Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam jak jeszcze na początku 2002 roku Viva Polska nie nadawała całodobowo, tylko do 23 i wtedy przełączała się znowu na niemiecką. Raz śmiesznie to wyglądało, bo u nas w niedzielę zmienili grafikę na nową w Nowe na Vivie, a po 23-ej po przełączeniu na Vivę DE jeszcze była stara grafika przez całą noc i rano, bo w Niemczech zmienili w pon. o 12 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar był w godzinach 6:00-10:00, czyli aż do końca Powerlisty. Dziwny ten zegar, inny, niż w VIVA GER i jeszcze to żółte pole zegarowe się zlewa z żółtym polem na numer pozycji w Powerliście. Fajnie by było, gdyby było u nas tak, jak w VIVA Wecker, tylko zamiast literki W w kółku, byłby numer miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to w innym temacie:

archiw6yh2.jpg

Szkoda, że MTV kupił konkurencję i VIVA tak przez to "ewoluowała"... :/ Kodowanie, komercja, szkoda słów...

 

Noto widzidzisz zapechwachcili kodując vive przez amerykańskie badziewie,i niesłuchali nas naszych próźb oto oto że nie chcemy powtórek w ciągu dnia a długie lity przebojów 100 lub było tematycznie bardziej dance-owo i mniej reklam i mniesze gry sms-owe i się stało tak?.Nie niczym niezbłysneli Eska z 4funTV zabłysnęli i mają się świetnie,a teraz niema to jak kanały Brytyjskie kanały muzyczne prawdziwego zdarzenia takich kanałów nam potrzeba połączenia Bliss-u+Chart Show TV The Vault Clubland TV itd.+połączenia radia zet z Rmf fm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, dość, że ramówkę sknocili, to jeszcze kanał zakodowali, jedynie oprawa wyszła na plus, chociaż i tak nie jest idealnie jak na VIVIE DE, bo u nas siedzą jakieś ciołki, a nie technicy i wszystko robią "na odwal". Na pozycji 28.2*E jest od groma DOBRYCH kanałów muzycznych z UK. Najlepiej powiedzieć, że kanały muzyczne nie mają racji bytu, bo jest Internet... - Głupie tłumaczenie VIACOM-u (w takim wypadku radio też nie miałoby sensu, bo po co jak mamy Internet). VIVA wyznaczała trendy, a teraz niczego nie wyznacza... Ja uważam, że TV muzyczne mają sens istnienia w tym samym stopniu co radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio program Beauty and the Geek Australia, jakoś średnio pasował mi do produkcji mtv (i nie jest nią). Trochę [beep] to fakt, ale nawet spoko się oglądało. Na angielskiej wiki przeczytałem, że ten program nadawała największa australijska telewizja komercyjna w prime time i sam program był hitem (często na 1 miejscu pod względem oglądalność ciągu jednego dnia). Ciekawe, że u nas nikt nie wykupił licencji.W Europie format zaadaptowały m.in. Pro7 i Italia1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh uwielbiam takie retro dancowe oldschoolowe kawałki ;) Jakoś ten cały dubstep itp powiedzmy że są ok ale nie mają "duszy" :D

Zauważyłem jednak że po zmianie na Vivie można własnie takie kawalki na Vivie spotkać szczególnie w paśmie the best Viva czy jak tam się nazywa ta lista :P

Nie rozumiem tez jednego Viva chyba nie za bardzo żyje w zgodzie z Polskim środowiskiem Rapu. Po "nie lubimy robić" nic nowego z rapu na widoku brak Pezeta już o Prosto nie wspomnę.Robert M czyli "Rozbójnik Alibaba" (kto nie wie nowy wspólny projekt producencki Roberta M z Prosto) jedzie po Vivie nadal na FB ciekawe co się stało na tych pamiętnych kometach czytałem kiedyś że sprawa była z tych "intymnych" podobno hehehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten piękny bassik! :) Takie kawałki na VIVIE to był standard, kto miał dostęp do VIVA DE i VIVA PLUS i był zapalonym widzem tych kanałów, to wie co było na topie i oczywiście zna ten utwór. :) Znowu na VIVA PL we wczesnych latach drugiego tysiąclecia królował Hip-Hop: Abradab, DKA, WWO, Vieno i Pele, Wychowani na błędach, Grammatik, FU etc... Swoją drogą, to był prawdziwy rap, a nie jak teraz wszystko dla pieniędzy robione i rapowanie o tym, że się ma Ferrari (wypożyczone do teledysku z JAVA CAR DESIGN), kupę hajsu i że się nie lubi robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak było, to wówczas u mnie na ekranie prawdopodobnie cały czas wisiałaby VIVA DE i VIVA Plus a nie VIVA PL :P

