Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może ma ktoś TV Philipsa i ultraboxa? :) Taki ktoś by napisał czy ma to samo czyli brak HDR, a może ktoś rozwiązał ten problem.

U mnie przy łączu HDMI z podłączonym ultarboxem w ustawieniach nie ma żadnych opcji zmian HDR ponieważ nie wykrywa sygnału HDRem.

Jedyne opcje jakie mam w zakładce HDMI ULTRA HD to:

- UHD wyłączone

- UHD 4.2.0

- UHD 4.2.2 lub 4.4.4

 

Ja mam taki sam TV i tez z dekodera nie mam HDR. Z PS4 Pro dziala. Sprawdzilem na kilku kablach i wejściach w TV. Z PS 4 działa na każdym, a z dekoderem nie działa.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne. Mój TV nie obsługuje formatu HLG :( Dzięki kolego @gasio za linka. Sprawdzone na demo z HLG TV odtwarza materiał, ale nie ma info o HDR. A dekoder jeszcze wczoraj sprawdzałem na OLED-ie LG u kumpla i tam wszystko jest OK. A kumpel ma Cyfrowy Polsat z dekoderem Evobox i jak podłączyliśmy Ultraboxa to mu oczy wyskoczyły. :) Obraz śliczny. Musiałem mu zostawić dekoder na parę godzin, bo jak zobaczył mecz z mistrzostw nagrany na CANAL+ 4K to... :)

Dzięki wszystkim za pomoc i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z powyższym, niniejszym ostatecznie proszę o zakończenie już w niniejszym wątku dyskusji związanej z telewizorami i ich ustawieniami.

Powyższa dyskusja została tutaj dopuszczona warunkowo.

Wszelkie kolejne posty na ten temat będą już trafiały do Kosza, a ich autorzy będą otrzymywać Ostrzeżenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś nowość na tym deku, że po każdym włączeniu pojawia się ta bzdurna plansza menu z propozycjami? Od paru dni co włączę to najpierw muszę z niej wyjść.... Bzdura totalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś nowość na tym deku, że po każdym włączeniu pojawia się ta bzdurna plansza menu z propozycjami? Od paru dni co włączę to najpierw muszę z niej wyjść.... Bzdura totalna.

 

Na deku 4K wyłączyłem i już się nie włącza. Na deku do multi wyłączam codziennie i dalej aplikacja start odpala się przy uruchomieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy motyw odkryłem, którego nie miałem w poprzednich dekach: w momencie włączenia nagrywania w trakcie oglądania czegoś, co już oglądamy jakiś czas... nagrywa cały program wstecz od jego włączenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj typowy pech bo transmisja była i tak zaplanowana mega długo... ale wyjątkowo dużo wypadków i się mega przeciągnęło. Co nie zmienia faktu ze program powinien być zmieniany dynamicznie i powinien się wydłużyć z automatu. Kurde XXI wiek mamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. Turbodekodery posiadają tę funkcję oraz kolejne dekodery po.

utd, Zawsze możesz wydłużyć czas nagrywania przed jak i po o 15 minut w ustawieniach dekodera... chociaż trzeba przyznać, sporo się dzialo poczas GP w Cardiff.

 

Tak, ale jak już nagranie się zacznie to nie można go wydłużyć. Podobnie było w Turbo. Natomiast w Ultra jest inny błąd, spróbujcie zaplanować 3 nagrania jednocześnie a potem zmodyfikować jedno z nich, np zmieniając liczbę odcinków. Zgłosiłem te błędy do nC+ ale oni mają to w 4 literach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szykuje się nam dodatkowa opłata. Canal+ 4K ULTRA HD tylko do końca sierpnia ma być bez opłat. No to ciekawe ile sobie zażyczą za ten kanał. Za dekoder już płacimy 15 złotych. A może Liga Mistrzów w 4K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dyskusja na ten temat trwa tutaj:

https://forum.satkurier.pl/topic/10425-nc-%E2%80%93-opcje-dodatkowe/page-100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...