Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To samo mi chodzi po głowie żeby wymienili ''viva clubbing'' na ''club rotation'' z oprawą z vivy de bo jest nawet fajna i viva żeby zaczeła puszczać więcej muzyki dance , trance a nie tylko papa komercyjna , boję się tylko żeby nie ujrzeć u nas ''lusterka'' i ten napis ''polska'' to chyba ich powaliło :/ Najlepiej by było i tu większość się ze mną zgodzi na ekranie samo logo(np.szare) bez żadnych podpisów i gier sms , ale by mnie zaskoczyli jak by tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nie martwcie się o logo tylko o to żeby nam nie zrobili drugiego MTV

 

Muzyczne już jak dla mnie są na dnie ... a FTA program z MTV ??? Przecież w Polsce koduję się nawet programy informacyjne wiec coś wątpię w zalanie Vivy "Słodkimi urodzinkami " itd chociaż niestety możliwe ale jak dla mojego toku rozumowania nie w formacie FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierki sms na pewno nie znikną. Nie po to były przystosowywane pod nową oprawę żeby teraz je wycofywać..

 

Wielką niewiadomą jest w którym kierunku pójdą włodarze Vivy polskiej. Osobiście nie dopuszczam w tym przypadku koncepcji z Vivy DE... nie na rynku polskim.. no ale właściciele mogą widzieć to inaczej.

 

A skoro słowo polska mają dodać do logo ekranowego to mogli by chociaż skrócić do "pol"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielką niewiadomą jest w którym kierunku pójdą włodarze Vivy polskiej. Osobiście nie dopuszczam w tym przypadku koncepcji z Vivy DE... nie na rynku polskim.. no ale właściciele mogą widzieć to inaczej.

Też tak myślę. Nie dawno wrzucili do ramówki kilka "słitaśnych" programików MTV i z nich zrezygnowali. Powinniście to pamiętać.

A skoro słowo polska mają dodać do logo ekranowego to mogli by chociaż skrócić do "pol"...

Pospolite "PL" wystarczyłoby, jeśli rzeczywiście zechcieliby zasięgnąć po ten niemądry dopisek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...