Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko playlista w "Top 5 Best Of VIVA" i "VIVA DJ Night" trzyma fason. ;)

Nie wiem jak w Dj Night, bo nie mam zwyczaju oglądać tv o takiej porze, ale z Best of VIVA również zaczyna dziać się niedobrze. Ostatnio w tym zestawieniu widziałem praktycznie samą komerchę. A zestawienie to składało się m.in z Guetty, Timbalanda i Remady. Liczyłem na fajną piątkę muzyczną na dobre rozpoczęcie dnia a tu taki [beep].. :woot:

 

Oglądajcie to zestawienie póki jest tym, czym z założenia ma być a czym z czasem może przestać być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość na Vivie:

# Pitbull feat Shakira - Get it stared

Powiem jeszcze że da się oglądać Powerliste. Nie wiem jak jest w tygodniu bo nie oglądam bo jest za wcześnie ale w weekend jak oglądam to na przemian lecą współczesne i starsze klipy. Dzisiaj podoba mi się nawet Viva Hits polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wprowadzić pasma rodem z VIVY DE typu "VIVA Wecker", "Viva Sounds", "Night Sounds" i wprowadzić bardziej atrakcyjne prime-time. Widze na Vivie Jackassa. Oczywiście kosztem Nexta i Co na to tato.

 

A po co ci te pasma ,te teraz są ok ,wszystko nie musi być takie jak na viva germany ,czołówki tych programów i tak wykorzystują do innych programów ,w prime- time chciałbym widzieć taką muzykę jaką prezentował kanał ''mtv2pop'' http://www.youtube.com/watch?v=6diCHKXTWLk&feature=plcp brakuje mi tej vivy ,czy już nie ma stacji muzycznej która prezentowała by prawdziwą muzykę dance a nie flo ridy ,i inne [beep]y .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma dostęp do wyników oglądalności kanałów muzycznych w Niemczech? Jak tam stoi ich VIVA? Przyznam że niemieccy widzowie nie mają za dużo muzyki w TV. VIVA kompletnie na "0", jeszcze iMusic jest OK z dużą porcją klasyki rodem z Vivy z przed lat tylko trzeba trafić. Ojom TV niby muzyka ale w marnej jakości technicznej z 50% ekranem. Go TV specyficzny podobnie jak Deluxe Music. O kanałach kodowanych z pakietu SKY nie mówię bo chodzi o FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości:

 

#01. JENNIFER LOPEZ FEAT. FLO RIDA - GOIN' IN

#02. FLORENCE + THE MACHINE - SPECTRUM (CALVIN HARRIS REMIX)

#03. NICKI MINAJ - POUND THE ALARM

#04. PITBULL FEAT. SHAKIRA - GET IT STARTED

 

VIVA PUDELEK, będzie miało czołówkę od VIVA ARTIST CHECK z VIVA DE/AUT, a ikona programu będzie od VIVA HIGHLIGHT, także z VIVA DE/AUT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...