Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuję, że oglądalność pójdzie ostro w dół... No chyba, że dadzą ten program DP to pewnie im podskoczy, czyli wyjdą na 0. :D

 

No tak bo muzyka DP jest tak popularna wśród normalnej młodzieży, że w czasie emitowania tego programu Viva PL będzie miała 5% całej oglądalności.

 

Poza tym co wy tak narzekacie, że to leci na tym kanale a tego na innym nie ma, przecież to jest ta sama "sieczka" i czym prędzej się na drugim kanale pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 50 Wakacyjne Hity 2010:

 

#50.Alexandra Burke feat Pitbull-All night long (o Pitbulu już Viva nie poinformowała)

#49.Edward Maya feat Vika Jigulina- Stereo Love (hit zimy 2010)

#48.Candy Girl feat DJ Adamus- Lick it (hit wiosny 2010)

#47.Adam Lambert- Whataya want from me

#46.Sean Kingston- Fire burning (hit lata 209)

#45.B.O.B feat Hayley Williams- Airplanes

#44.Flanders- Time

#43.Roll Deep- Good times

#42.Christina Aguilera- Not myslef tonight (hit wiosmy 2010)

#41.Flo-Rida feat David Guetta- Club can't handle me

#40.Cascada- Pyromania (hit wiosny 2010)

#39.Prosto Mixtape 600V- I żeby było normalne (piosenka z wiosny 2010)

#38.Kelly Rowland feat David Guetta- Commander

 

Chciałbym podkreślic, iz nazwa tego prgramu brzmi WAKACYJE HITY 2010. A jak na 13 wyemitowanych piosenek, tematycznie pasuje tylko 6. To mniej niż połowa. I ja się pytam, co to ma byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne zestawienie dzisiejszej listy:

 

VIVA POLSKA - TOP 50 - WAKACYJNE HITY 2010 - 05.04.2010
========================================================
#50. ALEXANDRA BURKE FEAT. PITBULL - ALL NIGHT LONG
#49. EDWARD MAYA FEAT. VIKA JIGULINA - STEREO LOVE
#48. CANDY GIRL FEAT. DJ ADAMUS - LICK IT
#47. ADAM LAMBERT - WHATAYA WANT FROM ME 
#46. SEAN KINGSTON - FIRE BURNING
#45. B.O.B. FEAT. HAYLEY WILLIAMS - AIRPLANES
#44. FLANDERS - TIME
#43. ROLL DEEP - GOOD TIMES
#42. CHRISTINA AGUILERA - NOT MYSELF TONIGHT
#41. FLO-RIDA FEAT. DAVID GUETTA - CLUB CAN'T HANDLE ME
#40. CASCADA - PYROMANIA
#39. PROSTO MIXTAPE 600V - I ŻEBY BYŁO NORMALNIE
#38. KELLY ROWLAND FEAT. DAVID GUETTA - COMMANDER
#37. BEYONCE - WHY DON'T YOU LOVE ME (THE MK ULTRAS REMIX)
#36. NU BRAND FEAT. BRAGS - RUNAWAY
#35. HONOREBEL FEAT. PITBULL - NOW YOU SEE IT (BUZZ JUNKIES REMIX)
#34. NE-YO - BEAUTIFUL MONSTER
#33. WILDBOYZ FEAT. AMEERAH - THE SOUND OF MISSING YOU
#32. MIKE POSNER - COOLER THAN ME
#31. BLACK EYED PEAS - ROCK THAT BODY
#30. RIHANNA - TE AMO
#29. TV ROCK FEAT. RUDY - IN THE AIR (AXWELL REMIX)
#28. IYAZ - REPLAY
#27. MARINA - GLAM POP
#26. THREE 6 MAFIA VS. TIESTO WITH SEAN KINGSTON AND FLO-RIDA - FEEL IT
#25. KATY PERRY - TEENAGE DREAM
#24. BASSHUNTER - SATURDAY
#23. MELANIE FIONA - MONDAY MORNING
#22. TIESTO FEAT. NELLY FURTADO - WHO WANT'S TO BE ALONE
#21. INNA - 10 MINUTES
#20. TRAVIS MCCOY FEAT. BRUNO MARS - BILLIONAIRE
#19. AGNIESZKA CHYLIŃSKA - WYBACZAM CI
#18. VELILE & SAFRI DUO - HELELE
#17. CHERYL COLE - FIGHT FOR THIS LOVE
#16. AKCENT - LOVESTONED
#15. K'NAAN - WAVIN' FLAG
#14. DAN BALAN - CHICA BOMB
#13. TAIO CRUZ FEAT. LUDACRIS - BREAK YOUR HEART
#12. ROBERT M FEAT. NICCO - DANCE HALL TRACK
#11. JUNIOR CALDERA FEAT. SOPHIE ELLIS BEXTOR - CAN'T FIGHT FEELING
#10. KOMBII - GDZIE JESTEŚ DZIŚ (ALTERNATIVE DANCE)
#09. TOM BOXER FEAT. ANTONIA - MORENA
#08. KE$HA - TIK TOK
#07. ENRIQUE IGLESIAS FEAT. PITBULL - LIKE IT
#06. LADY GAGA FEAT. BEYONCE - TELEPHONE
#05. MONOPOL - LANS FULL ERECTION REMIX
#04. YOLANDA BE COOL FEAT. DCUP - WE NO SPEAK AMERICANO
#03. DAVID GUETTA & CHRIS WILLIS FEAT. FERGIE & LMFAO - GETTIN' OVER YOU
#02. SHAKIRA - WAKA WAKA
#01. EMINEM FEAT. RIHANNA - LOVE THE WAY YOU LIE
====by=CRSMTH================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nic w wakacje nie wydała :P

