Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podobno w sobotę 6-tego jest od godz.15 - Poland Top 50. Jeśli to prawda to super, nie bedę narzekać, że lepiej jakby było w niedzielę :lol2:

Ale za to wtrącę, że znowu tylko polskie klipy (bo hitami ich nie nazwę) to można oszaleć. Tym bardziej, że godzinę wcześniej jest Viva Hits Polska, a po Top 50 będzie PL Top 10 :idea: Niedzielne Top 20 zamienione z Next czyli od 14 i ciekawe czy będzie to po prostu Top 20 z Top 50 dnia poprzedniego?

Jeśli to prawda z tym Top 50 i muzyką po południu to plus dla Vivy, tylko niech rozszerzą swoją playlistę, bo mają teraz potencjał ogromny - widać to po DJ Night i Top 5 Best.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na waszym miejscu nie oczekiwał jakiś luksusów z ich strony to może być jedno i to samo notowanie każdego tygodnia ,co tydzień inny temat ,to rozumiem ,ostatnio oglądam prawie co dzień ''Top 5 Best of VIVA'' zarąbisty program czesto puszczają tam klipy które ani razu nie gościły w ''Dj Night'' a tak pozatym to viva leży i kwiczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera ma być w Sobotę za tydzień rewelacji bym się nie spodziewał ! Odnośnie dzisiejszego Top 20 Jennifer Lopez to taki mały drobiażdżek zauważyłem że podczas emisji teledysku '' im into you'' na puszce którą trzyma Jennifer nazwa nie jest zamazana ,tak jak było do tej pory ,ten londyn to była jakaś masakra ,to centrum nadawcze ma o wiele większe mozliwości szkoda że viva z nich nie korzysta i nie ma takiej cenzury już z byle czego to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva ma dziwny system z ucinaniem początku klipów, bo często zauważam, że przeważnie ze staroci (takich do 2000r.) puszczają całe klipy, ale są wyjątki jak np. dzisiejsza J.LO "Get Right","I'm Into You", czy "I'm Gonna Be Alright". "Love Don't Cost A Thing" już nie. Poza tym "Get Right" nigdy na Vivie PL czy MTV PL nie widziałem od samego początku. Mam go nagranego z Vivy DE i też nie leciał od początku. Nowy klip Medina "Forever" też puszczali w DJ Night od początku, ale już puszczają od "muzyki". I znowu inaczej widziałem Beyonce "Sweet Dreams" - raz bez początku jak Beyonce unosi się do góry, innym razem cały klip. Taki widać mają kaprys :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 90 Viva słynęła z ucinania teledysków zarówno początku jak i końca. Gdy nie było internetu cały teledysk można było zobaczyć tylko w MTV lub innych stacjach. Później jakoś zaniechali tego procederu i puszczali w całości. Teraz nie zauważyłem co się dzieje ale skoro piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...