Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ,wszystko będzie gorsze ,logo,ramówka ...z tym ''lusterkiem'' to by se naprawdę darowali lub z tymi podpisami w trójkątach po co te podpisy potrzebne ,byłoby samo logo na ekranie i spokój a oni nie ,wszystko muszą zrobić jak viva de nie mogą się w paru detalach wyróżnić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ale od 17 lipca grupą docelową mają być studenci więc...

@bloo411 - Ale ja to określiłem po tym, że nawet nowych pasm muzycznych nie ma i zostają same stare i tam będą na pewno grali to samo co dotychczas.

@skrillex195 - Z tych trzech artystów co wymieniłeś, nie znoszę tylko tego pierwszego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj żebyś wiedział że ja też . Viva już od dawna nie ma poziomu w playliście lecą same nudne oklepane kawałki odsmażane przez pół roku jak się czegoś uczepią ,rok temu była alexis jeszcze niedawno ''za każdym razem'' i tu się zgadza tak za każdym razem puszczają ten sam klip mając takie możliwości i taką bazę.

Jedynie czasem coś ciekawego w TOP 50 którego już nie będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dorzucę swoje 2 grosze bo widzę dyskusja znowu wrze na forum :-) Kodowanie mnie zaskoczyło bo zawsze odpowiadali że nie zamierzają kodować sygnału stacji i że tak pozostanie jak jest od zawsze. Ale tak dogłębnie mówiąc Zarząd polskiego Viacomu sobie poleciał już nie napiszę w co trzymając w tajemnicy zamiar zakodowani stacji z satki bo chyba trzeba odbiorców FTA poinformować o takim zdarzeniu że będzie miało miejsce a nie ni z gruszki ni z pietruszki nagle rano 17 lipca przełączą u siebie na VIVA Polska a tam info kodowane.

Tak się nie robi a zwłaszcza tak poważny koncern jak Viacom. Dopiero plotki się potwierdziły bo kablarzom rozesłali karty dekodujące. Dlaczego też te karty to system Viaccess a nie Cryptworks z którego obecnie korzysta Viacom na wszystkich pozycjach sat. do kodowania swoich pakietów dla kablówek jako dosył. Nie zapowiadali zmiany w ogóle systemu kodowaniu swoich pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak dogłębnie mówiąc Zarząd polskiego Viacomu sobie poleciał już nie napiszę w co trzymając w tajemnicy zamiar zakodowani stacji z satki bo chyba trzeba odbiorców FTA poinformować o takim zdarzeniu że będzie miało miejsce a nie ni z gruszki ni z pietruszki nagle rano 17 lipca przełączą u siebie na VIVA Polska a tam info kodowane.

Tak się nie robi a zwłaszcza tak poważny koncern jak Viacom. Dopiero plotki się potwierdziły bo kablarzom rozesłali karty dekodujące.

Dokładnie !!! To jakaś kpina powinna być akcja informacyjna i owa informacja podana w pierwszym komunikacie a nie że pokątnie .

Bardzo dziwna decyzja z kodowaniem Vivy - ale coś już to przeczuwałem kilka miesięcy temu ( czytelnicy wątku wiedza :P - nikt nie dowierzał )

Oglądalność spadnie to pewne ... nie wiem ale mam tak ogromny sentyment do tej stacji (pomimo że właściwe nie oglądam jej już od kilku dobrych lat) szkoda mi Vivy :( No chyba że wprowadzą Rap na antenę :P (ale wątpię w to nawet pisząc to)

"Będzie wyraźniej inaczej" ... no i jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skrilex195, Trochę jest warta... powiem tyle, że mnie nie stać, chyba, że się wszyscy zrzucimy. :)

 

@pablo21, Moim zdaniem to było nie fair, bo nawet nie raczyli widzów poinformować o kodowaniu i pewnie nie poinformowaliby nas do 17 lipca, gdyby nie te plotki o kodowaniu, które się sprawdziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej takiego tranc'u jak przed chwilą ''Alice Deejay'' dużoooo więcej takiego typu muzyki ,pewnie po zmianach będzie można zapomnieć żeby zobaczyć kawałek ''alice deejay'' i innych :( też mi bardzo szkoda tej stacji .

Nie rozumiem tego waszego 'Parcia" na retro dance ... Takie rzeczy powinny być na VH1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek 1991 :A ja nie rozumiem twojego parcia na rap ,polecam Trance Urban !!

Właśnie... Owszem na VH1 powinni zrobić pasmo z tego typu muzyką, ale VH1 zawsze kojarzyło mi się z popem i rockiem, ewentualnie jeszcze soul czy r'n'b. Ale muzyki klubowej i tanecznej prawie w ogóle tam nie ma, a VIVA właśnie mi się z tą muzyką kojarzy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...