Zajefajna wstawka.

 

Jakoś ten cały dubstep itp powiedzmy że są ok ale nie mają "duszy" :D

Dla mnie ani nie ma to duszy, ani nie jest ok :)

 

Robert M czyli "Rozbójnik Alibaba" jedzie po Vivie nadal na FB ciekawe co się stało na tych pamiętnych kometach czytałem kiedyś że sprawa była z tych "intymnych" podobno hehehe ;)

Jeśli chodzi o Roberta M to cały czas przypomina mi się gala rozdania nagród Eska Music Awards (chyba pierwsza, która była transmitowana przez TVP2, a nie Polsat), kiedy to po wyjściu na scenę podziękował fanom oraz dodał "kocham Eskę, VIVY nienawidzę" :P Tutaj nagranie: http://www.youtube.com/watch?v=Q1ezhuDLqEA. Ktoś wyjaśni od czego ta wojna się zaczęła :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzies jakoś czytałem to chodziło o to że Robert na gali przy odbiorze nagrody podziękował VIVIE i wymienił nazwy innych muzycznych stacji, m.in. ESKI z nazwy, oni się do niego przyczepili za to, on uważał że nie zrobił nic złego i chyba tak to było.. ale nie wiem.

 

Przed chwilą leciał klip SAK NOEL - LOCA PEOPLE, bez cenzury, ze słowem F U C K słyszalnym bardzo dobrze i czerwonym trójkącikiem w prawym dolnym rogu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak było, to wówczas u mnie na ekranie prawdopodobnie cały czas wisiałaby VIVA DE i VIVA Plus a nie VIVA PL :P

 

Już kwestia gustu, u mnie np. taka VIVA Polska grałaby na okrągło na przemian z obecnym RBL.TV :)

 

Przed chwilą leciał klip SAK NOEL - LOCA PEOPLE, bez cenzury, ze słowem F U C K słyszalnym bardzo dobrze i czerwonym trójkącikiem w prawym dolnym rogu :P

 

W ciągu dnia? :shock: Powinni tak robić za każdym razem, byle nie cenzurować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkopie jeden teledysk i się spytam: Jak to jest z cenzurą Nicki Minaj - Pound The Alarm? Czy to jest ta wersja cenzurowana z YouTube, czy jakaś inna? Dałby radę ktoś nagrać, jakby zobaczył? Bo pracuję nad czymś i akurat potrzebna mi jest ta piosenka. Jeśli Starships udałoby się ująć też, to bym ślicznie prosił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert M czyli "Rozbójnik Alibaba" jedzie po Vivie nadal na FB ciekawe co się stało na tych pamiętnych kometach czytałem kiedyś że sprawa była z tych "intymnych" podobno hehehe ;)

Jeśli chodzi o Roberta M to cały czas przypomina mi się gala rozdania nagród Eska Music Awards (chyba pierwsza, która była transmitowana przez TVP2, a nie Polsat), kiedy to po wyjściu na scenę podziękował fanom oraz dodał "kocham Eskę, VIVY nienawidzę" :P Tutaj nagranie: http://www.youtube.com/watch?v=Q1ezhuDLqEA. Ktoś wyjaśni od czego ta wojna się zaczęła :?:

Z tego, co wyczytałem z komentów pod filmikiem, to podobno skrytykował "VIVA 10 Naj" i VIVA przez to przestała go promować, ale to nie potwierdzona teza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...