Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jest Viva PL, jak dobrze pamiętam to viva de nie miała "kolorków" w lewym górnym rogu z nazwą programu. Zmyłką jest ta sama belka na początku i końcu klipu, ale póki nie wprowadzili dużych liter u nas to tak było z belkami. I myślę, że to były testy dla naszej vivy i dlatego nie ma nazwy programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te logo z żałoby narodowej, wydaje mi się że było to na poczatku 2006 roku gdy zawaliła się hala w katowicach ,identyczne logo było w tym roku w marcu czyli miało te białe obramowania .

PS : A na dole zawsze była taka linia i niebieska kropka jak logo było niebisko-żółte i ta zielona linia to chyba była wina sprzętu nadawczego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po Williamsie puścili Bromance. Dziadostwo przeważa niż ciekawsze, starsze piosenki.

 

Dla mnie muzyka AVICII-ego nie jest dziadostwem.

 

@Skrilex195, Niestety czcionki Geovad nie da się z tej strony ściągnąć, bo cwaniaki zrobili tak, że tekst napisany tą czcionką jest tylko na plikach obrazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wchodzić i nie czytać ,jakie zaśmiecanie pisze na temat ,dodaje linki do filmików na temat vivy ,wspomina się starą vivę ,co w tym dziwnego . Od tego jest forum ,tak mi się wydaje . Forum Dyskusyjne ,o [beep]ołach i ważnych sprawach, ważne że zawsze staram się pisać na temat vivy ,żeby nie denerwować moderatorów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...