Oczywiście na pierwszym miejscu lansowane przez wszystkie stacje "Love the Way You Lie".

@Szymek, tych gagów jest jeszcze więcej, jak choćby Telephone (styczeń), Feel It (grudzień 2009), Rock That Body (styczeń), Tik Tok (sierpień 2009).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się ludzie dziwicie, że viva tak wszystko robi byle jak. A propo tej dzisiejszej listy, z tego co tu napisaliście to ta lista top 50 wakacyjne, to było planet viva z numerkami. Niczym się nie różniło od normalnej playlisty. Ale jak powiedziałem, viva idzie w dół, eska idzie w górę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo tylko jakie pasma przerzucą? zrobią Greatest Hits albo Classic Hits skoro już jest 10 na 10 na Vivie? Tym bardziej, że Viva poniżej 2000roku nie puszcza klipów, chyba że wyjątkowo w Personality. A tak naprawdę co mają przerzucić, jak tam muzyki też za wiele nie było i ciągle to samo jak na vivie. Jedynie w tematycznych programach o 24:00. I błagam niech im nie przyjdzie do głowy przerzucanie seriali typu Tila Tequila, Projekt Runway itp, bo Viva przestanie być muzyczna. Niech już MTV weźmie wszystko i tak go nie oglądam.

@dodik: masz rację, top 50 w niedzielę to było planet viva z numerkami i do tego klipy sprzed roku,albo jesieni i zimy. Beznadzieja jak zwykle. Już lepszy był Specjalista, tam potrafili puścić kilka innych klipów np. kiedyś było Emo i klip Paramore i nie tylko.

W nocy na Vivie w ciągu pół godz. puścili klipy, których nie puszczają: Sean Kingston & Justin Bimber - Eeenie Meenie oraz Selena Gomez & The Scene - Round & Round. Tak oglądałem i zastanawiałem się, czy puszczą zaraz samego Bimbera, ale uff na szczęście nie.

