Jump to content

Recommended Posts

ESPN Classic pozyskał prawa do transmisji na żywo z Pucharu Mistrzów Gibson Guitar 2007. To pierwsza impreza sportowa na żywo, która zostanie pokazana na ESPN Classic już sobotę 25 sierpnia oraz niedzielę 26 sierpnia!

 

Fajnie :D Jest to turniej "starych" gwiazd tenisa ,takich jak np.John McEnroe lub Jim Courier.Napewno ciekawa pozycja dla miłośników tenisa :D

 

 

Źródło:https://satkurier.pl/inf.własna

Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

A ja to bym chciał aby w tym kanale było więcej materiałów przygotowywanych na Polski rynek, zastanawia mnie fakt dlaczego w ESPN CLASSIC SPORT nie ma bloków reklamowych, tzn. z zapowiedziami i literami po polsku tylko programy są tłumaczone. Ale chyba jak na razie stacji staje się nie opłacalne tworzenie wersji tylko pod kątem polskiego rynku.

 

Ale może w przyszłości to sie zmieni w końcu coraz więcej kanałów tworzy specjalistyczne wersje oddzielne tylko dla Polski :)

Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...

Polska vs Anglia - Wembley 1973 w ESPN Classic

 

20 listopada o godz. 22:00 ESPN Classic pokaże z całkiej innej perspektywy pojedynek pomiędzy Polską a Anglią, na stadionie Wembley w 1973 roku, w eliminacjach do Mistrzostw Świata. ESPN Classic dostępny jest m.in. w Cyfrowym Polsacie, Cyfrze+, Aster, Multimediach oraz UPC.

Powtórkę meczu, który odbył się 34 lata temu, komentują Jan Tomaszewski (bramkarz), Grzegorz Lato (pomocnik) i Jan Domarski (strzelec zwycięskiej bramki), co pozwoli telewidzom na przeżycie na nowo tego przełomowego dla polskiej reprezentacji wydarzenia sportowego.

 

Polska reprezentacja pod przywództwem Kazimierza Górskiego zremisowała z Anglikami 1:1.

 

ESPN Classic dociera obecnie do ponad 22 mln gospodarstw domowych w Europie, dzięki lokalnym kanałom w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech oraz kanałowi europejskiemu obecnie dostępnemu w czterdziestu krajach.

 

Link:https://satkurier.pl/?sport_w_telewizji/&kat=71&id=38752

 

Polecam wszystkim :!: Będzie można powspominac wielkie wydarzenie w historii polskiej piłki nożnej :D

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Bardzo fajny program nadawał dziś ESPN Classic o 4:30 rano - "Polscy Olimpijczycy". Program opowiadał o polskich sportowcach na igrzyskach na przestrzeni lat. Bardzo fajna kompilacja, co ciekawe nie była to produkcja polska :) Wypowiadał się m.in. Robert Korzeniowski (mówił o "duchu" chodu :lol:)

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
ESPN Classic przypomni sukcesy Małysza

 

Sportowy kanał telewizyjny ESPN Classic przygotował niespodziankę dla wiernych kibiców najlepszego polskiego skoczka narciarskiego – Adama Małysza. Stacja przypomni najlepsze sportowe momenty polskiego narciarstwa.

28 lutego 2008 roku telewizja ESPN Classic wyemituje cykl programów, będących swoistym hołdem oddanym naszemu najlepszemu skoczkowi. ESPN Classic powróci do Mistrzostw z lat 2001, 2002, 2003 – kiedy to polski skoczek stawał na najwyższym podium.

 

Adam Małysz w sezonie 2000/2001 odniósł aż jedenaście zwycięstw w zawodach Pucharu Świata. W kolejnych sezonach skoczek powtórzył swój sukces, a zdobycie Kryształowej Kuli trzy razy z rzędu uczyniło z Małysza niekwestionowanego mistrza skoków narciarskich na światowej arenie.

 

Ekstra :!: W końcu będzie można sobie przypomnieć dawne loty mistrza ADAMA.Mam nadzieję ,że komentarz będzie z TVP :"Leć Adaś ,dla Nas,po złoto ,dla Polski!!!" :D

Link to post
Share on other sites
 • 11 months later...

Oglądam dzisiaj sobie konkurs w Willingen z sezonu 2001/2002 i aż mi się łezka w oku zakręciła...

Dzisiejsze skoki to już nie to samo co kiedyś, nie ten sam klimat, jest zupełnie inaczej, wcale nie lepiej.

Adam Małysz przeskakujący o kilkanaście metrów rywali, zapomniani skoczkowie typ: Jussilainnen, Miyahira, Horngacher, Goldberger, Ingebrigsten, wcześnie jeszcze Funaki i Harada to na nich się "nauczyłem" się oglądać skoki narciarskie jeszcze jak leciały na Eurosporcie. Tajner trenujący Polaków, Mika - Finów to jest to. Schmitt i Hannavald w wysokiej formie walczący o Puchar Świata z Małyszem. Zobaczyłem Loitzla to wyglądał jak dziecko :lol: Małysz też taki młody chłopaczek :D Te bijące w oczy pomarańczowe stroje austriaków, nienaganna technika japończyków no i prosta, aczkolwiek najlepsza jaka była belka z wynikami.

