Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech wprowadzą ta oprawę z Niemieckiej Vivy jest Sto razy lepsza ... Ta już jest tragiczna.

 

Mam wrażenie że Viva stała się niczym "bezdomny Pies" nikt z Viacomu się nie interesuje nia ... nie dbają o widza. Tylko Viva narazie najwięcej zarabia a tak ja traktują po macoszemu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że MEGA TOP 10 ma 11 lub 12 miejsc ponieważ po prostu zmienili nazwę z Tip - Top Lista na Mega TOP 10 nie zauważając błędu w nazwie.

 

Po drugie błędy z belkami zadrzają się codziennie, np. dzisiaj podczas premiery teledysku "Nie przegap" Ewy Farnej na początku była normalna belka, a na koniec belka z Power Listy

 

Po trzecie uważam ze specjalnie nie dbają o VIVE i zrobią z nią to co teraz jest na VIVIE DE (80% show, 20% muzyki) zeby mieć wywmówkę że "mają słabą oglądalność".

Zauwazcie że rzekomo z powodu słabej ogladalności znikło pasmo "100% Hip - Hop" i "100% Rock" a tak naprawdę po wpisach na facebooku idzie wywnioskować że to guzik prawda.

 

Po czwarte to na zmianę grafiki poczekamy se jeszcze długo i na 100% będzie to grafika z VIVY DE bo na nową specjalnie zrobioną dla nas nie ma co liczyć, wystarczy spojrzeć na MTV tam każdy kanał ma tę samą oprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie to na pewno była Alexis jakaś nowa ... przez Vivę doskonale znam jej Twarz :P

 

ale teledysk Happiness osobiście znam już cały na pamięć a najlepsza jest scena w której pies cofa się do tyłu w ruszającym się chodniku hahahahah. Zauważyłem też że zawsze trafiam na ta piosenkę gdzieś w okolicy 10.43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiało ci się pomylić! Jestem przekonany, że VIVA nie zrezygnowałaby se swojego nabożeństwa jakim są kawałki naszej kochanej Alexis. Good Girl, Happiness i VIVA to nierozłączalne trio : )
:lol2:

A tak w ogóle widzieliście co teraz się dzieje na VIVIE? Powinno być DPW, a leci muza rodem z playlisty MTV Base, tylko bez loga, napisiku, belek, reklam. Coś im się chrzani. :/

A wczoraj wieczorem nie było napisu w Mega Top 10, a natomiast w Viva DJ Night taki widniał napis na ekranie :) :

VIVA DJ Night

DJ Night

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten napis, nie wiedziałem o co chodzi, ale to przecież VIVA

 

Hmm.. ja zawsze przegapie jak na VIVIE dzieje się coś ciekawego typu problemy techniczne :D

A widziałeś takie klipy jak : Jason Derulo - In My Head , Kelly Rowland / David Guetta - When Love Takes Over, Lady GaGa - Poker Face, Outkast - Hey Ya?

 

W ogóle oglądając dzisiaj Mastermix na MTV miałem wrażenie że oglądam playlistę VIVY Pl , natomiast na samej VIVIE playlista coraz bardziej urozmaicana,

 

Nowości:

Selena Gomez - Hit The Lights

Katy Perry - The One That Got Away

Mrozu - Globalnie

Britney Spears - Criminal

Klass & Bodybangers - I Like (w normalnej playliście) oł jee! :D

teraz leci np. Zakopower - Boso w Viva Hits Polska, którego wcześniej na VIVIE nie widziałem.

 

także tego.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając Vivę można odnieść wrażenie "deja vu" - wszystko to samo, tylko jakby nowe odcinki tych szołów czy nowe piosenki. Kto zauważył nowość Foster the People - Pumped Up Kicks?

Na dodatek, dźwięk był bardzo piskliwy (w sensie jakby śpiewała to kobieta i trochę facet), to samo było za każdym razem podczas emisji piosenki "Give me Everything" na 4fun.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...