Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę na stronie VIVY na ramówkę 17 sierpnia, a tu nie ma żadnego programu o DP. Pan Szewczyk powinien dostać w [beep] i wylecieć z pracy. Może niedługo na tym szmatłowskim portalu napiszą, że w Tv Trwam będzie leciał rap.... :(

Z jednej strony.... dobra decyzja... z drugiej... zła... bo oglądalność by podskoczyła, a tak dalej trzeba męczyć wzrok na ITV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie na VIVIE ostatnio... remixy niektórych piosenek. Bowiem chodzi mi o "Why don't you love me" Beyonce oraz o "My first kiss" 3OH!3 i Ke$hy. Nie wiem dlaczego emitują te remixy. O wiele lepsze są oryginały.

Wczoraj rano na VIVA miała jakąś awarię, ponieważ w ogóle nie emitowała gier sms-owych (złe to to nie było), później natomiast (do jakiejś godziny 11) nie emitowała paska z nazwą programu.

Dziś od 14:30 program TOP 50- polskie piosenki. Podsumowanie całego weekendu. Ciekawe, która piosenka Dody zajmie miejsce na posium?

I są już kolejne wpadki w podpisach do utworów. W napisie do piosenki All Night Long brakuje członu feat Pitbull, w kawałku Pyromania Cascady niepotrzebnie jest napisana nazwa płyty (Evacuate the dancefloor). To samo tyczy się kawałka Dance Hall Track Roberta M. Są jeszcze inne wpadki.

Czy VIVA emituje już kawałki: 3R-Shine on, Taio Cruz- Dynamite, Basshunter-Saturday? Bo jakoś teraz nie często zdarza mi się oglądac tę stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do braku gier sms to być może to zmiany związane z nową sierpniową ramówką stacji? Powiedzmy sobie szczerze z tego co wiem już wkrótce Eska TV ma przejść na TP DVB-S z TP N-ki w DVB-S2. We wrześniu startuje RMF MAXXX TV z HotBirda FTA. Tak więc zacznie sie konkurencja o widza. Nie zapomnijmy też o istnieniu 4 Fun.TV. Agora też coś planuje w postaci stacji muzycznej Tuba.TV :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawello415 od samej Eska TV tzn. pisałem do nich e-maila o tym że dobrze by było jakby nadawali FTA ale z TP DVB-S bo z TP N-ki w DVB-S2 nie idzie ich odebrać na tunerach FTA MPEG-2 mimo iż nadają w MPEG-2. Odp. mi że dostają setki takich maili z tym problemem i już wkrótce to sie zmieni. Ma to sie zmienić zaraz po wakacjach.

Właśnie leci Top50 na VIVIE i coś im się pokreciło z grafiką tzn. w logu pokazuje sie zegar a normalnie tylko jest tak od 6 do 9 rano tak jak na VIVIE Niemcy.

Myślę, że wyłączali smsy z Sexi VIVA i VIVA Night Spot w tygodniu i im sie cała grafiką pokręciła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@pablo21, tak się składa, że ja też wysłałem do nich maila o tej samej treści (jestem wśród tych setek maili) i to samo mi napisali. Myślałem, że widziałeś jakieś oficjalne info. A wracając do tematu, to też to zauważyłem, że im się pokazuje ten zegar na logo. Coś ostatnio na VIVIE pojawia się za dużo usterek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 50 PL

 

50. Verba - Mogliśmy

49. Hey - 4 Pory

48. Grupa Operacyjna - Nie będzie Niczego

47. Myslovitz - Sprzedawcy Marzeń

46. Ramona Rey - Skarb

45. Pectus - Jeden Moment

44. Natalia Kukulska - Pół na Pół

43. Stachursky - Z Każdym twym Oddechem

42. Ania Wyszkoni - Czy Ten Pan i Pani

41. Jamal - Policeman

40. Natalia Lesz - Coś za Coś

39. Lady Pank - Stacja Warszawa

38. Tede & Zdzisława Sośnicka - Jak Żyć

37. Hurt G - Załoga G

36. SiStars - MyMusic

35. Borysewicz i Kukiz - Bo Tutaj jest Jak jest

34. Kasia Kowalska - [beep] i Sól

33. Kasia Cerekwicka - Wszystko co Chce od Ciebie

32. Abradab & Gutek - Rapowe Ziarno 2 (Szyderap)

31. Kombii - Pokolenie

30. Mes & Numer Raz - Oczy Otwarte 2

29. Paulla - Od Dziś

28. O.S.T.R. - O Robieniu Bitów

27. Strachy na Lachy - Dzień Dobry Kocham Cię

26. Liber & Sylwia Grzeszczak - Mijamy Się

25. T.Love - Ajrisz

24. Pezet & Małolat - Noc i Dzień

23. Feel - Jest Już Ciemno

22. Sasha Strunin - To Nic Kiedy Płyną Łzy

21. Patrycja Markowska - Kilka Prostych Prawd

20. Mrozu - Miliony Monet

19. Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny - Nie Kłam, że Kochasz Mnie