Szkoda, że dzisiejsze skoki nie są już takie jak dawniej...

Link to post
Share on other sites

Zgadza sie. Dawniej to rzeczywiscie wciagalo, a teraz . . .

Ale to z wszystkim tak jest, nawet F1 mnie juz nie bawi.

 

Tak poza sie zastanawiam czy po przejeciu NASN przes ESPN kanal ESPN Classic mogl by trafic do n lub nawet nowy ESPN America do CP i C+. Ale gdyz juz CP i C+ nie mieli zainteresowania w NASN to to malo prawdopodobne. :woot:

Link to post
Share on other sites

No niestety...chociaż z F1 nie jest jeszcze tak źle jak ze skokami.

 

Podoba mi się ten kanał coraz bardziej. Miło obejrzeć zawody, które widziałem kilka, kilkanaście lat temu jest co powspominać. Do tego można podszkolić swoją wiedzę o sporcie, dzięki temu kanałowi. Coraz bardziej mnie wciąga i coraz częściej zawieszam na nim oko, oby więcej starych transmisji najlepiej z udziałem polskich zawodników.

Link to post
Share on other sites

O tak, pamiętam jak w lecie były skróty ZIO i LIO aż przyjemnie było popatrzeć. Kiedyś też na przykład leciał mecz z finału LIO Barcelona 92 Polska - Hiszpania w piłkę nożną. Nie było mnie jeszcze wtedy na świecie, a teraz bardzo miło się ogląda i z ciekawością patrzy jak to było dawniej :smile:. A co do skoków to rzeczywiście straciły swój smaczek, zawody w Willingen pamiętam jak dzisiaj, akurat wróciłem z zabawy choinkowej dla podstawówki 8). Po Willingen na drugim miejscu zawsze była Planica, te loty Adama i innych skoczków pod 230m, a później Romoeren 240m to było coś

Link to post
Share on other sites
 • 6 months later...

ESPN Classic w dosyle na Siriusie finał US Open z 1988 roku emituje błędnie ścieżki językowe. Na polskiej jest niemiecka a na holenderskiej polska. Kablówki i platformy pewnie się nie zorientowały i emitują po niemiecku. Czasami mam wrażenie, że nikt tego nie kontroluje, szczególnie po moich doświadczeniach z UPC: Eurosport miał co kilkadziesiąt minut kilkunastosekundowe zawiechy, Eurosport 2 jak zmienił częstotliwość z 10.719 na 11.240 to go przez 2 dni nie było bo się komuś nie chciało zmienić, CNBC przez tydzień się chrzanił i dopiero jak to zgłosiłem na infolinii to na drugi dzień było dobrze, jak przeszła burza i zniknęła większość kanałów to jeden z tunerów Polsatu się zawiesił na Zone Europa i przez cały dzień nie było. Nie wiem jak w innych kablówkach ale w UPC to była parodia.

Wracając do ESPN Classic to wspomniany finał US Open komentuje Sylwester Sikora. Zadzwonił mu w trakcie telefon. Powinni to wyciąć bo nie leci to chyba na żywo.

Link to post
Share on other sites
 • 1 year later...

Dziadowski to jest twój post w tym momencie. Szczególnie w obliczu tego, co napisałeś w temacie o Zone Europa:

Jest to jeden z najlepszych kanłów filmowych jakie istnieją. Bardzo lubię go oglądać - stare dobre filmy, czasem istne perełki.
Link to post
Share on other sites
Pewnie przynudza i zrzedzi jak na sportach zimowych. ;)

 

Bodzio nigdy nie przynudza, a bardzo często zdarza mu się powiedzieć coś zabawnego, co tylko uprzyjemnia oglądanie transmisji. Tak jest przynajmniej na skokach w Eurosporcie, nie wiem jak w ESPN Classic bo rzadko na ten kanał przełączam, a jeśli już to w przelocie ;)

Link to post
Share on other sites

Ten kanał oglądają rządni szerokiej wiedzy kibice. Gdyby był w całości po Polsku( 5 lat od wystartowania wersji z naszej językiem), to większa byłaby widownia. W zapowiedziach mamy również kwiatki typu: godzina przeczytana przez polskiego lektora, a reszta przez angielskiego.

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
 • 1 month later...

Oprawa jest w 16:9. Zresztą - cały kanał nadaje w 16:9, ale bez flagi WSS.

 

Dodatkowo w ESPN Classic od 6 kwietnia klasyki NHL (lektor czyta jako "en ha el").

 

Edit 2.04.2011, 11:10

Kanał nadaje już w 16:9 z WSS. Niestety pozycje 4:3 (których jest przecież ogromna większość) idą w pillarboxie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...