Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie drodzy forumowicze, czy ktoś z was, kto ma taką możliwość mógłby nagrać momenty przejścia na nową grafikę ?? Bo jak się domyślam Viva pokaże podobne klipy jak w Niemczech i na Węgrzech (stare logo przenikające w nowe).

 

Ja niestety nie mam możliwości nagrywania z tv.. a szkoda bo dobrze by było zrobić jakieś pamiątkowe nagrania z obecnej oprawy - kto wie może jeszcze za nią zatęsknimy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska, stacja z portfolio grupy Viacom International Media Networks, rozpoczyna współpracę z Euro RSCG Sensors. Agencja została wybrana do współpracy w wyniku przetargu.

 

W ramach współpracy agencja będzie realizowała pełne spektrum działań komunikacyjnych i doradczych.

 

Euro RSCG Sensors przygotuje strategię komunikacji konsumenckiej marki, a także stworzy, zweryfikuje i zrealizuje plany komunikacyjne nowych ramówek, najważniejszych pozycji programowych, wydarzeń i akcji specjalnych organizowanych przez Viva Polska.

 

Przez cały okres współpracy agencja prowadzić będzie także działania media relations.

 

Źródło: http://www.marketing-news.pl/message.php?art=35047

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dam radę to nagram przejście na nową grafikę. :)

 

A pamięta ktoś jak wyglądało przejście ze starej oprawy na obecną? Chociaż nie było dużo zmian bo chyba tylko logo i podpis programu, ale..? :D

 

EDIT: http://itv.net.pl/gwiazda/aleksander_sikora/ :D

Zapewne to mu wystarczy , a VIVA przywróciła Justynę i się roztali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mówię nie kierujcie się ich ramówką bo ona jest zmieniana w ostatniej chwili , przykładowo jak mieli wprowadzić 10 na 10 do ramówki to się zastanawiałem kiedy premiera i tu patrzę ni z tąd niz owont program na dziś 10 na 10. A już wyjątkowo w gazetach aktualna ramówka jest dopiero po miesiącu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. To jest normalne małe logo, które świeciło najdłużej z tych pozostałych, co się różniły wielkością.

 

Program "VIVA Night Spot" w 2010 był lepszy. Miał swoją prezenterkę i leciało więcej klipów z czerwonym paskiem pod logo, m. in.:

Benny Benassi - Who's Your Daddy? ( http://www.youtube.com/watch?v=52L0DrUR6MM )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale bardzo się boję że zniszczą do końca naszą Vivę i zmienią na drugie MTV i jednocześnie skończy się emisja starszych teledysków i będą byle takie nowe i ciągle powtarzane

 

Również mam takie obawy ale w Polsce FTA amerykańskie programy z MTV ??? Chyba że zakodować w tedy Vivę ... ???

Viva Węgierska po zmianie oprawy zyskała sporo nowych programów muzycznych :) Wiec bądźmy dobrej myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nowe logo Vivy Polska myślę że jest to wersja oficjalna a na ekranie będzie wersja skrócona tzn. bez napisu Polska :) A co do ramówki to mam nadzieje że nie będą to programy zmieniające VIVĘ na styl MTV to znaczy prawie zero muzyki a dużo nie potrzebnej rozrywki i mam również nadzieje że to właśnie programy muzyczne czy rozrywkowo-muzyczne (pokroju "VIVA Muzzik Kłiz" czy "Kolejno odlicz czyli VIVA 10 naj" ) a nie na przykład programy o tuningu aut będą w dalszym ciągu dewizą naszej rodzimej VIVY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsza była Monika - ta blondyna z skrzeczącym głosem. Jak był ostatni odcinek to nie dała dojść do słowa tej Róży i ciągle gadała, że jak ktoś ma jakąś pracę to czeka na propozycje. Dobrze, że tego szitu nie ma już na Vivie, bo było to na poziomie telezakupów na brytyjskich MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...