Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viva PL jest nawet znana w Niemczech, gdzie ludzie mają satelitę w domu. Mój kuzyn odbiera naszą vivę i mówi, że woli ją. Czytałem kiedyś na forum MTV Europe, gdzie pisali ludzie z krajów, w których nie ma lokalnych wersji MTV - a trochę ich jest - odbierają naszą Vivę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 Fun.TV ostatnio zmieniło music menagera i playlista zeszła na PSY totalnie. SZKODA! Mam nadzieję że MTV Net. PL nie popełni tego samego błędu i nie zmieni music menagera :-(

Widzę parę nowości na VIVIe w tym tygodniu.

Oto te które wyłapałem:

MONOPOL - LANS FULL ERECTION REMIX,

CHRISTINA AGUILERA - NOT MYSELF TONIGHT,

WILDBOYZ feat. AMEERAH - THE SOUND Of MISSING YOU,

MELANIE FIONA - GIVE IT TO ME RIGHT (PAUL EMMANUEL REMIX),

FLANDERS - TIME,

CHERUL COLE feat. WILL.I.AM - 3 WORDS (STEVE ANGELLO REMIX).

 

Niestety przy klipie WILDBOYZ feat. AMEERAH - THE SOUND Of MISSING YOU zaszła u nich pomyła tzn leci klip WILDBOYZ - 1 DAY z podpisem "WILDBOYZ feat. AMEERAH - THE SOUND Of MISSING YOU".

Klip do WILDBOYZ feat. AMEERAH - THE SOUND Of MISSING YOU jest całkiem inny bo widziałem na youtubie i wcześniej na TMF NL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodik Flanders - Behind to z ATB był kawałek i nie leciał na VIVIE PL a teraz puszczają Flanders - Time. Fakt z opóźnieniem ale inne to klipów np. 4 Fun.Tv czy Eska TV puszcza później niż VIVA. Flanders - Time to akurat hit w radiu i dobrze że i teraz zaczeli puszczać :-)

 

Własnie kolejną nowość widziałem na VIVIE. Nowość Dance:

BASSMONKEYS & SOULSHAKER - BAD 4 MY HEALTH

 

Fajny kawałek :-)

 

Bardzo mi się podobają te belki z info co będzie za chwilę na playliscie. Ładnie to zrobili i dopracowali. Belka nie pokazuje się długo na ekranie tylko chwilę i znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja pablo, ten błąd z Wildboyz to jakaś masakra. I niestety Flanders z ATB nie leciało na Vivię, 2 razy widziałem na MTV w Partyzone i Mastermix i na 4fun leci. Hmm, a remixów Melanie Fiony i Cheryl Cole nie widziałem. A 3 words jest już stare i mogliby zacząć już puszczać "Parachute". "3 Words" Viva puszczała już dawno i starczy już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Przypadkiem Na YT. Znalazłem Filmik Jak Niemcy Zazdroszczą nam "NASZEJ" Vivy http://www.youtube.com/watch?v=VLjhZmKNggw

 

I niech słowa komentarzy Niemców "echt traurig, was aus dem deutschen VIVA geworden ist." CZYLI "naprawdę smutne, co się stało z niemieckim VIVA."

 

schon schade, was aus VIVA De geworden ist :( CZYLI Szkoda, co się stało z VIVA De: (

 

Ps. Więc nie Krytykujmy naszej Vivy :) Bo jest Muzyka a nie np. Powtórki Brzyduli z TVN (jak na De z RTL-U) itp..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo21: Kiedy ty widujesz wymienione teledyski ? Coś mi sie zdaje, ze wiekszosc z tych nowosci jest puszczana jednorazowo i później ślad po nich ginie... osobiście udało mi sie tylko trafic na wildboys i dirtysax reszty z nowosci z tego tygodnia jak i poprzednich nie widuje, widze na tomiast po kilkarazy powtarzane do obłedu pewne klipy, szczegolnie w pasmach SPRAWDZ TO, O CO KAMAN.. zniechecaja tylko do ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo uważam, że panjacek i TVSatTV mają rację. Oglądam Vivę "aż za często" - codziennie rano przed pracą, często wieczorami (choćby teraz) i w nocy do 2. Cadence widziałem 2 razy i ostatni raz miesiąc temu - ślad zaginął, Wildboyz dopiero raz, a nie wspomnę, że David Guetta czy Pitbull leci nawet co 15 minut, raz jeden klip danego wykonawcy, za kwadrans kolejny. I w kółko te same klipy. Niektóre nowości lecą przez tydzień i znikają, a inne klipy są wałkowane minimum 6 miesięcy. Więc pablo nie masz racji tym razem i aż ciężko mi uwierzyć, że nie masz nic innego do roboty tylko oglądać Vivę całą dobę. Od dawna wiadomo, że od kiedy Vivę przejął Viacom to jest jeden wielki [beep], nie to co kiedyś (tak jak opisuje m.in.trutek122)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesizeale ja często widziałem ten klip i to zawsze też w pasmach VIVA Night Spot i Sexi VIVA oraz Power Liście i Planet VIVA.

Co playlisty to chyba jak porządkują ją i dodają nowe klipy to się tak dzieję że wrzucają na klika dni na playliste starsze klipy i je wałkują non stop aż nie uzupełnią playlisty. Takie coś zauważyłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Cadence to się zgadzam, też widziałem ten klip może ze 2-3 razy na vivie a szkoda bo wyjątkowo przypadła mi piosenka do gustu. Co do Stormae - niedawno pisałem, że to największy badziew jaki widziałem, lecz po kilku przesłuchaniach piosenka bardzo mi się spodobała :D . To prawda, że viva czasami puści nowości kilka razy i zapomina o klipach a inne wałkuje non stop i zawsze jak włącze vivę to leci jakiś klip z tych wałkowanych na okrągło. Te piosenki ktore viva puscila raz czy dwa i o nich zapomniała ostatnio to np. Gabriela Cilmi - On a mission. Candy girl czy też Mariny nowych klipów nie widziałem na vivie ani razu! Najczęstrzą piosenkę jaką widzę na vivie to David Guetta Memories i

Akon feat Pitbull (nie pamietam tytulu).

Pytanie odnośnie weekendu z Lady Gaga. Czy było coś specjalnego w ten weekend z tą wykonawczynią? Jakieś wywiady, koncerty, itp? Czy tylko puszczali jej klipy? Bo tak to reklamowali i jestem ciekaw co z tego wyszlo bo w weekend nie miałem dostępu do vivy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, mimo, że VIVA puszcza przez cały dzień muzykę to wam nadal mało. Nie sądzicie, że lepiej, żeby puszczali taką muzykę jak teraz niż żeby puszczali badziewie typu Brzydula czy Króliczki playboya tak jak na niemieckiej VIVIE? Zresztą VIVA odkąd pamiętam zawsze wałkowała nowości i to, że teraźniejsza muzyka wam się nie podoba nie oznacza że puszczają złą muzykę. Po prostu czasy się zmieniają i muzyka tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...