Skocz do zawartości

ESPN Classic Sport


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ESPN Classic pozyskał prawa do transmisji na żywo z Pucharu Mistrzów Gibson Guitar 2007. To pierwsza impreza sportowa na żywo, która zostanie pokazana na ESPN Classic już sobotę 25 sierpnia oraz niedzielę 26 sierpnia!

 

Fajnie :D Jest to turniej "starych" gwiazd tenisa ,takich jak np.John McEnroe lub Jim Courier.Napewno ciekawa pozycja dla miłośników tenisa :D

 

 

Źródło:https://satkurier.pl/inf.własna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja to bym chciał aby w tym kanale było więcej materiałów przygotowywanych na Polski rynek, zastanawia mnie fakt dlaczego w ESPN CLASSIC SPORT nie ma bloków reklamowych, tzn. z zapowiedziami i literami po polsku tylko programy są tłumaczone. Ale chyba jak na razie stacji staje się nie opłacalne tworzenie wersji tylko pod kątem polskiego rynku.

 

Ale może w przyszłości to sie zmieni w końcu coraz więcej kanałów tworzy specjalistyczne wersje oddzielne tylko dla Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polska vs Anglia - Wembley 1973 w ESPN Classic

 

20 listopada o godz. 22:00 ESPN Classic pokaże z całkiej innej perspektywy pojedynek pomiędzy Polską a Anglią, na stadionie Wembley w 1973 roku, w eliminacjach do Mistrzostw Świata. ESPN Classic dostępny jest m.in. w Cyfrowym Polsacie, Cyfrze+, Aster, Multimediach oraz UPC.

Powtórkę meczu, który odbył się 34 lata temu, komentują Jan Tomaszewski (bramkarz), Grzegorz Lato (pomocnik) i Jan Domarski (strzelec zwycięskiej bramki), co pozwoli telewidzom na przeżycie na nowo tego przełomowego dla polskiej reprezentacji wydarzenia sportowego.

 

Polska reprezentacja pod przywództwem Kazimierza Górskiego zremisowała z Anglikami 1:1.

 

ESPN Classic dociera obecnie do ponad 22 mln gospodarstw domowych w Europie, dzięki lokalnym kanałom w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech oraz kanałowi europejskiemu obecnie dostępnemu w czterdziestu krajach.

 

Link:https://satkurier.pl/?sport_w_telewizji/&kat=71&id=38752

 

Polecam wszystkim :!: Będzie można powspominac wielkie wydarzenie w historii polskiej piłki nożnej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo fajny program nadawał dziś ESPN Classic o 4:30 rano - "Polscy Olimpijczycy". Program opowiadał o polskich sportowcach na igrzyskach na przestrzeni lat. Bardzo fajna kompilacja, co ciekawe nie była to produkcja polska :) Wypowiadał się m.in. Robert Korzeniowski (mówił o "duchu" chodu :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ESPN Classic przypomni sukcesy Małysza

 

Sportowy kanał telewizyjny ESPN Classic przygotował niespodziankę dla wiernych kibiców najlepszego polskiego skoczka narciarskiego – Adama Małysza. Stacja przypomni najlepsze sportowe momenty polskiego narciarstwa.

28 lutego 2008 roku telewizja ESPN Classic wyemituje cykl programów, będących swoistym hołdem oddanym naszemu najlepszemu skoczkowi. ESPN Classic powróci do Mistrzostw z lat 2001, 2002, 2003 – kiedy to polski skoczek stawał na najwyższym podium.

 

Adam Małysz w sezonie 2000/2001 odniósł aż jedenaście zwycięstw w zawodach Pucharu Świata. W kolejnych sezonach skoczek powtórzył swój sukces, a zdobycie Kryształowej Kuli trzy razy z rzędu uczyniło z Małysza niekwestionowanego mistrza skoków narciarskich na światowej arenie.

 

Ekstra :!: W końcu będzie można sobie przypomnieć dawne loty mistrza ADAMA.Mam nadzieję ,że komentarz będzie z TVP :"Leć Adaś ,dla Nas,po złoto ,dla Polski!!!" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Oglądam dzisiaj sobie konkurs w Willingen z sezonu 2001/2002 i aż mi się łezka w oku zakręciła...

Dzisiejsze skoki to już nie to samo co kiedyś, nie ten sam klimat, jest zupełnie inaczej, wcale nie lepiej.

