Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TOP 10: BLONDYNKI: http://m.viva-tv.pl/newsy/92133-top-10-blondynki

 

Do głosowania TY WYBIERASZ powrócił utwór: FERGIE - A LITTLE PARTY NEVER KILLED NOBODY (ALL WE GOT).

 

A w piątek powrócił do głosowania SWEDISH HOUSE MAFIA - DON'T YOU WORRY CHILD.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie napisał, to ja napiszę. Dziś już raczej zakończyli tą żałobę, bo logo jest przezroczyste. :) @Peterownys i @wojtekmedia2 mieli rację co do wczorajszego dnia ;)

Mogliby takie logotypy ustawić na stałe, lecz by do tego doszło, to musi jeszcze szmat czasu w naszym kraju minąć. Po informacji od @STARS.TV, że VIVA Polska miała bardzo niską widownię wczoraj, i za pewne we wtorek też, doszedłem do wniosku że to prawdopodobnie przez tą tęcze w logotypie ten kanał tak wczoraj ucierpiał. Niestety, nasz głupi naród nie jest jeszcze gotowy na tolerowanie osób LGBT lub na okazanie współczucia rodzinom ofiar zamachu w Orlando. A szkoda, bo powinien taki już być od bardzo dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Viacomu pojawiła się już ramówka na lipiec. Dokładnie już na cały lipiec :) Tylko że nic w niej nie zmienili. Czyli co? Nie ma nowej ramówki? Czy dodali starą dla świętego spokoju> Trzeba wziąć pod uwagę że Viva zawsze w ostatniej chwili publikuje swoje ramówki.

Czyli w skrócie albo się rozmyślili, albo jeszcze nie jest gotowa.

Popytajcie panowie ich tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby takie logotypy ustawić na stałe, lecz by do tego doszło, to musi jeszcze szmat czasu w naszym kraju minąć. Po informacji od @STARS.TV, że VIVA Polska miała bardzo niską widownię wczoraj, i za pewne we wtorek też, doszedłem do wniosku że to prawdopodobnie przez tą tęcze w logotypie ten kanał tak wczoraj ucierpiał. Niestety, nasz głupi naród nie jest jeszcze gotowy na tolerowanie osób LGBT lub na okazanie współczucia rodzinom ofiar zamachu w Orlando. A szkoda, bo powinien taki już być od bardzo dawna.

1. "na stałe" ale po co? Viacom ma kanał LGBT w Stanach, nazywa się to bodajże Logo TV - niech tam wstawiają tęczowe logo. To są tylko kanały muzyczne, już pomijam fakt że przecież normalne loga się zdecydowanie lepiej prezentują.

2. ale kto zwraca uwagę na coś takiego? Naprawdę myślisz że nagle wiele ludzi patrzy "o nie homopropaganda, ja to wyłączam"? Nigdy w życiu nie spotkałem takiej osoby ani nawet mi się nie śniły wyobrażenia takich osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy :)

 

Zapytałem się administratora VIVY na FB, czy to prawda, że ramówka na wakacje zostaje taka sama, czy jeszcze coś zmienią. Otóż, odpisali, że szczegóły jeszcze dopinają i że na pewno będą mieli więcej letnich kawałków na playliście. Napisałem jeszcze do VIACOMU, ale na razie nie dostałem od nich informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niczego się po VIVIE nie spodziewam i jakoś wielce nie wyczekuję na te zmiany jak Wy, po Viacomie już niczego nowego w tej kwestii nie wyczuwam  :D Zrobią jakieś pasmo VIVA DANCE SUMMER czy coś tam i będzie to ich cała nowa ramówka :D No ale chciałbym się mylić :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego podniecenia "nową" ramówka Vivy. Czego wy się tak naprawdę spodziewacie? Że Viva odpali nieziemską muzę, wprowadzi wypasione programy, wpuści na antenę różnorodną muzykę i stanie się cool & mega wypas? Zejdźcie na ziemię. Przecież to jest śmieszne, że dopinają ramówkę od kilku tygodni. I jeszcze te ich idiotyczne odpowiedzi na fb. To wszystko jest słabe, irytujące i głupkowate. W Vivie (Viacomie) pracują już chyba tylko osoby niekompetentne i opłacane przez konkurencję  :mrgreen:  Pognał bym ich wszystkich w diabły i zakazał im jakiejkolwiek pracy w radiu i tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co było to bicie piany? Tylko naiwni łyknęli ich "wielkie zmiany" od lipca. Viva jest tylko po to, aby zarabiać na reklamach. Viacom zawartość kanału ma gdzieś, oglądalność ma gdzieś, widzów ma gdzieś, a pracownicy tej korporacji to ... (każdy może sobie wpisać dowolny inwektyw). Jedynie dobre humory mają 10-ego każdego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2:

 

To było do przewidzenia, ale niektórzy nakręcali się że ujrzymy coś nowego. A tymczasem... nic! Jeśli już wam tak zależy na muzyce pop to macie ogromny wybór - VH1, Eska i paczka 4FUNów... no i Stars TV, żeby Dyrektor się nie obraził :lol:

 

Podsumowując, z tego wysuwa się motto: "Nie wierzcie Viacomowi!"

