Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dopiero pierwszy raz widziałem PL TOP 10 (to krótkie) i muszę przyznać, że teraz jest to beznadzieja, pokazują mniej niż 10 sekund klipu ;|

 

...i to ma być Toplista? Jak ma to tak wyglądać, to lepiej by było wywalić całkowicie to z ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem. Skoro przerobiono "PL Top 10" na "PL Top 10 w trasie" żeby pokazać kulisy szukania prezentera, to co zrobią, gdy już się ten matetriał skończy. Jestem też ciekaw, jaki program będzie prowadzić nowy prezenter, a nuż będzie to muzyczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA mogłaby być ciekawą stacją dla młodzieży. Puściła w lipcu Futuramę, Webniętych i Chyba ich pogięło, ale niestety tylko tyle, a i tak po jakimś czasie to zdjęła. Mogłaby puścić popularne wśród młodzieży seriale, jak Skins, Glee, How I Met Your Mother czy seriale animowane typu Family Guy, Drawn Together, programy rozrywkowe typu Jackass, Niemożliwe, a nawet filmy, a obok tego ciekawa muzyka, ale nie 100% VIVA, tylko różne topy tematyczne, które dominują w brytyjskich stacjach muzycznych. Jednak VIVA woli programy randkowe, reality show (choć niektóre są fajne), programy typu Kolejno odlicz czy Wojna gwiazd. Oglądając ostatnio PL Top 10 w trasie załamałem się patrząc na wygłupy Kaśki, które ani trochę nie były śmieszne. Już wolałbym niemiecką VIVĘ po polsku, niż to, co obecnie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tą muzyką to generalnie są o niebo słabsi od konkurencji, ponieważ VIVA w dalszym ciągu gra piosenki z dużym opóźnieniem i wałkuje niektóre jeszcze dłużej, niż robią to Eska czy 4fun. Jedyny jej plus to dużo notowań, które niestety już zdążyły powylatywać (Net Charts, Chartsurfer, Download Charts, Star Chart itd.). Więc VIVA postanowiła sie wyróżnić i wobec ciągle spadajacej oglądalności, rozpoczęła dodawać programy rozrywkowe, co wprawdzie nie powstrzymało odpływu widowni (najczęściej tej spoza grupy docelowej, która wchodzi na kanał byle tylko muzyka leciała), aczkolwiek zwiększyło średnią oglądalność minutową, co jak widać ma dla nich dużo większe znaczenie. I część z ich słów z lipca jest prawdziwa - jak poleci utwór nielubiany przez nas, przełączamy. Jak widz ogląda program, to ogląda go znacznie dłużej, a nawet wraca na kolejne odcinki, może nawet powtórki. Tylko żeby się zatrzymał na tym programie, to on musi być ciekawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę powyżej, o ile Viva miała jakiś pomysł na siebie gdy zmieniła oblicze w Lipcu to teraz takowego pomysłu u nich nie widzę. Nie licząc codziennej premiery programu rozrykowego o 19 to reszta ramówki składa się z starych programów rozrykowych z USA i muzyki. Ilość godzin poświęconych muzyce w ostatnim czasie się zwiększyła, ale róźnorodność gatunkowej tu nie uświadczymy :/ Nowa Viva dla studentów oferuję te same "hity" jak stara Viva czyli głównie pop + dance, więc w tej kwestii zmian też nie ma po prawie roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam dość tych odliczanek z "polskimi gwiazdkami szoł biznesu" i randkowego badziewia, powinni urozmajcić pasmo muzyczne i wzbogacić je o nowe toplisty, a w paśmie rozrywkowym dodać seriale np.: "Dwóch i pół", "Teoria wielkiego podrywu", "Jak poznałem waszą matkę" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy obowiązywała poprzednia oprawa audiowizualna VIVY? (ta z kwiatkami,motylkami i zdjęciami nastolatków w jinglach reklamowych)
Przedostatnia oprawa obowiązywała od bodaj 22 czerwca 2009.
Nowa Viva dla studentów oferuję te same "hity" jak stara Viva czyli głównie pop + dance, więc w tej kwestii zmian też nie ma po prawie roku.

Na dance jeszcze się nie przytrafiłem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KOŃCU! Ileż można było Mroza słuchać... :roll: Mam nadzieję, że zdejmą już te zimowe.

Szkoda tylko, że u nas tylko polscy wykonawcy, wolałbym tak, jak w Niemczech - zespoły pokroju The Naked & Famous czy Foster the People.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle co się stało z identami z Melą Koteluk? Były tak głośno zapowiadane, a chyba w końcu się nie pojawiły (ew. pochodziły kilka dni) i weszły te gdzie wyje Mrozu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...