Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bede testowal dalej ;) moze znajde przyczyne.

a tak btw, obraz z HDR na c+4k robi roznice w porowaniu z c+4k bez HDR ?

Dla mnie wsadzenie HDRu do gier mialo wiekszy efekt wow niz przeskok z FHD na 4k (przynajmniej w grach na XOX ) :)

 

Jeszcze jedno. Porownujac obraz z dekodera (te same nastawy w TV) UHD do PremiumBoxa to wydaje mi sie ze kolory na dekoderze UHD sa bardziej wyblakle. Mozliwe, ze po prostu sa bardziej naturalne i takie jak maja byc, a ja sie przyzwyczailem do cukierkowatych kolorow z PremiumBoxa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie zauważyłem (wręcz przeciwnie kanały HD były jakby ładniejsze/wyraźniejsze na Ultraboxie 4k). Też przesiadałem się z WiFi Premiumboxa. Tylko wtedy jeszcze nie miałem TV 4k i ustawiałem 1080i na dekoderze 4k (tak jak i wcześniej na Premiumboxie).

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne ze ten dekoder co któreś włączenie ustawia się od nowa? Wyglada jak po resecie: plansza testowa, szukanie kanałów i sprawdzanie sygnału.... trwa to do minuty. To efekt ustawienia na maxa oszczędności? No miewam ze dekoder i przez dobę nie jest włączany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem co niektórzy posiadacze dekodera 4k i telewizora 4k. Posiadam TV Samsung 49KU6670 podobno z HDR, przewód z certyfikatem. Niestety nie wyświetla mi się ikonka HDR. Obraz jest naprawdę świetny, ale nurtuje mnie brak tej ikonki. Zadzwoniłem na infolinię techniczną NC+, ale oni to chyba w ogóle nie wiedzą o czym mowa.Czy ktoś z wiedzą odpowie na te zagadnienie? Może to jednak problem z telewizorem. Nie jest z najwyższej półki, no ale jakiś tam HDR ma. Jest tam możliwość włączenia hdr+, ale nie o to w tym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Witam. Mam podobny problem co niektórzy posiadacze dekodera 4k i telewizora 4k. Posiadam TV Samsung 49KU6670 podobno z HDR, przewód z certyfikatem. Niestety nie wyświetla mi się ikonka HDR. Obraz jest naprawdę świetny, ale nurtuje mnie brak tej ikonki. Zadzwoniłem na infolinię techniczną NC+, ale oni to chyba w ogóle nie wiedzą o czym mowa.Czy ktoś z wiedzą odpowie na te zagadnienie?  Może to jednak problem z telewizorem. Nie jest z najwyższej półki, no ale jakiś tam HDR ma. Jest tam możliwość włączenia hdr+, ale nie o to w tym chodzi.

Podobno to nie znaczy , ze go ma. Poczytaj sobie specyfikacje swojego telewizora. ;)

Ikonkę HDR każdy z nas ma , warunek jest taki, ze telewizor faktycznie ma ten HDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja używam pilota od telewizora. wystarczy uruchomić funkcie jeden pilot, czy jakoś tak. 

Polecam. Jeden pilot od wszystkiego. Super rozwiązanie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...