Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzicie że dobrym pomysłem byłaby zmiana tej belki po prawej stronie? VIVA i tak tego nie przestrzega i wszędzie wali dwa te same motywy. Fajnie by było, gdyby opracowali system podobny do VH1, gdzie nazwa pasma pojawia się tylko na początku klipu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się! Im mniej tym lepiej, dlatego bardzo nie lubię 4fun, ze względu na ten wieczny śmietnik na ekranie. Przez pierwsze lata śmietnik na ekranie 4fun miał sens, bo głosowało się na klipy i była ciągła interakcja z widzami dzięki awatarom. Ale np. te paroty i wróżniki na Vivie to był koszmar, który trwał przecież tyle lat!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając Vivę odnoszę wrażenie, że za tą stacją stoi robot. Losowo poukładane piosenki, pasma niczym się nie różniące oprócz nazwy. I schematyczność, ta sama oprawa od 4 lat. I właśnie nie wiem czy to wina oprawy graficznej, że ona jest taka sztywna czy Viacom nie umie dobrze jej wykorzystać.

Ja odnoszę takie wrażenie nie tylko oglądając Vivę, ale i każdą inną stację Viacomu. Patrząc na Comedy Central czy MTV widzę kolejny raz te same odcinki tych samych seriali/programów, które były już kilkadziesiąt razy pokazywane. Widocznie uważają, że to wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego kilka lat temu VIMN miał problemy finansowe, które skutkowały zwolnieniami pracowników. Gdyby odrobinę się wysilili, to tych kłopotów nigdy by nie było. Po za tym oni sami nie wiedzą co grają na swoich antenach, więc [beep] jest tam niesamowity.

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na pewno nasza VIVA pozostanie z nami. Ma oglądalność? Ma. To bez sensu kończyć nadawanie kanału. Zobaczcie jak matka VIVA wytrzymuje mimo iż dzieli czas z Comedy Central.

 

Top 10: W łóżku: http://m.viva-tv.pl/newsy/91330-top-10-w-lozku

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już powoli zaczyna się VIVA rozkręcać, że ho ho! :D Życzę temu kanałowi jakiejś ciekawszej ramówki, bo ta obecna woła o pomstę do nieba... Jeśli pojawi się nowa ramówka, to niecierpliwe czekanie się skończy i będzie można już czuć wielkie zadowolenie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Vivie się nie lenili, a teraz to co? Głównie grają utwory z gatunku EDM, chociaż dokładają piosenki pop.

 

 

Takk już widzę nowe programy z Dancem. Viva super Dance, TOP 10 Dance, Hits Dance, a playlista taka sama jak zawsze. Na wielkie bum nie liczcie. No może nowe programy show. :D

Szoły nigdy nie powrócą. Rozrywkę i seriale masz na MTV, a VIVA woli bardziej skupiać się na muzyce.

@Wojtek, skąd te informacje że nowe pasma się pojawią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie było jakiegoś większego narzekania na playlistę, a teraz jest. 10-20 klipów w ciągu 1-2h, jedna piosenka puszczana dwa razy pod rząd... tego nigdy sobie nie wyobrażałem. Za tym wszystkim stoi właśnie komputer, który wybiera utwory. Nie stać Viacomu na nowy, lepszy komputer... Trudno jest im to ogarnąć... Tak samo jest z VH1 Polska - w nocy w paśmie 100% Music leci każdy teledysk w ciągu 1-2h. Nikt nie sprawdza tego, co się dzieje z playlistą VIVY i VH1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, te ich lenistwo przerażało mnie jeszcze bardziej. Ostatnio VIVA stara się wrzucać więcej nowości. Przynajmniej za to mogę pochwalić ten kanał. Nie zadowala mnie ramówka, bo od poniedziałku do piątku od 8 do 20 wypełniają ją pasmami ogólnymi VIVA DANCE i 100% DANCE. Oby od lipca tak nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie własnie :( Kawałek "latał" na Vivie tak około 2009roku to był Cover i tak jak wcześniej wszytko pisałem jakiś tam DJ mniej znany ale nie Polski

Jak nie tamto to na 100% to to:

 

No masz rację ... :) VIVA odpisała, że za chwilę ogłoszą ramówkę na lipiec :D

Coś myślę, że w tym tygodniu poznamy ramówkę na wakacje :-)

Takk już widzę nowe programy z Dancem. Viva super Dance, TOP 10 Dance, Hits Dance, a playlista taka sama jak zawsze. Na wielkie bum nie liczcie. No może nowe programy show. :D

Wiesz co? Może takiego typu pasma mogą być, czyli znowu to samo. Ale mam nadzieję, że się postarają. Chciałbym jakieś koncerty Hardwella, Calvina Harrisa i innych znanych DJ-ów. Mogą być na żywo, ale nie muszą :) Przydalby się ktoś mówiący. Powinni zatrudnić jakiegoś prezentera lub zrobić casting tak jak było na 4Fun. Tv ostatnio. Fajnie by było jakby ten lektor Wiktor Brzozowski co mówi w reklamach Vivy i w pasmach na Eska TV mówił w jakiś nowych pasmach w przyszłości.

