Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy VIVA nadaje programy dla gimnazjalistów nie obrażając oczywiście nikogo ale nie oglądam już tego kanału.

Wcześniej było mi szkoda że zakodowali, a teraz to słuszna decyzja,

Bo nawet jak już jest jakaś muzyka to wałkowana w kółko.

szkoda że tak fajny kanał idzie w złym kierunku ale widać tera za co jest kasiorka 8)

Nie za muzyke tylko za programy dla małolatów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza serialami "Jesteś tam, Chelsea?", "Siostrzycki", "We dwoje raźniej" i programem "Wyścig do wybiegu" dodali do ramówki kolejny program znany z MTV - "Date My Mom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 50% wypowiedzi w tym temacie są niezgodne z jego przeznaczeniem. Albo to krytyka, że VIVA nie muzyczna (ty, Skrilex i inni), i odpowiedzi(np.: Karol). Naprawdę dobry pomysł z wystrzeleniem pół tematu, chociaż to czasochłonne. Sam od czasu do czasu nie popisuję się wypowiedziami zgodnymi z tematem, ale się staram tego nie robić, Wam też tego życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu jednego nie potrafię zrozumieć. VIVA stając się "wyraźnie inna" miała przyciągać widza. Wtedy władze stacji mówiły, że emitując dłuższe programy można zatrzymać widza na dłużej przed TV niż emitując teledyski. Wszystko ładnie pięknie, ale... no właśnie. Hity lipcowej zmiany już spadły z anteny. Co mnie nie dziwi. Zarówno "Webnięci" jak i "Chyba ich pogięło" to dla mnie mega porażka. Z kreskówek dla dorosłych szybko się wycofali. Teraz mamy w kółko powtarzane "Co na to tato?" i "Nexty" i inne tego typu. Widać, ze jest oglądalność tych programów (MTV tez miało lepsze wyniki zanim zaczęła pokazywać nastolatkom "prawdziwe życie" zmieniając trochę nastawienie do widza i rezygnując z ogłupiających programów randkowych - wyniki jeszcze bardziej poszybowały w dół). Jednak widać po wynikach oglądalności jako całości, że zmiana nie do końca się sprawdziła. Dlaczego nie pozlepiać wszystkiego co najlepsze w całość i mieć z tego dobrą oglądalność? Dlaczego pokazują piętnastodcinkowy serial pięć razy w tygodniu, powtarzają trzy razy itd. (z resztą wszystkie kanały MTV tak mają - a CC to już szczególnie. TBBT chyba od września do końca kwietnia wałkowali cały czas czwarty sezon)?! Nie rozumiem też tego, ze wyrzucono "Disco ponad wszystko" - program, który osiągał naprawdę dobre wyniki oglądalności - często najlepsze w klasyfikacji magazynów kanałów muzycznych. Teraz jeszcze zaserwowano nam trzy kiepskie seriale komediowe. To już nie lepiej puścić "Friendsów"? Kilka razy wałkowane, ale chyba przyciągnęłyby wielu wiernych fanów, niż seriale, które skończyły się po jednym sezonie.

 

Chyba każda szanująca się stacja walcząca o rynek chyba chce przyciągać widza, a nie odstraszać?! Skoro coś się nie sprawdza to powinny być zmiany w ramówce, by poprawic wyniki oglądalności i udziały w rynku. To tak jak TVN powrzucałby programy z TVN style i turbo sprzed pięciu lat i wyrzucił fakty. Cioś czuję, że dwójka moich ulubionych prezenterów chyba powinna zacząć rozglądać się za nową pracą... W sumie Kasia Kępka już znalazła się w polsacie. Ciekawe co zrobi Daro? W MTV też w pewnym momencie podziękowano prezenterom. Myślę, ze i tutaj jest to kwestią czasu. A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...