Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kacper130700

 

Mi się "Muzyka" i "Programy" nie ładują, gdy najeżdżam myszką :/ Za to dzisiaj zauważyłem trochę inny styl czcionki na stronie głównej i .... TŁO ! Co prawda jest ono całe czarne i u góry duży niebieski pasek :P

U mnie na laptopie jak się najedzie myszką na te działy to się wszystko ładnie załaduje. Coś może u ciebie jest nie tak. Na laptopie na tej stronie Vivy czcionka i tło jest bez zmian i nie ma na górze dużego niebieskiego paska.

 

PS Poprawiono post

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio w paśmie VIVA DANCE MIX trafiam na fajne klasyki. W poniedziałek trafiłem, np. na DARUDE - SANDSTORM, a wczoraj, np. na SCOOTER FEAT. MARC ACARDIPANE & DICK RULES - MARIA (I LIKE IT LOUD). A przed chwilą w paśmie VIVA POWER DANCE przed 22:00 utwór z czerwonym trójkątem - SAK NOEL - LOCA PEOPLE. Wiem. Ten utwór leciał nie po raz pierwszy na Vivie. Sam ten utwór spotykałem na Vivie.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA DANCE MIX jest świetnym pasmem! Jest tyle klasyków, chociaż czasami zdarzają się nowości.

 

Mogłaby chociaż Viva dorzucić kolejne klasyki z lat 90-tych, 2000-2010. No i byłoby też pasmo z klasyczną muzyką dance. W dni powszednie te zapchajdziury VIVA DANCE i 100% DANCE powinni sobie odpuścić i dać jakieś ciekawsze pasma muzyczne... Tak czy siak Viacom nigdy nie pomyśli nad tym, lenistwo im w głowie! Pozostawiam to w swoich marzeniach :D

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 10: NAJLEPSZE PIOSENKI POP: http://www.viva-tv.pl/newsy/92493-top-10-najlepsze-piosenki-pop

 

Odświeżono na stronie VIVY internetowe wydanie NOWE TELEDYSKI. Tym razem zamiast 2 to mamy 5 utworów.

 

NOWE TELEDYSKI

#5. THE CHAINSMOKERS - ROSES (2015)

#4. DUA LIPA - HOTTER THAN HELL (2016)

#3. MARTIN GARRIX FEAT. JOHN & MICHEL NOW THAT I'VE FOUND YOU (2016)

#2. DAVID GUETTA FEAT. ZARA LARSSON - THIS ONE'S FOR YOU (2016)

#1. CALVIN HARRIS FEAT. RIHANNA - THIS IS WHAT YOU CAME FOR (2016)

 

Po ponad rocznej przerwie na stronie VIVY odświeżono internetowe wydanie TOP 20 NA VIVA-TV.PL. Tym razem zamiast 20 utworów to mamy 15 utworów.

 

TOP 20 NA VIVA-TV.PL

#15. ONE DIRECTION - DRAG ME DOWN (2015)

#14. IGGY AZALEA FEAT. RITA ORA - BLACK WIDOW (2014)

#13. RIHANNA FEAT. DRAKE - WORK (2016)

#12. THE CHAINSMOKERS - ROSES (2015)

#11. ARONCHUPA - I'M AN ALBATRAOZ (2014)

#10. KATY PERRY FEAT. JUICY J. - DARK HORSE (2014)

#9. SHAGGY FEAT. MOHOMBI , FAYDEE AND COSTI - I NEED YOUR LOVE (2015)

#8. FEDER FEAT. EMMI - BLIND (2015)

#7. MARGARET - COOL ME DOWN (2016)

#6. DEMI LOVATO - NEON LIGHTS (2013)

#5. DVBBS & SHAUN FRANK FEAT. DELANEY JANE - LA LA LAND (2016)

#4. DAVID GUETTA - THE WORLD IS MINE (2004)

#3. JUSTIN BIEBER - SORRY (2015)

#2. RIHANNA - BITCH BETTER HAVE MY MONEY (2015)

#1. DUA LIPA - BE THE ONE (2015)

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Hi Tack - Say Say Say? Tego ani razu nie widziałem na VIVE odkąd zmienili miejsce nadawania i grafikę na obecną. Szkoda :sad: TMF Nederland ma te wszystkie klipy i nawet dużo więcej a oni puszczają zaledwie ułamek tego co jest w archiwum MTV w Holandii :-( Zresztą to przecież archiwum po TMF jak przejęli kanał tak jak VIVE w Niemczech.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ten klip w playliście kanału. Ostatni raz widziałem go ok. miesiąc temu.

A myślałem, że ten utwór Fragma - Toca's Miracle 2008 leciał tylko w TY WYBIERASZ. Jakoś nie trafiłem na ten utwór w pozostałych pasmach na VIVIE.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...