Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"100% Rock" na razie wg ramówki VIVY na wrzesień raz w tygodniu ale może będzie później więcej bo zauważcie że pasmo "100% Hip Hop" też jest na razie tylko raz o 22 w Czwartki. Co do "100% Dance" to nie jest pewne info tylko plotki wiec proszę żebyście się nie nastawiali od razu że to na 100% pewniak. Na TMF holenderski które to niestety od 1 września całkowicie przestanie istnieć w Holandii :-( były pasma jak pamiętam "100% Pop" i "100 Dance". Jak widać oddziały MTV Net. w tym przykład MTV Net. NL pokazują że lubią zapożyczać nazwy pasm z MTV głównego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Viacom/MTV Networks NL tak zdecydowało w ramach oszczędności i restrukturyzacji oddziału holenderskiego MTV Net. :-(

Wg ich nowych decyzji TMF jest zbędną marką w Holandii gdzie właśnie TMF powstał a Viacom tylko go kupił później po kilku latach działalności na rynku tak jak VIVę. Ciekawe czy ten sam los nie czeka VIVę za kilka lat? :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że znikną programy "Street Charts" i "VIVAmovie". Tej pierwszy pewnie dlatego, że nie ma kto go poprowadzić, bo Justyna jest w ciąży. Drugi zaś miał pewnie niską oglądalność. W takim układzie Małgosia Halber odchodzi z VIVY. Najstarsza i najfajniejsza prezenterka. Z resztą tak naprawdę coraz mniej programów jest prowadzonych przez prezenterów. "Personality" rzeczywiście powinno być przywrócone. Te nowe wchodzące pasma pewnie będą pozbawione oprawy graficznej. Zgadzam się z opiniami, że cała oprawa VIVY powinna być zmieniona. Obecna jest już mdła i nudna. Może w październiku zostanie to uczynione, bo z tego co pamiętam poprzednie zmiany właśnie wtedy zostały dokonane. Tak 16/9 koniecznie. To już prawie standard nadawania stacji TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: @pablo21, nie wspominałeś kiedyś o tym, że TMF NL będzie nadawać w przekazie internetowym? Bo gdzieś to wyczytałem tylko nie pamiętam gdzie i czy mi się coś czasami nie pomyliło... :D

 

W sumie prawda, VIVĘ stać na lepsze nazwy programów. Zamiast "100% Dance" dać "Club Rotation" i gites... :) Niech jeszcze nasza VIVA zmieni oprawę graficzną na tą z VIVA DE, zacznie nadawać w 16/9 ... i żeby każde pasmo miało własną czołówkę. A może dlatego teraz nie robią czołówek, bo mają w bliższych planach zmienić oprawę graficzną i nie opyla im się robić je drugi raz? Nie wiadomo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRSMTH obecnie TMF nadaje w necie tylko a w sieciach kablowych jest usuwany z oferty. Na satelicie Astra 19,2 East. kanał został zastąpiony innym kanałem MTV Net. NL a raczej dwoma bo jest to Kindernet/Comedy Central NL (Kindernet to taki NICK - kanał dla dzieci który kilka lat temu Viacom przejął w Holandii, który obecnie pokazuje produkcje i kreskówki znane z NICK-a).

TMF będzie nadawać tylko do 1 września 2011 a potem to już KONIEC jego i kanałów tematycznych TMF czyli TMF NL, TMF Pure i TMF Dance. Z tego co wiem miejsce TMF Dance ma zająć przekaz MTV Dance w kablówkach i na platformach a miejsce TMF Pure to raczej nadawał by się MTV Base ale jego przekazu nie ma na Astrze 19,2 East. wiec może powrócą z jego dystrybucją w Europe. Na TP Mtv Net. Europa na Astrze gdzie nadają MTV Dance, Hits jest wolne miejsce od dłuższego czasu po MTV Espana (MTV Spain które przeszło do DVB-T w Hiszpanii). Co do przyszłości VIVY w Polsce to myślę że z uwagi na to że kanał jest FTA i ma dużą widownię na razie zostanie i nic mu nie grozi tylko muszą się wziąć do roboty bo konkurencja ich mocno wyprzedza ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/82703-viva-polsk ... disco.html

 

Tutaj artykuł z media2 na temat jesiennej ramówki VIVY.

 

W październiku VIVA jako pierwsza stacja w Polsce zbliży do siebie fanów i ich muzycznych idoli w nowym programie "Viva Fan Number 1". Jeden superfan spędzi popołudnie w towarzystwie Piotra Kupichy czy Mroza, podczas którego dowie się wszystkiego o "swojej" ulubionej gwieździe.

źródło: media2.pl

 

Hmm... Kolejny program z "super" gwiazdami...

