Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota 8 grudnia

12:00 VIVA Hits Polska

13:00 Poland Top 50

muzyka do 17:15

Niedziela 9 grudnia

12:00 European Top 10

13:00 VIVA Top 5

13:30 Top 5 Best of VIVA

13:50 VIVA Top 20

muzyka do 16:00

no i tak jak ktoś pisał Top 10 od poniedziałku do piątku o 9:00

no wreszcie oprócz szołów i seriali mamy też magazyny muzyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba się - nie oglądaj. Wydaje mi się to proste. Wymyśla się tu wszelakie propozycje, a i tak VIVA będzie dalej istnieć, bo dlaczego miałaby upaść? Że komuś się nie podoba ramówka?

Zgadzam się. Zawsze ktoś się znajdzie, komu będzie pasowała ramówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie stoją tak źle. W prawdzie gorzej niż Comedy Central i Tele 5, no ale może się wybiją.

Nie stoją tak źle? Moim zdaniem stoją fatalnie. Nie liczą się już zarówno w segmencie muzycznym, jak i w segmencie filmowo-rozrywkowym, do którego, jak wspomniałeś, prawdopodobnie dążą.. Taka droga znikąd do nikąd. No chyba, że ostatecznie rozwiną ofertę serialową i wstawią sensowne pozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są dużo lepsze od tych, które osiągało i w sumie osiąga do dziś Comedy Central Family od początku swojego nadawania jako pasmo serialowe VH1, a później jako samodzielny kanał.

 

Wyniki oglądalności CC Family z pierwszej połowy kwietnia 2010 roku: 4+ - 0,09%, 16-49 - 0,17%

Wyniki oglądalności VIVY z listopada 2012: 4+ - 0,25%, 16-49 - 0,43%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Viva była dobra pod względem rozrywkowym w lipcu kiedy emitowali Futuramę i Webniętych. Lecz te nowe serialiki w ogóle mnie nie interesują. Jeszcze wtedy Viva się wyróżniała od swoich siostrzanych kanałów, a teraz jest mieszanką MTV, Comedy Central, Viacom Blink no i VH1 bo jest troszkę muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te podejrzenia?

Dzisiaj w VIVA HITS POLSKA od klipu, bodajże DONATANA - Nie lubimy robić, w trójkącie na tym oczopląsowym kółeczku wyświetlały się numerki od 10, zdziwiłem się, dlatego spytałem, aczkolwiek na miejscu 1 była ELLIE - Co mi w duszy gra, co mnie zdziwiło.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak patrzę to w święta Viva trochę odpuści sobie z serialami i szołami z MTV. W wigilię od 13 do 17:00 TOP 50 potem od 17-20 100 klipów które.... W 1 dzień świąt powtórka Viva Comet 2012 od 13:00 a w 2 dzień świąt o 13:00 TOP20 i tak po za tym same powtórki Kolejno odlicz, Viva Pudelek i Weekendowe Historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ostatnio troszeczkę stonowali z tą "inwazją szołów". Dziś na przykład jakiś "European Top 10". Niby playlista niespecjalnie różni się od tej zwykłej, ale pozycji pod taką nazwą wcześniej nie widziałem. Do tego codzienne, tematyczne TOP10 z rana..

 

Trochę to dziwne. Myślałem, że ta muzyczna część VIVY będzie stopniowo likwidowana, program po programie, a tutaj ostatnio pojawiły się nowe pozycje. Zastanawia mnie, gdzie oni dążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie sami chyba nie wiedzą, czy powrócić w stronę muzyki, czy iść dalej w stronę rozrywki.

Dokładnie ! Mam wrażenie że będzie jeszcze jakiś ostateczny ruch ze strony Viacom co do Vivy w naszym kraju ale myślę to już w przyszłym roku :P

Co za sarkazm z samej strony Vivy "Wake me up in July " Ciekawe czy będzie jakaś oprawa na święta ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...