Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MEGA TOP 10 ma teraz już 17 miejsc :D

 

VIVA tłumaczy że te miejsca które są 10+ to propozycje, ponieważ na to pasmo przeznaczone jest więcej czasu w ramówce.. Ale np. piosenka Klaas - I Like zajmowała na liście nawet 3 miejsce , a nagle znalazła się w propozycjach na 16? Coś nie pasi..

A tak wgl ja się pytam, na jakiej podstawie ta lista jest układana. Czy oni patrzą ile osób ogląda jaki klip w ciągu dnia czy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać że świąteczne logo Vivy jest całkiem ładne i jest to pierwsze okazjonalne logo które się nie zacina! Te świąteczne logo jest troszkę większe od normalnego i jest lekko obniżone :D No i wydaje mi się że te trójkąty w tym logo są tak jakby trochę bardziej zaostrzone i spłaszczone :D

 

A co do muzyki świątecznej to dzisiaj od rana w każdym paśmie (oprócz list przebojów) leci normalna muzyka, pomieszana ze świąteczną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo jest spoko :)

 

Włąśnie! O to playlista :

Benny Benassi - Cinema

Afrojack - No Beef

Calvin Harris - Feel So Close

Qwote - Danza Kuduro

David Guetta - Without You

LMFAO - Sexy And I Know It

Avicii - Levels

Flo-Rida - Good Feeling

Rihanna - We Found Love

 

..

 

pewnie viva clubbing nie został wyemitowany z okoliczności wigilii, ale playlista została tyle że pod marką 100% VIVA :P

chyba żeby tak urozmaicili playlistę 100% VIVA, ale w to wątpie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz leci Viva Clubbing czy 100% Viva? Bo podpis na górze jest 100% Viva, nie ma wcięć Olka i Natalii, leci tylko muzyka klubowa...

I czy tak trudno zrobić belkę do klipu Davida Guetty i Ushera - Without You? :/

 

Belka do tego klipu jest zrobiona tylko nie zawsze jest wyświetlana :D

 

A wczoraj nie było VIVA Clubbing tylko 100% VIVA a te teledyski klubowe ostatnio lecą dość często w środku dnia szczególnie podczas porannego pasma sms-ów (co trochę jest dziwne ale pewnie tak puszczają bo jest miesiąc z hitami z 2011 roku). Z resztą jak już pewnie zauważyliście wieczorne 100% VIVA ma inną playlistę (więcej jest właśnie klipów klubowych) niż to co leci w dzień.

 

A to że w ramówce pisało że jest VIVA Clubbing to nie znaczy że tak jest, ostatnio w EPG i na stronie jest w niektórym momencie co innego napisane niż rzeczywiście leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dokument nawet całkiem fajny :D Z resztą w ogóle 3 poprzednie emitowane w tym roku też nie były złe (o Lady Gagdze, Beyonce i Britney Spears).

 

Mam na taką małą prośbę nie mam obecnie dostępu do nagrywarki i mógłby mi ktoś nagrac jeden teledysk z tym świątecznym logo?? Kolekcjonuje klipy z Vivy i chciałbym posiadać jeden z takim logiem :)

 

Z góry dzięki! Jak coś to napiszcie mi na priv :D

(I sorry za offtopic ale kolekcjonowanie klipów to moje hobby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitrekgaga: spoko, ja też kolekcjonuje klipy z Vivy i jeszcze więcej mam z MTV (oczywiście jak było jeszcze music television), już 3 tys się uzbierało i sam zastanawiam się po co to robię dalej, skoro jest youtube :lol2: ale to już chyba nałóg - po prau latach jak sobie puszczę takie starocie to relaksuje na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha no ładnie Bytesize! Nie no u mnie nie ma az tak potężnej kolelcji no ale ja zbieram klipy dopiero rok :D

 

Okej, ale wracając do tematu nie ma cie wrażenia że na Vivie ostatnio leci tak jakby więcej klipów klubowych?

 

No i jeszcze jedna rzecz zauważyłem że VIVA oraz MTV nabyło kiepską ocenzurowaną wersję klipu "Marry The Night" - obraz przy niektórych scenach się sypie (staje lub występuje bardzo krótka pikseloza) czego nie w wersji nocnej bez cenzury. I na tym przykładzie doskonale widać ze VIVA korzysta z biblioteki z Londynu bo na MTV Dance, MTV Hits ten klip leci w takiej samej jakości :D

 

A wracając jeszcze do nagrywania klipów (kurde nie moge sie powstrzymać - najwyzej prosze o wyedytowanie posta) ma ktoś jakiś klip z tym świątecznym logo? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że na Vivie lecą Sex-telefony. :o

Sex telefony widziałem dzisiejszej nocy z 25/12 na 26/12 między godziną 2:00 a 3:00 w programie Kocha, nie kocha i Zrywacz. Pojawiły się one niby jako reklamy, chociaż w tym bloku reklamowym były tylko sex-telefony. Przez jakiś czas pojawialy się one co klip. :o

I jeszcze były w 4fun.tv, ale tam chyba od zawsze są w nocnym bloku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sex Telefony w stylu tych które lecą/leciały na Mango czy raczej w stylu tych z włoskich kanałów?

I czy to na pewno była VIva? Pamiętam że jak byłem z ekipą przyjaciół na wakacjach i piliśmy tradycyjny polski trunek to w międzyczasie w godzinach od 1 do 4 w nocy leciały normalne klipy i reklamy bez żadnych "panienek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...