Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 10 22. Na infolinii  przekazano mi tak. Jest to aktualizacja serwisowa, która poprawia działanie sprzętu i nie wprowadza nowych funkcjonalności czyli żadnych nowych funkcji nie wnosi. Ciekawe viaplay kiedy będzie.

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2022 o 18:07, krz021 napisał:

 Aktualna wersja oprogramowania dla ITCA to: 0x100

Nie 0x100 a 0x32 0x80. Wcześniejsze wersja to 0x32 0x7b.

 

Pierwsze co zauważyłem to zmiana koloru tła w Menu dekodera, wcześniej było granatowe z większą przezroczystością w ITCA, obecnie tak samo jak w JADA jest czarne z mniejszą przezroczystością.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ultraboxie tak samo jak w nowym dual-szorcie tez jest wymagane dla programu C+4K HDMI 2.0 i HDCP 2.2 w telewizorze ? Btw nie wiem w ktorym topicu zapytac wiec pytam i o ADB i o technicolor - taka ciekawostka ze w punkcie jak zapytalem czy babka ma na stanie ADB czy technicolor to oczywiscie bylo spojrzenie co ja do niej mowie ultrabox to ultrabox takze ten - cieszcie sie poki macie i nie zostaniecie zmuszeni do wymiany na dual-szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji zauważyłem, że zaczęło się jakieś przymrażanie, pikseloza przez sekundę na niektórych kanałach tvn, np tvn24, tvn style. Występuje regularnie co ileś tam sekund, minut. Wyłączenie z prądu nie pomogło. Też tak ktoś ma? 

 

Po drugie primo, tak z ciekawości jeszcze zapytam, czemu nie ma na zwykłym tvn replay tv, a na pozostałych jest? Czym to jest spowodowane? 

 

Po trzecie primo ultimo, czemu grafiki niektórych kanałów na liście są wyraźnie większe od pozostałych? Np HBO jest jakieś 2 razy większe od tvn24. To po prostu zwykłe niechlujstwo tych nierobów od softu, czy jakaś zamierzona akcja? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo ultimo...

Ikonki takie są jakie są.  Może to taki żart programistów,  a może tak ma być już na stałe. 

Reply tv masz tylko na kanałach na których to włączył operator.  Dlaczego nie ma np. na TVN ? Zapytaj operatora. Przy okazji zapytaj o pozostałe kanały bez Replay.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

mam problem - z dyskiem - po resecie dekodera (np. brak prądu ) dekoder wstaje ale dysk esata nie odpala pokazuje się komunikat aby przygotować dysk do pracy co czynie i potem znów komunikat ze jest błąd... Po odłączeniu dysku i ponownym włączeniu za którymś razem zaskoczy pokazują się nagrania można cofać itd.. natomiast w tedy blokuje program tv niema nic czarny ekran przełączanie kanałów nic ciemność po odłączeniu dysku program tv wraca . Czy ktoś tak miał  myślę ze chyba jest dysk walnięty.  Czy sam dysk wymienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was Netflix działa płynnie na treściach 4K HDR. ?

U mnie takie jakby delikatne przeskoki obrazu.

Bitrate nawet lepszy niż na Android TV.

 

Nie jest to nagląca sprawa bo korzystam z Apple TV 4K i Android TV, ale zastanawia mnie dlaczego tak się dzieje.

Na C+4K  jest wszystko ok.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lotus napisał:

Po aktualizacji zauważyłem, że zaczęło się jakieś przymrażanie, pikseloza przez sekundę na niektórych kanałach tvn, np tvn24, tvn style. Występuje regularnie co ileś tam sekund, minut. Wyłączenie z prądu nie pomogło. Też tak ktoś ma?

 

Też to zauważyłem u siebie. Widać to szczególnie na pasku info na programach informacyjnych.  Ale u mnie nie występuje regularnie. Co jakiś czas się przytnie. Następny dowód na to, że oni chyba nie testują softu przed wysłaniem do użytkowników. Bo jak można taką lipę odstawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Vampi napisał:

Wczoraj miałem dziwną sytuację w moim dekoderze 4K UltraBox+ (Technicolor).
Przełączałem kanały i albo dekoder nie reagował, albo reagował z opóźnieniem.
Pomogło wyłączenie dekodera z prądu.
Mam ten dekoder już kilka lat i nigdy czegoś takiego nie miałem.

Dzisiaj miałem to samo. Po chwili dekoder zaczal dzialac normalnie. Nie robilem resetu wtyczkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...