Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli koniec dance na VIVIE, to ja już nie będę miał czego tam szukać... ;)

 

A ja wręcz przeciwnie :D ale z muzyką jak z jedzeniem ... Jeśli by była taka sama Playlista jak teraz to dodali by do reklamy ramówki nową piosenkę "Inna" itp

 

Mama nadzieję że to będą proporcje Show/Muzyka jak na Vive DE do 2010 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale teraz nie ma od 19 do 22. A teraz nie będzie od ... do przynajmniej 23:30.

 

Ja chcę żeby playlista została taka jak jest i do niej dodano te "miejskie" kawałki.

 

"W letniej ofercie znajdą się też programy rozrywkowe emitowane dotąd w MTV, m.in. zagraniczne formaty „Next” i „Co ty na to, tato?” oraz polska wersja „Szału ciał”." - to jest najgorsze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra mogę napisać tyle że akcja lato rusza 16 lipca tak mi odpisali na facebooku czy oprawa zostanie zmieniona na pewno do tego dnia.

Za późno rozpocznie się akcja lato. Spokojnie mogła rozpocząć się miesiąc wcześniej.

No pocieszające jest to dla lusterkowiczów że logo będzie szare i przezroczyste i to jest plus.
Nowe logo stacji będzie podobne do tego, która ma niemiecka Viva, a na antenie będzie przezroczyste.

Czyli logo będzie półprzeźroczyste, czy lusterkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na ekstremalny syf w wątku (cytowanie ostatnich, posty pod postami nawet po 3) - temat zostaje zamknięty aż się uspokoicie.

 

EDIT: Powiedzmy, że starczy, otwieram. Przypominam, że to nie jest chat. Nie piszemy post pod postem, jest edycja po prawej. Nie ma potrzeby cytowania ostatniej wypowiedzi, przecież widać co jest nad Waszym postem, wystarczy jak jest raz, nie dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten kanal i tak od dawna jest kiepski baza muzyczna niewielka do tego wiekszosc teledyskow puszczanych tam mozna takze zobaczyc tez w ESKA TV czy 4 FUN TV. Czystej muzyki z gatunku dance ,czy techno tam praktycznie juz brak.Kiedys lecialy jeszcze takie klimaty chocby w Niemieckiej Vivie,ale choc TV DISCO puszcza tez starsze i czasem nowsze kawalki dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. Dla mnie najważniejsze, że wreszcie odświeżą oprawę, która pewnie będzie przez kolejne 10 lat. Przejście na obraz panoramiczny też należy pochwalić. Muzyki na pewno będzie sporo. Wydaję mi się, że pozostaną takie programy jak: "VIVA Hits Polska", "In&Out", "Chartsurfer", "PL Top 10", czy "Top 50". Trzeba poczekać na oficjalną ramówkę. Ja w każdym razie jestem dobrej myśli. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy polacy niz swojego nie umieja wymyślić,wszystko sciagene z niemieckiej vivy.nowe logo i wizerunek nic tu nie da jak bedzie wuecej glupich seriali a mniej muzyki. ta panie odpowiedzialna za te zmiany powinna zmienic firme ,bo tu sie poprostu nie sprawdzila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamany nie no normalnie viva germany 2 a to że będą emitować ''next'' itp....to mnie dobiło po chusteczke to ,jeszcze na dodatek logo będzie ''lusterko'' jak na viva de i trójkąty na ekranie nie no masakra ,na vivie nie będzie już muzyki dance ani pasma ''viva dj night'' będą pokazywać programiki z MTV a muzyki będzie mniej niż w viva de a jak muzyka to pop z USA zobaczycie ,trzeba się naogladać do 17 lipca ''dj night'' bo potem ''atb'' czy ''eric prydz'' ''darude''to na vive będzie marzenie. Mogliby se darować z tym ''lusterkiem'' wszytsko od tej vivy de odgapiają :x Jeżeli nie będzie tam muzyki dance tylko same Rihanny itp...to życzę tej stacji bankructwa moim zdaniem to się nie przyjmie ,przecież jakie MTV ma teraz spadki ,wszystko przez tą babę co tam na zdjęciu jest w tym newsie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie rozpaczam, a wręcz przeciwnie ciesze się. Muzycznie VIVA to dla mnie dno już od kilku lat - dla mnie muzyka to jedynie VH1 Classic, Vintage TV i czasem Rebel. Pozytywne zmiany są takie, że decydują się na emisją Futuramy i będzie dubbing. Mam nadzieję, że przyszłości będzie więcej kreskówek, również z dubbingiem. Oj, coś czuje, że dla AXN Spin urośnie niezły konkurent - w zasadzie to oni już są straceni - VIVA nadaje FTA i jest praktycznie wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam - jestem totalnie rozczarowany. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać w praktyce wraz ze szpanerskim lusterkowym logiem ;p

