Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bytesize VIVA De i VIVA PL zanim je przejął Viacom były nadawane z Kolonii w Niemczech a nie z Berlina. Teraz VIVA De nadaje z Berlina bo tam przeniesiona centrum nadawcze MTV Net. Germany po tym jak VIVA De i MTV De się połączyły. Przed połączeniem MTV De nadawano z Monachium :-) VIVA Media AG miała swoje centrum nadawcze w Kolonii skąd nadawali VIVĘ De, VIVĘ PL i VIVA Plus. Jak kupił ich Viacom to VIVĘ PL przeniósł do Londynu by bez problemu mogli włączyć ją w struktury MTV Net. PL (wymiana programów między antenami MTV Net. PL). W Kolonii obecnie jest siedziba Viacom Germany ale czy nadal jest dawna biblioteka klipów VIVA Media AG to kto to wie? VIVA Media miało przebogate archiwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bloo411: uuuuu! jestem strasznie nerwowy, że aż meliska mi nie pomoże. Zresztą pewnie nie pomogła nie jednej osobie, której ją polecałeś na tym forum. Po twoim następnym monotematycznym komentarzu pewnie będę musiał zajarać maryśkę.

@pablo21: no racja - Viva Media miało rewelacyjne archiwa. Ale skoro mamy nadawanie z Londynu, to pomarzyć można o dawnych klipach z Vivy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokojnie! :-)

Bytesize ale Londyn też ma bardzo dobre i rozległe achiwa tylko im się nie chce szukac klipów w nich. Zobacz jaka jakosć jest klipów na VIVA PL a jaka na VIVA De teraz. Na VIVA de dużo klipów ma mgłę co oznacza że VIVA de korzysta z bazy klipów MTV De a nie swojej dawnej z Kolonii.

Na TMF Nederland jest fajne pasmo z remix-ami tzn TMF In De Mix. Na VIVA PL by coś się takiego przydało cos w stylu VIVA Remix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w Nigh Spocie leci Paffendorf "Crazy Sexy Marvellous" i pod logo Vivy jest czerwona kreska, czyli, że klip niby zboczony powyżej 18 lat czy coś tam. Jak to?

Kiedyś MTV nie przeszkadzało puszczać ten klip przed 23 w 20 klubowych. Zresztą jak korzystamy z archiwum MTV to można pomarzyć, że klip Paffendorf "Where Are You?" kiedykolwiek poleci w 10 na 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj o 24 leciało pasmo 10 na 10 tak jak napisała tutaj osoba z VIVY :-) Poleciał też stary klip Scootera co mnie bardzo ucieszyło.

Wg mnie jeszcze powinno być jedno wydanie 10 na 10 w Niedzielę o 8 rano lub 23-24.

APEL do VIVY! Przywróćcie powtórkę Personality we środy o 20 lub w jakiś inny dzień w tygodniu. Nie każdy moze akurat obejrzeć Personality o 21 w Sobotę. Weźcie pod uwagę to że ludzie w Soboty bawią się też na dyskotekach :-)

Przydały by się też 3-4 razy po godzinie wydania pasma Planet VIVA bo coś ostatnio to kultowe pasmo znika z VIVY :-(

Nawet o 23 moze to być albo od 23 do 1 w nocy takie poasmo muzyczne przed snem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSOBA Z VIVY ALBO KTOS SIE POD VIVE PODSZYŁ I ZOBACZYŁ TĄ POZYCJE W EPG NA SOBOTE :)))

Nie dadza planet viva bo musza byc plansze nawołujące do wysyłania smsów : )

 

Ale podsumowując:

 

- Chcemy powrotu ClubRotation lub chociaz 2 godzinnego pasma z prawdziwą klubową muzyką / pasma ze starym dance

- Regularnego VIVAHITSPOLSKA z różnymi gatunkami m. in. polskim Hip-Hopem, Popem, Dance itp , nie tylko z gosią andrzejewicz i doniem

- Powrotu GTC (heh marzenie : ) ) lub chociaż częstszej aktualizacji listy klipów, zeby nie leciało codziennie to samo

- Więcej 10na10 nie tylko wieczorem, kiedy jest konkurencja typu You Can Dance czy inne pozycje/seriale dla młodych ludzi

- Pasma NOWE NA VIVIE - co tydzien po kilka premier klipów

 

Jezeli ktos z redakcji to czyta niech przekaze dalej, moze 'szefowej mtv' w końcu na tym forum wypowiadają się rozsądni ludzie interesujący sie mediami i posiadający pewną wiedze muzyczną, którzy również wiekiem trafiają w Waszą grupę odbiorców. Tęsknimy za starą vivą !

 

Ps. prywatna prośba.. zróbcie cos ze street czarts.. niech Justyna nie wciska wszystkim Lady Gagi i Rijany : ) niech ludzie faktycznie wybierają sobie własne utwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991 tak rzeczywiście wieczorna ramówka VIVY jest nie wykorzystana tzn. powinni dać programy tematyczne do 2 w nocy a nie pasmo nocne już zaczyna się od 23 i sms-y cała noc.

