzie wyemitowano z racji wagi obecnej sytuacji. I to mnie akurat nie dziwi, bo jednak nie jest nigdzie napisane, że prywatny nadawca nie może emitować wystąpień najważniejszych osób w państwie. Uznano, że sytuacja jest istotna, to puszczono.

A to, że wyszły te opóźnienia, że prywatne stacje miały nagranie później (przez co np. w TVN24 tekst orędzia odczytano jak tylko się pojawił w sieci)... cóż, myślę że to dlatego, iż obecnie orędzia nie są nadawane na żywo, tylko nagrywane. @marrak podawał w tym wątku przykład orędzia o stanie państwa w USA, i właśnie to orędzie jest nadawane na żywo jako relacja z Kongresu (to mniej więcej tak jak się pokazuje np. expose w Polsce). Gdyby było tak, że orędzia nadawano by na żywo, to wtedy można by było uniknąć sytuacji z opóźnieniem w dostarczeniu nagrania, bo albo wszystkie stacje korzystałyby z jednego przekazu, albo każdy nadawca miałby swoją kamerę i swój przekaz (i obecnie np. przy transmisjach z uroczystości państwowych się to drugie rozwiązanie praktykuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat przedłużył prawa do siatkówki na kolejne 7 lat w tym do najważniejszych imprez tj. Siatkarska Liga  Narodów i kwalifikacje do niej ( zastąpi Ligę Światową i World Grand Prix), Mistrzostwa Świata 2022, kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich 2020 i 2024, Puchar Świata 2019 i 2023.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Polsat pokaże wiosną 2018 roku następujące premiery filmowe:

 

- ''Most szpiegów''.

- ''Bogowie Egiptu''.

- ''Jack Reacher. Nigdy nie wracaj''.

- ''Plan ucieczki''.

- ''Point Break. Na Fali''.

- ''7 rzeczy, których nie wiecie o facetach''.

- ''Fistaszki. Wersja Kinowa''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że dopisek "premiera" nie pojawił się dzisiaj na "Dlaczego ja?", "Na ratunek 112", ale już na "Gliniarzach" jest. Wszystkie te pozycje są od dzisiaj emitowane premierowo.  Już dawno zauważyłem tę niekonsekwencję i jak widać nadal ma miejsce. Oczywiście mi obecność tego dopisku jest obojętna, bo i tak odróżniam premiery od powtórek, jednak skoro go już stosują, to powinni wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy najmniej TVN miał dobre, nawet bardzo dobre te zwiastuny przez jakiś czas. Na tyle, że się o nich wspominało, np. o jakiejś piosence czy utworze wykorzystanym. Teraz jest coraz słabiej. Natomiast Polsat, z tego co pamiętam, to miał zazwyczaj średnie.

 

Tegoroczny pokazuje, że jest po prostu słabo. Taniocha bez większego pomysłu, a minimalizm też już wzorowany na konkurencji. I jeszcze ta wyjąca pioseneczka, która swego czasu była puszczana dosłownie wszędzie po poziomu takiego, że wychodziła dołem. Miało być modnie, tak to przynajmniej widać po tych scenach, a muzykę wybrali już niemodną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...