Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od tej godziny jest dostępna do pobrania, u Ciebie pojawi się komunikat z informacją o aktualizacji wtedy, jak zostanie ona pobrana, dekoder pobiera aktualizacje w trybie standby. Zapoznaj się z procedurą aktualizacji oprogramowania. :)

http://cyfraplus.pl/technologie/sprzet/ ... vr_hd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że dekoder chodzi tak głośno, że nawet podczas oglądania TV jest go bardzo mocno słychać? Wydaje mi się, że dostałem bardzo wysłużony egzemplarz...

 

Na jakiej podstawie mogę go wymienić? Czy podczas wymiany muszę jakoś szczególnie uzasadniać to, dlaczego chcę go wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie go trzymasz, może w szafce z 3 ścianami która odbija dźwięk i potęguje ci hałas. Dysk głośny jeden na ileś się zawsze może trafić i w komputerach i dekoderach. Idź do punktu i wymień, z powodu z którego chcesz wymienić=zakłóca oglądanie telewizji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam jeden problem z moim Philipsem, za każdym razem jak zaplanuje nagrywanie na noc albo gdy mnie nie, do momentu wejścia w bibliotekę nagrań żyje w niepewności czy coś się pojawiło nowego ;) O ile tu mnie raczej nie zawodzi (2 razy się nie nagrało od ostatniej aktualizacji, raz dzień czy dwa po terminie wisiało jeszcze w planowanych), o tyle często zdarza się, że po naciśnięciu na pilocie REC nie zaczyna się nagrywać albo zaczyna i po chwili przestaje.

A co do tego pobieranie VOD nocą, to powinna być w menu opcja włączy/wyłącz, jak ktoś z tego nie korzysta to by sobie wyłączał i nic by nie szumiało. Aczkolwiek niewątpliwą zaletą tego, że często dysk pracuje, jest błyskawiczne włączanie się dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Aczkolwiek niewątpliwą zaletą tego, że często dysk pracuje, jest błyskawiczne włączanie się dekodera.

 

Wyłączony tryb eco powoduje szybkie włączanie, a szumi bez względu na zastosowany tryb, szumi kiedy chce i koniec, sprawdzone na dwóch egzemplarzach.

Mam włączony tryb eco, jak dysk pracuje, to włącza się od razu, jak nie, to trzeba czekać, ale dawno się do tego przyzwyczaiłem, więc mi to ie przeszkadza.

 

Z kabla go i szumieć nie będzie. Bo nocą niby co nagrywać? Jakieś "życzenie" Po co? Tak tylko pytam.

No właśnie ja akurat nocą nagrywam Archiwum X na TVP Seriale ;) A samo szumienie mi nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo po zmianie oprogramowania na v122 tak się dzieje, że tuner nie nagrywa nagrań zaprogramowanych w trybie codziennym na drugi dzień przy włączonym trybie eko. Już wymieniłem z tego powodu dekoder i jest to samo, moim zdaniem to błąd w oprogramowaniu. Ten problem dotyczy też Hot Birda już zgłaczałem do Cyfry miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...