Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, ircios napisał:

U mnie od 2 tygodni pojawiła się opcja wymiany Pejsa na to cudo w 2 wariantach co pokazałeś. Nie wiem po co jest ta droższa opcja z aktywacją i 15/m. Chyba liczą jeszcze na jakiegoś jelonka?

Żebyś zobaczył, że do tej pory było 15 a teraz jest 10 więc bierz od ręki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zaproponowano mi wymianę dekodera Wifipremium Box na ten 4K. Instalacja w wynajmowanym przeze mnie mieszkaniu jest taka sobie, dlatego zastanawiam się, czy dekoder 4K ma jakieś większe wymagania względem jakości sygnału? Na WP Boksie mam Poziom 58%, Jakość 81%. Telewizora 4K też jeszcze nie mam, więc będę wpinał go po zwykłym HDMI do 9-letniego Samsunga z HD. Czy mam się czego obawiać, czy dekoder będzie normalnie działał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADUSIEK XPS 5, odpowiedziałeś mi w wątku dotyczącym ofert przedłużeniowych. Tam zaraz to pewnie ktoś usunie:

Cytat

@boss509

 

Canal+4k wymaga HDMI 2.0 Telewizora 4K z HDR(HLG) oraz karty Cayman tylko na tej działa CANAL+4K  

 

4K Ultrabox+ ma dobrą głowicę można podłączyć na 5 sposobów 1 pojedynczo 2 TWIN 3 TWIN MONOBLOCK 4 UNICABLE 5 WILDE BAND tylko przy 4 i 5 nagrywasz 3 i 4-tą audycje oglądasz 

 

SZUKAJ MODELI TECHNICOLOR NIE AWARYJNE SĄ SERIA ITCA lub NA TEN MOMENT AWARYJNE  ADB SERIA JADA 

 

Sprawdź sygnał na kanale 118 jeśli jest dobry to wszystko będzie dobrze działało :)  

 

Pozdrawiam Adam :)

 

Mhm, czyli dopóki nie wymienię telewizora na 4K, to tylko kanału Canal+4K nie obejrzę, a reszta OK? Z tym się oczywiście liczyłem, póki co i tak nie mam odpowiedniego telewizora. Jeśli dobrze zrozumiałem, to na ten moment mi wystarczy. Dziękuję bardzo za pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli tak jak kiedyś wchodziło HD i ludzie podłączali je do "zwykłych" telewizorów - działało, ale nie było to HD. Dzięki @PawelJeszcze pytanie, zwykły HDMI, który teraz mam podłączony Wifipremium z Samsungiem będzie normalnie działał z tym dekoderem, prawda?

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...