Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jeżeli viva nie zrobi nic z tym co teraz to wielkiej straty i tak nie będzie. Ale viva musi się starać bo nie długo testy zakończy star.tv, który bedzie dostęny na sat. i wtedy vive może zaboleć.

Oj, zaboli, zaboli, 4fun, Eska, MTV Rocks, VH1, Polo, Disco biją na głowie VIVĘ, MTV i Rebela TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od dziś Viva puszcza zapowiedzi zmian od 5 listopada - seriale i reality shows: jakaś Chelsea i coś tam na wybiegu. Tragedia!!!! :lol2:

I będzie też nowa oprawa graficzna - jesienna oraz nie będzie już Brodki, tylko Mela Koteluk "Melodia Ulotna".

Najlepiej niech wyłączą już naszą Vivę i dadzą niemiecką, przynajmniej więcej muzyki :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Viva już oddała pole Esce TV i 4 FUN TV,jeżeli chodzi o współczesną muzykę.Wolą emitować powtórki programów niemuzycznych i seriale.Coś czuję,że spadek oglądalności będzie coraz większy jak tak dalej będzie.Do nich nie dociera,że ludzie wolą muzykę.Jak to dobrze,że wystartował STARS TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwór Meli Koteluk jest świetny :) ... i to chyba tyle dobrego na Vivie :P Nowe show to program z Viacom Blink "Wyścig do wybiegu" . Jak dla mnie te seriale są za późno i nie będą miały oglądalności.

 

PS.Nastolatki słuchające masowego popu muszą być w szoku co się zrobiło z Vivy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech wyłączą już naszą Vivę i dadzą niemiecką, przynajmniej więcej muzyki :lol2:

Jestem za :)

 

PS.Nastolatki słuchające masowego popu muszą być w szoku co się zrobiło z Vivy :P

 

Powiem tak. Mam 16 lat , i pamiętam Vive 10 lat w tył. Wtedy Vivy dało się posłuchać. Muzyka Pop , głównie Hip-Hop. Teraźniejsza muzyka pop jest dobra , ale na Esce jest mnie [beep]ereli , więcej muzyki. Dlatego ja mówię tak:

 

Albo oddacie nam Vive sprzed 10 lat albo przestańcie nadawać polską wersje , i dajcie niemiecką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Niemiecka wygląda pod względem ramówki i zawartości muzyki identycznie

Chyba aż tak tragicznie to nie jest. Bynajmniej jest o tyle lepiej, że tam mają jeszcze nad kanałem kontrolę. Bo w polskiej Vivie to gubią się już chyba w morzu taśm z powtórkami i sami nie wiedzą co wrzucają do sprzętu nadawczego :mrgreen:

 

Ciekawe czy ktoś wpadłby na taki pomysł, aby w przypadku zniknięcia Vivy pl zastąpić ją Vivą de (oczywiście głównie mowa o satelicie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wielokrotnie pisałem, oglądałem Vivę tylko dla Futuramy i miałem nadzieję na ekspansję w tym kierunku, wzorem Vivy niemieckiej - i zdjęcie Futuramy, notabene najpopularniejszej nowej pozycji, odbieram jako kompromitację stacji, która równie dobrze może zmienić się w całodobowe telezakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie programy, bo owszem są takie, które mogą wciągnąć ale 'Next' i inne programy randkowe nie szczególnie... :D

A zdziwiłbyś się. Pamiętam jak w czasach muzycznego MTV emitowano pojedyncze programy rozrywkowe typu "Dismissed" czy "Doggy Fizzle Televizzle". Wbrew temu że zakłócały spokojne oglądanie muzyki, to ostatecznie dało się zawiesić na nich oko. Tak jest do dzisiaj - całkiem zabawne są programy typu "Next" czy "Co na to tato?". Nie pochwalam ich poziomu, ale obejrzeć się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...