Proponuje pasma tematyczne: VIVA Dance, VIVA Base, VIVA Pop, VIVA Classic, VIVA Hits :-) Tak po godzinie kilka razy w tygodniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chcę takie pasma. Słucham nie tylko dance i obejrzałbym z chęcią pasma typu: Rock, Alternative, Chill Out, Classic, Soul.

@dodik: leciał Scooter "Ramp! The Logical Song". Wczorajsze 10 na10 było bardzo dobre. Tylko popełnili 1 błąd jak puścili Pięć Dwa Dębiec "Konfrontacje" i napisali że z 2000 roku, a to raczej było 2003/2004. i najważniejsze pasmo to piątkowo-sobotnie CLUB ROTATION POPROSZĘ!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że z VIVY PL znika pasmo Hit Maker bo wg EPG VIVY Polska od środy zamiast pasma Hit Maker są pasma Planet VIVA i Nightrider. Sami sprawdzcie :-) Mi też bardzo brakuje pasma Club Rotation i uważam że był to największy błąd nadawcy usunięcie tego programu z ramówki VIVY PL :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy macie swoje pomysły na programy, to ja też podzielę się swoimi. Mógłby się pojawic program o nazwie "Playlist", który polegałby na tym, że dana gwiazda układa listę swoich ulubionych piosenek. Na samej stronie VIVY jest coś takiego. Właśnie jest lista Piotra Kupichy z Feelu. Wystarczy pokazac to tylko na wizji :)

Może też program "Feat." w którym byłyby pokazywane tylko piosenki wykonywane w duetach (program o takiej nazwie nadaje niemiecka VIVA, ale nie wiem czy formuła jest taka sama). I nie chodzi tu tylko o duety w stylu Beyonce-Gaga, ale także nawet słynne "The time of my live"

W programie Sprawdź to! można było by zrobi specjalne pasma np tylko z polska muzyka czyli "Polish version" . Zamiast parota o 6 mógłby się pojawiac program VIVA BUDZIK gdzie u dołu ekranu mogłby się pojawiac horoskop zamiast tych gier sms-owych. Chociaz taka zamiana :)

 

Co o tym sądzicie? Tylko nie zmieszac mnie z błotem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek jestem przeciwko jakimś horoskopom, parotom i innym bzdurom które juz tyle czasu zalegają VIVę.

Poprosu rano żeby było 3 godzinne pasmo z klipami bez żadnych bzdur sms zasłaniajacych ekran. Na VIVA Niemcy jest takie pasmo VIVA Wecker od 6 do 9 rano.

Magazyn Feat. juz kiedyś był na VIVA PL ale go wywali jak Viacom przejął stację. Feat. na niemieckiej VIVIE jest w postaci wywiadów z gwiazdami a nie że pokazuje klipy duetów.

Właśnie leci druga edycja Hot or Not i bardzo mi się podoba nowe studio tego programu i wystrój jego. Widać teraz że sie przyłożyli do tego formatu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek popieram, też chcę takie pasmo, w którym gwizdy wybierają klipy. W latach 90-tych był właśnie taki program na MTV Europe i nazywał się "StarTrax" - przez godzinę leciało 12 klipów wybieranych przez wykonawców, których klipy puszczało MTV. A klipy mieli rewelacyjne i różnorodne, nawet takie fajne i stare. To był świetny program. Co do wyrzucenia [beep] Makera - w końcu!!!:) powrót GTC - why not?:) ale pasmo rano z horoskopami to nie nie nie:) te smsy zasłaniające ekran wkurzają strasznie. Co do "Feat." to jak pamiętam nie dotyczyło duetów tylko po prostu był to program poświęcony jednemu wykonawcy - jego twórczości, wywiady. Też coś takiego by się przydało. I koniecznie program taki sam jaki leciał kiedyś na MTV - "Chill Out Zone". Do niedawna leciał w nocy na Vh1 i do dziś leci na MTV Adria. Bardzo brakuje mi też tematycznych weekendów, ale nie takich jak na 4fun.tv tylko takie co kiedyś były na MTV - to było z 8 godz. dziennie w soboty i niedziele. Właśnie leci Planet Viva i same dobre stare kawałki - teraz P.O.D. "Youth of the nation":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poznaje VIVY!! To chyba awaria?? Ponieważ jak leciał tam jakiś parot czy coś tam takiego to pod tą belką była ta belka z viva Spotu że pytają co byś zrobił. Te klipy to chyba jakaś awaria w play liście...bynajmniej tak mi się wydaje.Brak sygnału z Londynu?? i jakość jest inna klipów.

 

PS. dzisiaj w M jak miłość zagrała Kaśka z vivy ! od Power listy hot or not i Randek itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te klipy to chyba jakaś awaria w play liście...bynajmniej tak mi się wydaje.Brak sygnału z Londynu?? i jakość jest inna klipów.

Kiedyś już o tym wspominałem. Podczas awarii emisji, z puszki emitowane są przygotowane specjalnie na taką okazję klipy. Podobnie było niegdyś MTV. Za każdym razem podczas awarii leciał np. "Sk8er boi" Avril Lavigne, a potem inne piosenki. Przy każdej awarii te same, w tej samej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...