 

Zamiast stawiać na głupoty mogli by tak poprawić playlistę, stworzyć jakieś programy tematyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasmo 100% Disco Polo? Kiedy było??? Zresztą nie odpowiada mi taki typ muzyki, kojarzy mi się z polonia 1 lub itv, do profilu Vivy nie pasuje.

Eska na jesień wprowadza nowe programy - żywcem zerżnięte z Vivy np. Miejska Lista (od Street Chartsa), Facelista (od 10 Naj Widzów)

żródło: media2.pl

http://media2.pl/media/82741-nowosci-eska-tv-na-jesien-2011-(wideo).html

Wet Fingers, ostatnio Afromental, Edyta Górniak, Kalwi & Remi, Maroon 5 feat. Kryśka Aguilera, a w ndz. w nocy o 0:30 jako pierwsi puścili Lady Gaga "You and I" od początku do końca! (klip jest dosyć długi, więc mogą wkrótce uciąć). Starają się z nowościami, może nie odnośnie ilości, ale są często pierwsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica czy to jest Disco Ponad Wszystko czy 100% Disco Polo? Oba ośmieszają tę stację muzyczną. Naprawdę nie wiem do kogo takie pasma są kierowane? I w ogóle kto to ogląda? Raz przełączając kanały trafiłam na osławione "disco ponad wszystko" i byłam po prostu zdegustowana. Zespoły rodem z wiejskiej tańcbudy, których wartość muzyczna jest żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a VIVA właśnie rezygnuje z Street Charts. buu.. :evil:

Ale jeśli Viva miałaby zgapiać z 4fun'a listy przebojów, to nie ma nic do zerżnięcia...

 

Dance Lista -> Club Charts (VIVA Clubbing?)

Top Tygodnia -> Chart Surfer (Week Top 10)

Top 10 - Tip-Top Lista (Top 5)

Polska Top-Lista -> PL Top 10

 

A tak na marginesie nie zauważyliście, że w Week Top 10 i VIVA Top 5 są takie same piosenki jak w Tip-Top Liście? :?

 

Disco-Polo na Vivie... Ja bym to wywalił, ale skoro to jest rentowne to nie ma o czym gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica czy to jest Disco Ponad Wszystko czy 100% Disco Polo? Oba ośmieszają tę stację muzyczną.

Mylisz się. To VIVA ośmiesza ten gatunek prezentując go w złym świetle, zresztą podobnie jak większość tych "głównych i jedynie słusznych" me(n)diów. A jeszcze tak niedawno pragnąłem obejrzenia DP w opiniotwórczej stacji... Dziękuję.... Co do pytania do kogo jest to kierowane to jest kierowane po prostu do fanów, których wbrew pozorom jest niemało. Przez kilka miesięcy DPW był najchętniej oglądanym programem, a to o czymś świadczy.

 

ak naprawdę piszą z automatem.

Masz na to jakieś dowody, bo ja widzę, że czasami coś napiszą sensownego niż tylko "Damy znać" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie nie zauważyliście, że w Week Top 10 i VIVA Top 5 są takie same piosenki jak w Tip-Top Liście? :?

 

Ja to zauważyłem już od samego początku.

A jeśli chodzi o DPW to wbrew pozorom duża liczba osób to ogląda (co widać wśród moich znajomych oraz sąsiadów).

Powiem nawet że dzięki temu pasmu moja mama i tata polubili VIVĘ.

 

A tak z innej beczki zauważyliście może taką rzecz że od pewnego czasu VIVA coś kombinuję ze swoim logo?

Widać to szczególnie na teledyskach puszczanych w letterboxie, np. rano w Power Liście jak leciał Pezet - Co mam powiedzieć logo było (jak by to wytłumaczyć) troszkę wyżej niż zakończenie czarnego pasa a już w nocy podczas gier na równo za zakończeniem tego paska i tak jakby było lekko mniejsze ale troche przesunięte w lewą stronę.

 

A co do nowości to widać że znacznie przyspieszyli ale nadal wiele klipów dla nich nie istnieje.

A tak też w ramach ciekawostki to VIVA teledyski "Born This Way", "Judas", "The edge of glory" oraz "You and I" Lady Gagi puszczali jako pierwsi i to już kilka godzin po premierze na YouTube!! Tak swoją drogą szkoda że nie postępują tak z innymi klipami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w 100% Viva o godz. 23 poleciało S&M i You & I (Lady Gaga) więc czemu tego nie ma w dzień skoro playlista jest taka sama bez względu na porę dnia?

 

A propos zauważył ktoś, że Sak Noel tak jakby zniknął z playlisty? Czy ktoś go widział od momentu kiedy poleciał ostatni w HGL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...