Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy byłem ostatnio na urlopie na Węgrzech miałem w pokoju kablówke i miałem w niej VIVA Hungary. Z ciekawości sprawdziłem co na niej leci. U nich są dwa programy klubowe: Club Chart i Club Rotation. W tym pierwszym leci 20 klubowych klipów, wśród nich mi nieznane, a w Club Rotation pokazują klub w którym grają DJ'e, pokazują także barmanów, itd. Nie jest to przeplatane z klipami jak to ma miejsce w polskim Club Charts tylko 100% to w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak VIVA Hungary to juz nie ten sam kanał co kiedyś tam jest taka sama prawie ramówka co na VIVA Germany :-) Same prawie reality shows i kreskówki z siostrzanego kanału NICK. Muzyka jak leci to z sms-ami w tle i zero prawie muzyki Dance tylko strasznie dużo Rocka i Hip Hopu plus klipy Pop wybrane bardzo popularne aż mnie to dziwi bo u nich Dance też jest popularny jak u nas czy paru innych krajach Europy Środkowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki. Znalazłem ramówkę Vivy z 2002 roku. ;)

 

 

16 sierpień 2002 - VIVA Polska

 

06:00 Planet VIVA 420min.

13:00 Special: Busta Rhymes 60min.

14:00 Push Up 60min.

15:00 Planet VIVA 60min.

16:00 VIVAMAT 60min.

17:00 Top Ten Club 60min.

18:00 Planet VIVA 60min.

19:00 Club Rotation 60min.

20:00 Planet VIVA 60min.

21:00 12 - program muzyczny 60min.

22:00 Hip Hop 60min.

23:00 VS. - program muzyczny 60min.

00:00 Planet VIVA 60min.

01:00 Nightrider 300min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21, bo muzyka dance jest dziś robiona na bardzo niskim poziomie (wystarczy popatrzyć na tego typu muzykę puszczaną na Esce TV), więc nie dziwi mnie, że wolą puścić coś lepszego jak rock czy hip-hop.

Raczej nie oto chodzi niestety a chodzi oto że na Węgrzech VIVA jest inaczej pozycjonowana niż u nas czy w Niemczech. Kilka lat temu Pani z MTV Net. PL mi bardzo dokładnie wyjaśniła że lokalne wersje tych samych marek są dostosowywane do aktualnej sytuacji na danym rynku. To lokalny oddział MTV Net. pozycjonuje VIVĘ Węgry.

Dlatego też zawsze VIVA PL będzie się różniła od VIVY Węgry czy VIVY Niemcy/Austria :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ramówka ta z 2002. Szkoda, że skasowali "Planet VIVA", która miała własną "czołówkę". 100% VIVA to nie to samo ;

 

Co ciekawe dziś na VIVIE, a dokładniej ok. 7 minut temu była premiera klipu "Kalwi & Remi Feat. Amanda Wilson - You and I", a od dawna widziałem go na E4ME.TV... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardzo szkoda Planet Viva... A tak na marginesie to te dwa bloki różnią się!!! Bo w Planet Viva nie tylko leciało 20 piosenek w kółko, ale byla też różnorodność. Był też rock, a nie tylko Gaga i Rihanna. Była też świetna czołówka z 2004 roku która była jedyną rzeczą która przypominała starą Vivę.. Bardzo mnie denerwuje jak ktoś mi mówi, że 100% Viva to to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Push Up był chyba najlepszy. Przemianowali potem na In & Out. Leciało tam najwięcej nowości, a pod koniec programu leciały trzy klipy jednego artysty - coś w stylu 3 from 1 z MTV, ale bez czołówki. Uwielbiałem tamtą Vivę!!!! Do tego "12" - 12 klipów z motywem przewodnim. Tylko nie pamiętam co leciało w VS. (po prostu ktoś kontra ktoś?)

Oj żeby tylko teraz na belkę Afromental nie trzeba było czekać 3 miechy jak na E. Farny "Ewakuacja". Kalwi i Remi oczywiście bez płyty "Kiss Me Girl" i feat.

Bez przesady - Planet Viva i 100% Viva to przecież to samo tylko bez czołówki. A Beściaki to nic innego jak teraz 10 na 10!!!! Już nie popadaj ze skrajności w skrajność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva najdroższe klipy rewelacyjny program. same klasyki z lat 98-99. Normalnie szkoła średnia mi się przypomniała. Missy Elliott "She's a B***" (bez cenzury), TLC "Unpretty", Will Smith "Miami", BSB "Larger Than Life", Busta Rhymes Feat. Janet Jackson "What's It Gonna Be", Mariah Carey Feat. Jay-Z "Heartbreaker", Puff Daddy "Victory", coś nowszego 30 Seconds To Mars "From Yesterday". Tym chociaż Viva nikogo nie przebije, że korzystając z archiwum MTV ma miliony klipów, które mogliby (mogą!!!) puszczać częściej na Vivie, puszczać w VH1 lub stworzyć np jakiś muzyczny kanał Vivy np Viva Retro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...