18. Kalwi & Remi - Explosion

17. Felipe & VNM & Jędker & Pezet & Sokół & Brahu & Numer Raz & Eldo - I Żeby Było Normalnie

16. Afromental - Radio Song

15. Edyta Górniak - To Nie Tak Jak Myślisz

14. Peja feat. Medi Top, Mientha - Głucha Noc

13. Monopol - Zodiak na Melanżu

12. Piasek - Chodź, Przytul Mnie

11. Monika Brodka - Znam Cię na Pamięć

10. Mezo/Tabb & Kasia Wilk - Ważne

9. Kult - Gdy Nie Ma Dzieci

8. Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

7. Łzy - Gdybyś Był

6. Chylińska - Nie Mogę Cię Zapomnieć

5. Sidney Polak & Pezet - Otwieram Wino

4. Ewa Farna - La, La, Laj

3. Doda - Dziękuje

2. Sokół & Pono & Franek Kimono - W Aucie (Fred Remix)

1. Viva - Muzyki Moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu na rynku muzycznych stacji tej jesień może być Gorąco ! :D Eska t v(super jakość) ....nowy kanał rmf maxxx (chyba FTA ?) 4 fan Tv który ostatnio przez 2 tygodnie poprawił playlistę( Widać polskie gwiazdy ... jest na topie z światowymi) Marka najbardziej znana czyli Viva (i podobno szokujący program Disco Polo ??) No i dla wszystkich którzy nie lubią popowo dancowych masówek czyli jak potoczy się los Rebel Tv ?? Co wykombinuje Puls z "czwórką" ??

 

W niedalekiej przyszłości kto dostanie miejsce w DVB-T ?? I będzie decydował w dużej mierze co i jaka piosenka jest "modna" w Polsce...

 

Ciekawe kto będzie wygranym w tym boju ??

 

Niestety dla całej sympatii dla vivy....ciosem może być DVB-T .... gdyż nie ma szans się tam dostać....(brak Polskiej koncesji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] ...ostatnio w ogóle viva jest z nowościami na BAKIER ;/

Tylko te nowości! Kilka dni bez nowego teledysku, a na forum już zaczyna się narzekanie, że Viva Polska nie puszcza nowości, itp. Co niektórym przydałoby się nieco luźniejsze podejście do stacji muzycznych... :wink:

 

[...]Powiedzmy sobie szczerze z tego co wiem już wkrótce Eska TV ma przejść na TP DVB-S z TP N-ki w DVB-S2. We wrześniu startuje RMF MAXXX TV z HotBirda FTA. [...] Agora też coś planuje w postaci stacji muzycznej Tuba.TV :-)

Proszę was, nauczcie się czytać ze zrozumieniem albo przestańcie fantazjować! Z tego co wiem przejście Eska TV na tp w DVB-S to jedynie marzenia forumowiczów niepotwierdzone żadnym rzetelnym źródłem informacji. RMF Maxxx ruszy najwcześniej we wrześniu, a wiadomo jak to zawsze bywa - terminy się przesuwają. A co do tego Hotbirda i FTA to kolega @pablo21 sam sobie dopisał, zapewne żeby "podgrzać" atmosferę (lub tak mu było najwygodniej). Agora od wielu miesięcy nie wypowiada się na temat odrębnego kanału Tuba TV, KRRiT nie wydłużyła czasu na start stacji, tak więc raczej nic z tego nic będzie.

Przepraszam za mały off-topic :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, disco polo będzie na Vivie!! W rozmowie z pewnymi zespołami(nazwy nie podajemy), oraz jednym z wydawcą, potwierdzili oni, żę muzyka disco polo będzie miała swój program.

 

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że pierwszym gościem programu ma być zespół "Spike". Również niepotwierdzoną informacją jest to, żę wydawcą programu jest Robert Klatt. Dwa programy są już nagrane i dalej bedą. To znakomita wiadomość dla fanów muzyki disco polo i nie tylko, wreszcie nasza muzyka będzie w dużej komercyjnej stacji. Pierwszy program odbędzie się 17 sierpnia o godzinie 20 i będzie trwał godzinę.

 

discostrefa.info

To już sam nie wiem. Wypada czekać do 17 sierpnia i wtedy się przekonamy. Coś mi się zdaje, że to będzie program "sponsorowany" przez Green Star. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...