A dziś w 10 na 10 leciało coś innego niż zawsze, artystka o której już zapomniałem Stacie Orrico - (There's Gotta Be) More To Life. Bo wczoraj znowu Evanescence.

A z dźwiękiem jest coś nie tak. A było już tak super, a teraz znowu jakoś cicho. Co oni robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji zawartych VIVA Spot Extra w jesiennej ramówce zobaczymy:

- 2 serię programu "VIVA Mjuzik Kłizzz"

- 3 serię programu "VIVA Night Spot"

- po wakacjach wraca "O Co Kaman" w nieco odpicowanej wersji

I to chyba wszystko.

Widać, że nowi prezenterzy się nie sprawdzili i zgodnie z umową ich czas dobiegł końca.

Teraz sprawy techniczne:

- Logo co jakiś czas ma problemy i w czasie reklam pokazuję się w różnych kolorach

- Mimo, że belki są OK, to opis jak i czcionka w nich jest strasznie niedopracowana. Nazwy artystów są czasem bardzo długie, co kończy się spłaszczeniem nazwy i w konsekwencji czasem trudno odczytać, kogo to jest utwór. Również synchronizacja pojawiania się opisu w belce jest kiepska.

- Jakość obrazu - tu się nie ma do czego przyczepić

- Jakość dźwięku - dla mnie jest OK

 

Inne:

- Jak już ktoś tu wcześniej napisał, ile razy można powtarzać "Hot or Not" i "VIVA Mjuzik Kłizz"? Lecą codziennie.

- Gry SMS - teksty w nich są tak durne, że szkoda słów. Nie wiem, czy ktoś na to w ogóle wysyła sms-y? Podwyższono chyba też cenę ze 1,22 do 2,44 z VAT.

- Nie wiem jaki jest sens robienia powtórek programów o 1:00 w nocy?

- "VIVA Spot nie będzie już nadawany ze studia, czyli albo pojawi się jakiś nowy studyjny program, albo zostanie wykorzystany przez MTV, ponieważ szukają prezentera, więc może tam pojawi się jakiś nowy pogram.

 

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację z tym logiem i belkami i podwyższeniem cen za gry sms. wiesz napewno tam ktoś WYSYŁA SMS :smile: ale obraz jak i dźwięk u mnie miodzio.

Ciekawa będzie nowa seria viva music quiz lubię ten program. OBY TYLKO NIE WRZUCILI NA VIVE TYCH Durnych PROGRAMÓW Z MTV. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się po co Justyna opowiada o jakiś artystach skoro emitowany po tym wywodzie teledysk i tak nie ma z nim nic wspólnego.

No też mnie to czasami zastanawia. Jest tak już od długiego czasu. Justyna opowiada o jakichś artystach, a nadchodzący teledysk nie ma z jej gadaniem nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale prawie zawsze prezenterzy w swoich wejściach gadają różne głupoty z niczym nie związane po czym na końcu mówią coś w stylu: "a teraz następna partia videoklipów". Kiedyś zawsze prezenterzy przed danym klipem coś powiedzieli na jego temat bądź wykonawcy a teraz to beznadzieja. A z tym club charts to wogóle porażka, Justyna gada o różnych DJach o których przeciętny widz vivy nie ma zielonego pojęcia, bo nawet piosenki ich nigdy nie były na vivie grane. Dla kogo te informacje? Bo przecież ci którzy słuchają Djów o których wspomina Justyna na pewno nie oglądają tego słabego club charts, gdzie króluje Lady Gaga czy Kelly Rowland. Dla mnie to jest co najmniej dziwne.

Ps. Moim zdaniem ci nowi prezenterzy są dużo lepis od np. Daro czy Justyny więc nie wiem czemu ich już tak szybko wywalili. Kiedyś była większa rotacja prezenterów a teraz to już co najmniej 5 lat ciągle ci sami. Przecież oni ciągle już mówią to samo bo nic nowego im nie przychodzi do głowy :) Masakra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...