Kiedyś w Vivie się nie lenili, a teraz to co? Głównie grają utwory z gatunku EDM, chociaż dokładają piosenki pop.

Ba, nawet id tego tygodnua pewnie b3dzie lecial utwór hip hop co jest w głosowaniu TY WYBIERASZ co pewnie oznacza, że w wakacje odpoczniemy od samego EDM. Oby tak było. Te internetowe Top 10 by się przydało. I to na wieczorną godzinę, np. na 19:00, aby kaźdy mógł sobie obejrzeć 

Kiedyś nie było jakiegoś większego narzekania na playlistę, a teraz jest. 10-20 klipów w ciągu 1-2h, jedna piosenka puszczana dwa razy pod rząd... tego nigdy sobie nie wyobrażałem. Za tym wszystkim stoi właśnie komputer, który wybiera utwory. Nie stać Viacomu na nowy, lepszy komputer... Trudno jest im to ogarnąć... Tak samo jest z VH1 Polska - w nocy w paśmie 100% Music leci każdy teledysk w ciągu 1-2h. Nikt nie sprawdza tego, co się dzieje z playlistą VIVY i VH1.

W moim ostatnim spisie utworów pasma 100% DANCE moźna było zauważyć dwa razy MICAR FEAT. NICO SANTOS - BROTHERS IN ARMS. Po prostu mają gdzieś jaki utwór leci aktualnie na Vivie.

Ehh, te ich lenistwo przerażało mnie jeszcze bardziej. Ostatnio VIVA stara się wrzucać więcej nowości. Przynajmniej za to mogę pochwalić ten kanał. Nie zadowala mnie ramówka, bo od poniedziałku do piątku od 8 do 20 wypełniają ją pasmami ogólnymi VIVA DANCE i 100% DANCE. Oby od lipca tak nie było...

I z tym z dodawaniem nowości się nie zgodzę, bo nadal za mało to jest. Nie można z 10, a nawet więcej nowych utworów co tydzień wrzucać, a nie 3-4? Plus jest taki, że puszczają niektóre klipy, które widzowie proponują, np. na Facebooku. Z tą ramówką się z Tobą zgodzę. To jest po prostu szczyt lenistwa.

Nikt nie sprawdza, ponieważ nie mają takiej możliwości.

VIACOM PL nie ma, ale, np. VIVA ma dostęp wewnętrzy do playlisty. Nawet podali mi listę utworów z pasma 100% DANCE, co później udostępniłem.

Nowość na Vivie:

Kolejna nowość na Vivie: 

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Szkoda, że tego utworu nie grają, ale dobrze, że grają te dwa powyższe utwory co podałem :) Mam nadzieję, że spotkam jakieś jeszcze nowości. No i chciałbym wreszcie jakieś inne klasyki. Ale kiedy my się doczekamy? Chyba nigdy. A może od lipca jakieś inne klasyki. Może pasmo z klasykami będzie? No cóż. Trzeba poczekać jeszcze na letnią ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenistwo opętało już dawno Vivę. Jak na razie obecne pasma ogólne typu VIVA DANCE czy 100% DANCE jakiejś wielkiej furory to dla mnie nie robią, sądząc po obecnej playliście - albo jedna piosenka co godzinę, albo dwa razy pod rząd. Słaba polityka jak na tę korporację, którą właśnie jest VIACOM.

 

Zależy mi na tym, żeby było jakieś pasmo z klasycznymi utworami. Tego mają tyle w archiwum. Daję plus za utwory Filur - It's Alright, Paul Van Dyk - We Are Alive i Morandi - Angels w playliście Vivy, bo ja znałem i uwielbiałem. Mogliby pomyśleć też nad wrzuceniem tych polskich klasyków dance, które też lubiłem(Agnieszka Chylińska - Nie Mogę Cię Zapomnieć, Reni Jusis - Kiedyś Cię Znajdę, Kalwi i Remi - Explosion).

 

Rok temu latem w dni powszednie mieli słabą ramówkę, a w sobotę ''prawie lepszą''. Teraz oczekuję od nich bardziej dopracowanej ramówki na lipiec i sierpień.

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak koledzy z Niemiec nam zazdroszczą muzycznej VIVY, więc już tak nie narzekajmy, nie jest cudownie, ale nie jest źle! Swoją drogą jeżeli chodzi o koncerty to mogliby powtórzyć wszystkie gale VIVA COMET, fajnie by było! 

Pytanko, czy zniknęły belki "ZA CHWILĘ: VIVA DANCE, PÓŹNIEJ: VIVA POWER DANCE"? Bo coś mi się wydaje, że ich nie ma, chociaż rzadko wytrzymuje do końca pasma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się po raz kolejny obejrzeć gale VIVA COMET z lat 2007-2012, ale nie wiem, czy jeszcze coś wspólnego mają z latami 2000-2012...

Tylko pod koniec 100% DANCE nie ma belek ''za chwilę'' i ''później'', a są w pozostałych pasmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...