Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viva znowu 1st. Beyonce "1+1" oraz Rihanna "Cheers (Drink To That)". Poprawcie w belce Kalwi & Remi "You and I" (bo teraz jest Kali & Remi), w tytule jest jeszcze (On Ibiza) i brakuje płyty "Kiss Me Girl".

Star Chart z Ewą Farną nudne, prawie wszystkie hity to ostatnie. Dody było za to fajne, leciało m.in. "Cryin' " Aerosmith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem "Łowów Króla Disco" ale z tego co reklamująto podaczs tego programu Niecik bedzie koncertował i na każdym koncercie wybierze kilka panienek a potem beda ona rywalizowały ze soba o jego "serce"...

 

Mam taką prośbe bo nie mogę dzisiaj ani jutro ogladać VIVA Clubbing czy mógłby ktoś z was napisać jak była playlista i czy ktos to prowadzi i ogólnie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitrekgaga - Ja spróbuję spisać klipy. ;)

 

Edit: Program się zaczął, ma własną czołówkę. Prowadzi go Olek (ten z 2 edycji Hot or Not). Oznajmił, że ten program zastąpił Club Charts. Oraz, że będzie energinczniej. :D

Zobaczymy co będzie. Na razie jest Jason Derulo - Don't Wanna Go Home. Jest to kawałek klubowy ale troche podchodzi pod dance-pop, chociaż rzadko się pojawiał na Vivie więc zobaczymy co dalej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Antoine "Welcome To St. Tropez" też leciał, ale wersja z UK - 2 min, ci angole do przesady skracają klipy i nie kumam dlaczego. Do tego Pitbull "Give Me Everything" i Mirami "Sexualna", B.E.P. "Don't Stop The Party", Inna "Club Rocker", The Nycer "Losing Control", LMFAO "Party Rock Anthem".

Generalnie to co zawsze, czego można spodziewać się po Vivie, żal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za DJ Antoine brawa :brawo:

Ale LMFAO już przesadzają. -,-

Mogliby dać Champagne Showers (sorry jak przekręciłem nazwę :D )...

I już koniec, 15 minut przed czasem. Poleciało tylko 8 piosenek i już skończyli. -,-

Edit: Na koniec Olek jeszcze powiedział, że kończy się Club Charts. :lol2::lol2:

A na początku powiedział, że VIVA Clubbing zastąpił Club Charts. :lol2::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to jest to prawie Club Charts. Bo w VIVA Clubbing leciały piosenki takie jakie ludzie wybierali. A to, że słuchają tego co zawsze jest puszczane (wyjątek DJ Antoine) to nie wina VIVY. :D

A tak z innej beczki znalazłem coś takiego: http://czepiec.com/viva_polska_54.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...