Adam Małysz przeskakujący o kilkanaście metrów rywali, zapomniani skoczkowie typ: Jussilainnen, Miyahira, Horngacher, Goldberger, Ingebrigsten, wcześnie jeszcze Funaki i Harada to na nich się "nauczyłem" się oglądać skoki narciarskie jeszcze jak leciały na Eurosporcie. Tajner trenujący Polaków, Mika - Finów to jest to. Schmitt i Hannavald w wysokiej formie walczący o Puchar Świata z Małyszem. Zobaczyłem Loitzla to wyglądał jak dziecko :lol: Małysz też taki młody chłopaczek :D Te bijące w oczy pomarańczowe stroje austriaków, nienaganna technika japończyków no i prosta, aczkolwiek najlepsza jaka była belka z wynikami.

Szkoda, że dzisiejsze skoki nie są już takie jak dawniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Dawniej to rzeczywiscie wciagalo, a teraz . . .

Ale to z wszystkim tak jest, nawet F1 mnie juz nie bawi.

 

Tak poza sie zastanawiam czy po przejeciu NASN przes ESPN kanal ESPN Classic mogl by trafic do n lub nawet nowy ESPN America do CP i C+. Ale gdyz juz CP i C+ nie mieli zainteresowania w NASN to to malo prawdopodobne. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety...chociaż z F1 nie jest jeszcze tak źle jak ze skokami.

 

Podoba mi się ten kanał coraz bardziej. Miło obejrzeć zawody, które widziałem kilka, kilkanaście lat temu jest co powspominać. Do tego można podszkolić swoją wiedzę o sporcie, dzięki temu kanałowi. Coraz bardziej mnie wciąga i coraz częściej zawieszam na nim oko, oby więcej starych transmisji najlepiej z udziałem polskich zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, pamiętam jak w lecie były skróty ZIO i LIO aż przyjemnie było popatrzeć. Kiedyś też na przykład leciał mecz z finału LIO Barcelona 92 Polska - Hiszpania w piłkę nożną. Nie było mnie jeszcze wtedy na świecie, a teraz bardzo miło się ogląda i z ciekawością patrzy jak to było dawniej :smile:. A co do skoków to rzeczywiście straciły swój smaczek, zawody w Willingen pamiętam jak dzisiaj, akurat wróciłem z zabawy choinkowej dla podstawówki 8). Po Willingen na drugim miejscu zawsze była Planica, te loty Adama i innych skoczków pod 230m, a później Romoeren 240m to było coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ESPN Classic w dosyle na Siriusie finał US Open z 1988 roku emituje błędnie ścieżki językowe. Na polskiej jest niemiecka a na holenderskiej polska. Kablówki i platformy pewnie się nie zorientowały i emitują po niemiecku. Czasami mam wrażenie, że nikt tego nie kontroluje, szczególnie po moich doświadczeniach z UPC: Eurosport miał co kilkadziesiąt minut kilkunastosekundowe zawiechy, Eurosport 2 jak zmienił częstotliwość z 10.719 na 11.240 to go przez 2 dni nie było bo się komuś nie chciało zmienić, CNBC przez tydzień się chrzanił i dopiero jak to zgłosiłem na infolinii to na drugi dzień było dobrze, jak przeszła burza i zniknęła większość kanałów to jeden z tunerów Polsatu się zawiesił na Zone Europa i przez cały dzień nie było. Nie wiem jak w innych kablówkach ale w UPC to była parodia.

Wracając do ESPN Classic to wspomniany finał US Open komentuje Sylwester Sikora. Zadzwonił mu w trakcie telefon. Powinni to wyciąć bo nie leci to chyba na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Pewnie przynudza i zrzedzi jak na sportach zimowych. ;)

 

Bodzio nigdy nie przynudza, a bardzo często zdarza mu się powiedzieć coś zabawnego, co tylko uprzyjemnia oglądanie transmisji. Tak jest przynajmniej na skokach w Eurosporcie, nie wiem jak w ESPN Classic bo rzadko na ten kanał przełączam, a jeśli już to w przelocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał oglądają rządni szerokiej wiedzy kibice. Gdyby był w całości po Polsku( 5 lat od wystartowania wersji z naszej językiem), to większa byłaby widownia. W zapowiedziach mamy również kwiatki typu: godzina przeczytana przez polskiego lektora, a reszta przez angielskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Oprawa jest w 16:9. Zresztą - cały kanał nadaje w 16:9, ale bez flagi WSS.

 

Dodatkowo w ESPN Classic od 6 kwietnia klasyki NHL (lektor czyta jako "en ha el").

 

Edit 2.04.2011, 11:10

Kanał nadaje już w 16:9 z WSS. Niestety pozycje 4:3 (których jest przecież ogromna większość) idą w pillarboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...