 

Ktoś tu pisał że ciągle zgapiamy od niemców.. Ludzie to kanały jednej dużej korporacji więc nic w tym złego że wizerunkowo zbliżamy się do siostrzanych kanałów zza granicy.. A co mamy odstawać jak Viva Uk i wyglądać byle jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ma pojawić się więcej programów polskiej produkcji, a także po raz pierwszy produkcje zagraniczne, ale za to nadawca będzie emitował mniej teledysków (pasma muzyczne przede wszystkim w prime-time oraz w weekendy.). Zdaniem Magdaleny Adamskiej, dyrektor programowej VIVA Polska, stacja robi krok do przodu.

 

No coz, chyba ktos nie wie co to jest krok do przodu, dno totalne jakich malo ! osmieszenie VIVY PL jak i widzow, to sie nazywa krok do przodu ? jestem ciekaw czy Pani Magdalena ma krok/krocze tam gdzie trzeba.

 

Mam nadzieje, ze przejada sie na tym wszystkim i zrozumieja, ze krok ''do przodu'', to odswiezenie oprawy graficznej jak i muzycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z muzyką przez ostatnie miesiące było źle. Wszystkie lepsze teledyski dance spotykam w Eska TV. Generalnie Viacom powinien popracować nad zawartością oferty muzycznej, bo leci mało nowości i coraz więcej pop-u. Ramówka będzie bardzo podobna do VIVA DE. Rzecz jasna POP teraz będzie się pojawiać częściej w VIVA PL - idąc śladem VIVA DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokladnie !

DJ MAGIC - Get Down

(dobry walek swego czasu) :D

East Clubbers - Sextasy, Alchemist Project - Music Is My Extasy itd.

 

Mozna pomarzyc... ale w clubach nie lepiej, licza sie pompki niz cos ambitniejszego.

2007 Energy 2000, to byly czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2005 roku ,chyba 1 grudnia jak viva przeszła z kolonii do londynu .

PS: A wogóle co to za wymówki że stacje nadają tą samą muzykę ,można zmienić stację dodając programy muzyczne ,relacje z imprez ,reportaże napewno by oglądalność była ,ale wolą iść na łatwiznę ,oby tego żałowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując zmiany od 17 lipca - wiemy, że:

- Od poniedziałku do piątku o 21:30 będzie serial "Futurama" (nie wiadomo czy jeden czy dwa odcinki)

- W poniedziałek o 20:15 będzie "Viva Hits Polska" (czyżby 'music hour' jak kiedyś na Vivie De?)

- "Webnięci" - od poniedziałku do piątku o 22:30

- "Chyba ich pogięło" - od poniedziałku do piątku o 23:00

- W sierpniu będzie "VIVA Pudelek"

- Będą bezndziejne i sztuczne formaty z MTV: "Co na to tato?", "Next" czy "Szał ciał"

- Jesienią pojawią sie pasma dla kobiet w paśmie dziennym i pojawią się jakieś "Weekendowe historie" (coś jak Trudne sprawy :lol2: ?)

 

Osobiście nie podobają mi się plany na jesień i formaty z MTV. Reszta jakoś z bólem ujdzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...