Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też lubię grafikę VIVY i to logo mmm cud :D

jak nagrywam teledyski z dvb-s to wolę mieć z VIVY niż np. z ESKA.TV lub 4FUN.TV (oczywiście narywam jak nie ma gier sms ;)) bo jakoś przywykłem do tej grafiki i mam sentyment do tego kanału...

 

skończyło się już "100 klipów, które..." więc ciekawe co wstawią zamiast tego programu ? albo hot or not też puszczą jeszcze w tym tygodniu trzy powtórki finału i koniec !! jeszcze powinni wywalić moja gwiazda - jest to tak beznadziejny program, że żal i królowie densfloru też dziadowskie... viva mjuzik kłiiz też wkurza ale jakoś się zniesie, Disco ponad wszystko to jest nabijacz oglądalności więc go zostawią a Cribs to nawet lubię, fajnie jest zobaczyć jak mieszkają "sławni" lub "mało sławni" ludzie ;D

 

Jak zmienią grafikę, a na pewniaka zmienią prędzej czy później... to i tak nie przestanę oglądać tego kanału... a kiedyś widziałem na VIVIE, że jakiś kawałek czegoś białego koło loga więc możliwe, że nam zrobią graficzną niespodziankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Disco ponad wszystko zaserwowali same Hiciory ale szkoda że nie puścili Bara bara

 

Akcent - Gwiazda

Boys - Jesteś szalona

Kolor - Złota plaża

Casanova - Nic i zero

Top One - Ciao Italia

Bayer Full - Wszyscy Polacy !!!!

Skaner - Lato w Kołobrzegu

Milano - Ja będę z tobą

Classic - Hej czy ty wiesz

Mejk - Tak nie musiało być

Maxel - Uśmiechnij się

 

przy teledysku zespołu Kolor było widać że jest puszczony z Kasety Video już nie ta jakość jednak dobrze że przypomnieli też te starsze przeboje nie tylko cały czas nowe :) oby więcej takich teledysków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 klipów w summie jak obejrzałem prawie całą setkę było ok Tylko Tede .... czy jemu się cos podoba ??????????

 

Ale to jest trochę nie tak JA oraz Abonenci Wizji mieli tylko VIVE niemiecką. I osobiście przez te 10 lat u mnie w Gdańsku Królowały niemieckie zespoły NAPRAWDĘ !! Niemiecki Hip hop itp. Dj tomek Silver i zespoły z niemieckiego POSTARU oraz DSDS

 

ale tak nam kablówki kształtują obraz i gusta. Większość w Gdańsku Vivę polską ma .... od 5 lat jak już jest pod Viacomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC w czasach gdy VIVA PL jeszcze nie należała do Viacomu celowo nie chciało dodać polskiej wersji VIVY tylko nadal utrzymywało niemieckie wersje VIVA i VIVA Plus w swojej ofercie. Wtedy też UPC było współwłaścicielem MTV Net. Polska (spółka joint-venture UPC 50% i MTV Net. Europe 50%). MTV Net. Europe odkupiło udziały w MTV Net. Polska od UPC w 2006 roku czyli 2 lata po przejęciu VIVY PL przez Viacom. Bez tej operacji MTV Net. Europe nie mogło połączyć polskiego oddziału MTV Net. i VIVY w jedną firmę. Przez 2 lata od przejęcia VIVY oba kanały MTV Polska i VIVA Polska były nadal osobnymi stacjami. VIVA Polska miała na ten okres wyznaczonego nadzorcę z Londynu w strukturach MTV Net. Europe, który pilnował by stację nie konkurowały ze sobą i przebudowa ramówek obu kanałów postepowała zgodnie z planem.

Już wtedy na MTV Polska zaczęło się pojawiać coraz wiecej reality shows co było już zapowiedzią jakim kanałem po połączeniu z VIVĄ PL będzie MTV PL.

Teraz widzicie co się stało w polskim oddziale MTV Net. tak samo jak w Niemczech gdzie kanały dodatkowe MTV i VIVY czyli MTV 2 Pop i VIVA Plus zostały poddane rebrandingowi na Comedy Central i Nick. U nas jeszcze przez parę lat było VH1 PL ale po kilku latach trzeba było zmiejszyć liczbę kanałów muzycznych w paczce MTV net. na Polskę. VH1 PL stało sie zbędne w portfolio MTV Net. PL i zostało poddane rebrandingowi na Comedy Central Family PL. Za takim krokiem też przemawiał fakt iż VH1 PL z roku na rok traciła coraz to wiecej widzów ale to wg mnie nie wina kanału lecz nadawcy. Jeżeli VH1 PL jako stacja muzyczna dla starszego widza jako konesera muzyki była by niekodowana (FTA) jak VIVA PL to widownia by była i to duża. To błędy w dystrybucji zawiniły a nie oferta stacji. Tak jest PRAWDA w 100%!

W Niemczech pozostawiono VIVE DE jako kanał promocyjny dla oferty MTV Net. Germany a główną anteną MTV zakodowano tłumacząc zmianą oferty stacji by dostosować sie do gustów młodzieży. W rezultacie tak MTV Gemany kodowane jak i VIVA Germany niekodowana są takie same. Cała niemal ramówka obu stacji to reality shows, kreskówki i seriale komediowe i doczepke dla niepoznaki odrobina muzyki.

