Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jesteś źle poinformowany bo bitrate Eska TV wynosi teraz 3,5 MB/s a nie ok. 3 MB/s zaś np. VIVY PL wynosi teraz 3,15-3,2 MB/s! Eska TV miała 4,1 MB/s jak nadawała na TP DVB-S2 N-ki i tam szła w CBR a teraz idzie w VBR. A co do 4 Fun.TV to skad masz takie dane jak obecnie średni bitrate tej stacji to ok 3 MB/s? Poelcam sprawdzenie sobie tego samemu lub na specjalnych stronach temu poświęconych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% Hip-Hop, 4 sierpnia 2011
Hifi Banda - Mieli być tu
Kaliber 44 - Normalnie o tej porze
Sokół feat. Marysia Starosta - Sztruks
Peja - Życie kur*skie
Grubson - Na szczycie
Małolat - W tej grze
Warszafski deszcz - Gdzie tamte dziewczyny
Grammatik - Dedykowany
Pokój z Widokiem na Wojne - Przyznam
O.S.T.R feat. Zeus - Więcej decybeli by zagłuszyć
Płomień 81 - Powiedz na osiedlu

 

Powyżej macie piosenki które pojawiły się w pragnącym przez fanów na Facebooku programie '100% Hip-hop'. Oglądał ktoś?

Ja oglądałem i wielkie brawo dla VIVY. Puszczali na prawde mniej znane kawałki. Ale najfajniejsze jest to że niektóre mi wpadły w ucho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Basslovers United - Forever Is Over - to jest nuta clubowa ? :> raczej nie, mi jumpstylem zajezdza.

Nie slyszalem aby aktualnie grali w polskich clubach tego typu muzyke, kiedys to grali np. Energy 2000 (2008r.) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Polska mogłaby retransmitować niemieckie Club Rotation. Ale ja się ciesze że VIVA słucha się widzów i przywraca Hip-hop do ramówki. :)

 

Ja tam nie wiem czy chciałbyś aby Viva retransmitowała niemieckie Club Rotation, nie dość że to jest tylko lista 10 teledysków to co 2 piosenki jest reklama. I w zasadzie (przynajmniej tak było we wczorajszej liście) poza 2 teledyskami większość leci na VIVIE a już na pewno w ESKA TV.

 

Fajnie że Vivia przywróciła hip - hop do ramówki tylko szkoda że tylko na jedną godzinę tygodniowo, i to w dodatku w czwartek wieczorem kiedy nie wszyscy mogą oglądać. Przydała by się przynajmniej jedna powtórka albo najlepiej druga playlista w inny dzień. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem rozpoczną się zdjęcia do nowej produkcji poświęconej DP - prawdopodobnie "Orszak króla disco". W roli prowadzącego T. Niecik. Na razie nie wiadomo jaką formułą nas zaskoczą. Obecnie jegomość Niecik jest na etapie poszukiwania królowej do swego programu. Oto jeden z wpisów w jego księdze gości

Dziewczyny! Tomek Niecik szuka kobiety na antenie jednej z telewizyjnych stacji muzycznych. Chcecie wziąć udział w tym wielkim show? piszcie na e-mail: discokrol@endemol.pl * uczestniczki muszą mieć ukończone 18 lat
INFO NIEOFICJALNE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ta zakichana stacja nie puszcza do końca teledysku tylko przerywa już reklamą,lub swoim programem,czy też inną piosenką,dzieje się tak max 1 minuta do końca teledysku rany co to ma być oszczędność czasu?może to nie jest zawsze ale są pewne momenty... :evil::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam dostęp do niemieckiej VIVY i zauważyłem że tam rownież LMFAO - Party Rock Anthems oraz BEP - Don't stop the party jest skrócone tyle że nie w tak [beep]ki sposób...

Nie rozumiem jedne rzeczy dlaczego teledysk Rihanny - California King Bed jest "praktycznie" puszczany tylko do połowy? Z tego co się domyślam to mają całą wersje klipu bo jak pokazuje przypadek teledysku "I wanna go" Britney mogą puścić cały a nie tak jak na początku skrócony.

Kolejna rzecz jaka mnie wkurza to przyspieszanie klipów np. Lady Gaga - Judas (I tu ciekawostka na VIVIE Niemieckiej również spotkałem się tą wersją), Katy Perry - E.T oraz o ile słuch mnie nie myli Alexandra Stan - Get Back itp.

No i jest jeszcze jedna rażąca rzecz to błędy na belkach. Mimo tysiąca upomnień na facebooku (które są i tak kasowane) nadal źle podpisywane są klipy, szczególnie jeżeli chodzi o płyty z których pochodzą. Moim zdaniem jak nie wiedzą z jakiej płyty pochodzi dany utwór to w ogóle takiej informacji nie powinni umieszczać na belce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na vivie niemieckiej teledyski są też uciete ale nie aż tak jak na polskiej np Dr Dre eminem - I need a dobtor.Nie wiem może ktoś z was widział ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klip California King Bed na samym poczatku gdy wchodził na antene był puszczany w całości. Po ok. 3 emisjach całego klipu pojawił się skrócony i tak już zostało. Tak samo jest z LMFAO - party rock athem. Lady gaga - Judas też na początku była normalna wersja i przyspieszyli.. , Don't Stop the Party tak samo. Jedynie E.T. od samego poczatku było przyspieszone..

 

Na MTV wszystkie klipy są tak samo tylko Don't Stop The Party leci w pełnej wersji..

 

A Get Back nie jest przyspieszony, ale wkurza mnie to rozciaganie formatu, jak w przypadku tego klipu czy Don't Stop the party..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, też byłem w szoku jak Sak Noela zobaczyłem, oczywiście oglądałem do końca i wsłuchiwałem się, czy nie ma cenzury i nie było. Może dlatego, że w nocy. Leciało jeszcze w sobotę w nocy po 1. W belce jest płyta taka jak tytuł (czyli błąd) i klip jest trochę inny niż na Esce czy w necie. Nie widziałem od początku, ale koniec jest krótszy - na szczęście nie ucięty jak robi to Viva tylko krótsza wersja, ale jest ok - szkoda, że Viva ma półroczne opóźnienie i mam nadzieję, że nie będą tego wałkować do sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...