Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten trójkąt jest strasznie irytujący. Jeszcze ma elementy ruchome, które "zmuszają" Nas do patrzenia na niego.

Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Najgorzej jest wtedy, gdy są wielkie trójkąty z podpisami i do tego gry SMS-owe.

 

Cieszcie się, że VIVA PL nie używa wielkiego trójkąta przy mag "Week TOP 10". W VIVA DE tak dobrze już nie mają. Wszystkie mag. muzyczne posiadają wielką belkę. W czasie zapowiedzi w VIVA DE pojawia się nazwa programu z lewej strony ekranu, np. VIVA TOP 100 | FR 15:25. U Nas tego nie stosują.

scaled.php?server=560&filename=viva5.png&res=landing

 

scaled.php?server=823&filename=viva6.png&res=landing

 

scaled.php?server=821&filename=viva7.png&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

trzeba się odniesć co jest z tym kodowaniem , z ludzi ponownie idiotów robią !. testuja kodowanie ,a w dniu zakodowania co? nic . Jesli miały by byc zakodowane wybrane pozycje z ramówki to totalna porażka VIACOMU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest bez sensu. Programy na licencji to prawdopodobnie "Futurama" i głupoty z MTV. Nie zajmują one bardzo dużo czasu w ramówce więc dlaczego przez kilka programów pozbawiać dostępu do całej VIVY? Czasowe kodowanie byłoby bardzo dobrym pomysłem ale nie wierzę by tak było. Kwestia czasu aż wskoczy kodowanie na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście faktycznie fatalnie wyszło :woot:.

 

I co robi stara "VIVA Poleca" przycięta do rozmiaru jakby 14:9 w nowej oprawie :?::!:

 

Bardzo duża powtarzalność klipów niestety. Od rana jeden klip zobaczyłem chyba ze trzy razy. Poza tym widać iż jest nowa baza klipów, gdyż klip np. Carly Rae Jepsen w dużo lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem o stronę www:

 

GERMAN Style Tuning

Moglibyście jeszcze zmienić stronę Internetową VIVY na taką jaką ma VIVA DE.

Lubię to! · · 3 godz. temu

 

VIVA Polska już za chwileczkę, już za momencik;)

2 godz. temu · Nie lubię · 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wg mnie będzie to samo co na wersji niemieckiej - denne kreskówki i 50 klipów mielonych na antenie cały czas :)

 

Nie zgodzę się z tym... Na VIVIE DE/AUT co tydzień jest magazyn VIVA NEU, czyli co tydzień dodają trochę nowości... :) U nas niestety takiego magazynu nie ma i moim zdaniem playlistę mamy uboższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...