W obecnej chwili VIVA Germany to mix MTV, Nick i Comedy Central. Wg mnie to też zapowiedź zakodowania także Nick/Comedy Central Germany. W Niemczech widzowie za zobaczenie teledysków będą musieli zapłacić bo kanał który ma oferować samą muzykę MTV Brand New Germany będzie w płatnym pakiecie Sky Welt. Pokazywanie klipów na kanale otwartym stało się dla nadawcy nieopłacalne i trzeba teraz za to płacić. Lepiej się oglądają reality shows, kreskówki i seriale komediowe. Viacom po prostu zdewastował niemiecki rynek kanałów muzycznych. Przejął najważniejszego konkurenta sieć VIVA i problem z głowy.

Myślicie że na Węgrzech jest inna sytuacja z VIVA czy w Holandii z TMF?

Jest dokładnie to samo. VIVA Węgry wygląda niemal że tak samo jak VIVA Niemcy. TMF holenderski teraz od Nowego Roku to juz tylko namiastka dawnej stacji muzycznej. Obecnie czas antenowy dzieli z Comedy Central NL wiec mamy kanał TMF/Comedy Central NL :-(

Zapewne decyzja o takim kształcie TMF w obecnej chwili to wynik tego iż w Holandii MTV Net. stworzyło przez ostatnie parę lat kanały muzyczne tematyczne pod marka TMF: TMF Dance, TMF Pure i TMF NL. Główny kanał TMF stał sie niepotrzebny w dotychczasowym kształcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pablo21" To jaki czeka los naszej Vivy ?? Jeżeli muzyka jest teraz NIE opłacalna ??????????????

 

a czy jest nie opłacalna - bym trochę wątpił ponieważ to VIVA w Polsce daje najwięcej kasy bo Jest FTA i Muzyczna.

 

U nas tez jest trochę inna sytuacja rynku kanałów. Dali by < CZEGO NIGDY NIE CHCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > Szoły na Vivie polskiej z MTV < a co archiwa mają bogate> to jaki sens w Polsce by miał MTV dodatkowo płatne ??????????????????? Polacy by ogladali darmowe na Vivie i tyle :P

 

Na razie POLSKA 3 edycja HOT & NOT http://media2.pl/media/74625-jacykow,-c ... -vivy.html

 

W sumie fajne BO zamiast męczyć się i pocić mogli by coś dać tzn SZOŁ jakieś z archiwum MTV i tyle WIĘC NARAZIE NASZA VIVA JEST OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie no ta viva to jest mocna cenzurowac slowo nabrzmialen albo loda chodzi mi o disco ponad wszystko i dwa pierwsze teledyski :D widzial ktos ? a tak ogolem to dzis tez dobre nuty leca np teraz 4ever to nastepna laska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie to :

 

"Największą oglądalnością na kanale Viva Polska cieszyły się programy „100 klipów, które wstrząsnęło Vivą” oraz „Disco ponad wszystko”

 

żeby nasza Vivę nie zlali SZOŁAMI ... a widać że mają dobrą oglądalność ;/ ;/ ;/ 3h muzyki i 21h SZOŁÓW- OBY NIE !!!

 

A z kąd info że DPW spada z Anteny ????

 

No właśnie jak to jest z tą reklamą dzisiejszego weekendu z cometami - To jest CZYSTY 16 /9 ???

< nie wiem bo mam jeszcze stary 7 letnim TV 4:3 ale lada dzień nadjedzie 16/9 LED TV :) >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek1991

Nie wiem czemu tak przeżywasz te "szoły" na Vivie. Są i na pewno będą, więc swoim codziennym pisaniem w kółko o tym samym nic nie zmienisz. A nawet jakby na Vivie miało być więcej programów typu "100 klipów..." to wydaje mi się, że nikt chyba szczególnie z tego powodu by nie ucierpiał, bo muzyka jaka ostatnio jest puszczana na tej stacji i tak jest niestety bardzo słaba. Mnie osobiście podobał się program 100 klipów i jeżeli stacja miałaby pójść w tym kierunku i tworzyć więcej tego typu produkcji to jestem za. Na pewno to ciekawsze niż cogodzinne oglądanie piosenki Dody, która nawiasem mówiąc leci praktycznie non-stop.

Poza tym akcja viva w górach moim zdaniem udana i ciekawie przedstawiona, duży plus za to. Minusem jest znowu puszczanie parotów gdzie się tylko da. Dziś rano włączyłem powerlistę i pół ekranu zasłonięte tym dziadostwem. Muzyka na minus - niestety bardzo monotonna, wciąż to samo, aż się nie chce włączać kanału. 4fun bije Vivę, jeśli chodzi o muzykę na głowę. Weekendy tematyczne dziadowskie, ciągle to samo tylko w innej kolejności i pod inną nazwą.

Ogólnie szkoda czasu ostatnio na oglądanie tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...