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ufać bezdusznym pracownikom Viacomu - zapewne wiecie, jak to się dzieje(zwłaszcza ja)

A więc tak: w dziale muzycznym mniej osób siedzi, lub wcale, w redakcji ''plotkarskiej'' - więcej osób

Wniosek: tylko VIVĘ opętało lenistwo, jeśli chodzi o inne kanały firmy Viacom - możliwe, że ich nie opętało(jeśli myślicie, że tak, to mogę się mylić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY WYBIERASZ: TOP 50: ELECTRONIC DANCE MUSIC - 18.06.16. (08:00 - 12:00)


 


#50. KLANGKARUSSELL - SONNENTANZ (SUN DON'T SHINE) (2013)


#49. ROUTE 94 FEAT. JESS GLYNNE - MY LOVE (2014)


#48. KYLIE MINOGUE - LOVE AT FIRST SIGHT (2002)


#47. T.A.T.U. - ALL THE THINGS SHE SAID (2002)


#46. LEONA LEWIS - COLLIDE (2011)


#45. ROGER SANCHEZ - ANOTHER CHANCE (2001)


#44. DAVID ZOWIE - HOUSE EVERY WEEKEND (2015)


#43. ARASH FEAT. SEAN PAUL - SHE MAKES ME GO (2012)


#42. RIHANNA FEAT. DRAKE - WORK (2016)


#41. KLINGANDE - JUBEL (2013)


#40. BLONDE FEAT. MELISSA STEEL - I LOVED YOU (2014)


#39. MILKY CHANCE - STOLEN DANCE (2013)


#38. FAUL & WAD AD & PNAU - CHANGES (2013)


#37. BOB SINCLAR FEAT. SUGARHILL GANG - LALA SONG (2009)


#36. PITBULL FEAT. MARC ANTHONY - RAIN OVER ME (2011)


#35. ALFONS - GANJAMAN (2015)


#34. TEN WALLS - WALKING WITH ELEPHANTS (2014)


#33. DUA LIPA - HOTTER THAN HELL (2016)


#32. FAR EAST MOVEMENT - LIKE A G6 (2010)


#31. CAPITAL CITIES - SAFE & SOUND (2012)


#30. SAM & THE WOMP - BOM BOM (2012)


#29. SNOOP DOGG - SWEAT (SNOOP VS. DAVID GUETTA REMIX) (2011)


#28. RUDIMENTAL - WAITING ALL NIGHT (2013)


#27. DEV - BASS DOWN LOW (2010)


#26. AMELIA LILY - YOU BRING ME JOY (2012)


#25. ASAF AVIDAN & THE MOJOS - ONE DAY / RECKONING SONG (WANKELMUT RMX) (2012)


#24. MICHAEL GRAY - THE WEEKEND (2004)


#23. MADONNA FEAT. NICKI MINAJ - BITCH I'M MADONNA (2015)


#22. BAKERMAT - ONE DAY (VANDAAG) (2014)


#21. GOSSIP - MOVE IN THE RIGHT DIRECTION (2012)


#20. LITTLE MIX FEAT. SEAN PAUL - HAIR (2016)


#19. LYKKE LI - I FOLLOW RIVERS (THE MAGICIAN REMIX) (2011)


#18. KID CUDI VS. CROOKERS - DAY 'N' NITE (2008)


#17. ALESSO & TOVE LO - HEROES (WE COULD BE) (2014)


#16. TAIO CRUZ - DYNAMITE (2010)


#15. PAUL VAN DYK, SAINT ETIENNE - TELL MY WHY (THE RIDDLE) (2000)


#14. DISCLOSURE FEAT. SAM SMITH - OMEN (2015)


#13. JUSTIN BIEBER - WHAT DO YOU MEAN? (2015)


#12. LMFAO - SEXY AND I KNOW IT (2011)


#11. ROBIN SCHULZ FEAT. JASMINE THOMPSON - SUN GOES DOWN (2014)


#10. JASON DERULO - THE OTHER SIDE (2013)


#9. GORGON CITY - READY FOR YOUR LOVE (2014)


#8. SEBASTIAN INGROSSO, TOMMY TRASH & JOHN MARTIN - RELOAD (2013)


#7. LADY GAGA FEAT. COLBY O'DONIS & AKON - JUST DANCE (2008)


#6. RIHANNA - ONLY GIRL (IN THE WORLD) (2010)


#5. ARIANA GRANDE - ONE LAST TIME (2015)


#4. AVICII - WAITING FOR LOVE (2015)


#3. JENNIFER LOPEZ FEAT. PITBULL - LIVE IT UP (2013)


#2. PITBULL FEAT. SHAKIRA - GET IT STARTED (2012)


#1. BLACK EYED PEAS - I GOTTA FELLING (2009)


 


Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...