Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Źródło: media2.pl

"Hip-hopowe pasmo o nazwie "100% hip-hop" ma być atrakcją sierpniowej ramówki kanału VIVA Polska. Program będzie nadawany w czwartki o godzinie 22. Stacja obiecuje widzom "mega dawkę dobrej muzy w wykonaniu zagranicznych i rodzimych gwiazd hip-hopu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się. Club Charts są porażką. W tej liście powinny lecieć kawałki klubowe i chociaż takie których viva nie puszcza. Nadawałoby się tu "Welcome to St. Tropez", "ATB "Gold", Armin Van Buuren, Calvin Harris & Kelis "Bounce", a nie Britney Spears!!!!

Muzyka retro jak najbardziej. Brakuje u nas w kraju kanału muzycznego z taką muzą. MTV Classic i VH1 dały ciała na całej linii, dwa programy totalna porażka - do tego przy takiej liczbie teledysków jaką mają w archiwum. A tak przynajmniej chętnie się słucha Hity Gorącego Lata, bo fajne stare kawałki lecą. W 10 na 10 trochę za świeże i od 2000roku, do tego wybrane te same. Powinni zrobić Greatest Hits na Vivie i puszczać klasyki z lat 90-tych.

Jednym słowem jakby Viva wprowadziła więcej tematycznych programów to byłoby świetnie, a nie przez cały dzień ta sama papka pod inną nazwą programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Greatest Hits to byłby świetny pomysł, ale jak wspomniałeś jedynie lata 90. Co do tego nowego programu o hip hopie - dobre posunięcie i oby więcej takich, ale nie byłbym sobą gdybym coś negatywnego nie napisał :D. Wydaje mi się, że może być tak jak z disco ponad wszystko - nagrają 7-8 odcinków i będą je powtarzać do znudzenia. Disco premierę miało ładny rok albo prawie rok temu, a do tej pory lecą ciągle te sam odcinki. Bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nie ma się za bardzo, co cieszyć, bo znając życie ocenzurują kawałki z wulgaryzmami, albo będą wybierać te, w których nie ma mowy o przeklinaniu.

 

"Disco ponad wszystko" zanosiło się na wielki hit, a okazało się [beep]em do kwadratu, nudne, stare kawałki bez żadnych nowości tam puszczali/puszczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów były problemy z oprawą, pojawiły się reklamy i chodził cały czas bodajże parownik.

Wczoraj bodajże pojawił się przez pół dnia licznik zero od reklam.

Viva trochę moim zdaniem za dużo wstawia tych dokumentów z MTV, po co to ?

Dobra wiem że mają tego samego producenta, ale moim zdaniem to jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% Hip Hop będzie od czwartku 11 sierpnia o 22. Może ten program im się uda tak jak Hity Gorącego Lata. Zobaczymy.

Smsowe szity szwankują im, bo nawet w In & Oucie gdy nie było muzyki to leciało. Ale ja już nawet nie zwracam na to g*** uwagi.

Dokumentów z MTV mają akurat mało - na szczęście - i jest ich dużo mniej niż parę miesięcy temu. Dla mnie akurat ok, bo nie mam już MTV, a pośmiać się z polskich My Sweet 16 mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (dawno nie puszczali tego klipu) puścili teledysk "Sunblock - Baby Baby" (...)

 

Wersja nie ocenzurowana jest super. ;) Tak jak i piosenka. :D

 

Wow. W "Hity gorącego lata" leciało: C-Bool Feat. Jo - Don't Waste The Time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze za rok kolejność bedzie następująca

1.ESKA TV

2.4Fun.tv

3.Polo TV

4.Viva i pozostałe w dalszej kolejności

 

Polo TV :lol2::lol2:

Nie rozumiem tej nagłej krytyki to dalej jest najlepsza stacja muzyczna jak dla mnie, jedynie Czwórka może z nią konkurować.

Eska jedyne co ma fajnego to prezenterki w bikini w wakacyjnych programach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że to nie jest temat do tego info ale od osób z zagranicy dowiedziałem się że od 1 września 2011 roku Viacom/MTV Networks NL likwiduje kanały tematyczne TMF w Holandii tzn. TMF NL, TMF Pure i TMF Dance a sam główny kanał TMF (ja go nazywam TMF Matka!) przenosi z nadawaniem tylko online. Obecnie jeszcze wszystkie stacje TMF są dostepne w ofercie kablowej w kraju. Skad taka decyzja Viacomu? Kupił TMF po to żeby go potem zniszczyć? :-( Czy to samo zrobią z VIVĄ Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Liber

Zależy, co kto lubi, jedni wolą "bum, bum, bum..." na Esce, drudzy wolą nieco inną muzę w Czwórce.

Eska TV ma wiele plusów w porównaniu do VIVY PL, wymienię kilka: format 16:9; zdecydowanie lepsza jakość i dźwięk (bit rate), prezenterki (o których już wspomniałeś); oprawa graficzna; brak śmieci na ekranie (gry sms).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...