Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z Facebooka Vivy

 

Pierwsza seria programu kolejno odlicz, czyli viva 10 naj już za nami:( Ale, ale.....dobra wiadomość jest taka, że program Viva 10 naj (notowanie widzów) nie znika! Przejmujecie wtedy naszą antenę! Temat w tym tygodniu to: najlepsze rockowe. Czekamy na wasze notowania 10 NAJLEPSZYCH ROCKOWYCH KAWAŁKÓW!!!

 

W sumie Fajne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Facebooka Vivy

 

Pierwsza seria programu kolejno odlicz, czyli viva 10 naj już za nami:( Ale, ale.....dobra wiadomość jest taka, że program Viva 10 naj (notowanie widzów) nie znika! Przejmujecie wtedy naszą antenę! Temat w tym tygodniu to: najlepsze rockowe. Czekamy na wasze notowania 10 NAJLEPSZYCH ROCKOWYCH KAWAŁKÓW!!!

 

W sumie Fajne ;)

 

Oni biorą pod uwagę to na co głosują ludzie? Bo jak biorą, to prawie nic ciekawego nie ujrzymy. Przejrzałam fejsa i ludzie tam głosują na Tokio Hotel...

 

A i w jakich godzinach mają lecieć te rockowe kawałki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni biorą pod uwagę to na co głosują ludzie? Bo jak biorą, to prawie nic ciekawego nie ujrzymy. Przejrzałam fejsa i ludzie tam głosują na Tokio Hotel...

Hmm... Skoro Tokio hotel gra rock, to ja tańcze w balecie...

Ja bym widział w tej liście Metallice, Iron Maiden, Korn, RDCP, 30 second to mars, Bullet for my valentine, My Chemical Romance itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallikę i Ironów bym raczej do metalu przypisała. :wink: Jednak gdyby Viva dała klip któregoś z tych zespołów, to bardzo, ale to bardzo by mnie to ucieszyło. :jupi:

Co się powinno ukazać w paśmie z rockiem? Przede wszystkim Queen, Guns N Roses, AC/DC, Led Zeppelin, Black Sabbath, U2, Pink Floyd, Bon Jovi i wiele, wiele innych. Klasyka! A nie jakieś Tokio Hotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Innuendo

Na naszej polskiej Vivie chcecie ujrzeć AC/DC, Scorpions, Led Zeppelin, Pink Floyd itd.? powiem Wam, że to za dobre zespoły, żeby się ukazały na tym kanale, zresztą oni puszczają wciąż te same, nudne kawałki pop :/ prędzej na 4fun.TV takich wykonawców spotkacie, ale nie na Vive, te propozycje są nie do spełnienia, że tak się wyrażę :D

 

Jak mają jeszcze ludzie głosować, to ja już widzę, co z tego wyjdzie - WIELKIE GÓ*NO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun.tv już dawno poszedł w kierunku popu i dance. I rocka ani innych gatunków muzycznych tam nie zobaczymy. Chyba, że zrobią weekend specjalny. Był weekend z latami 80., to i parę rockowych utworów się znalazło. Teraz nastepnego sensownego weekendu możemy się spodziewać na przełomie października/listopada - "Wiecznie żywi", czyli weekend z nieżyjącymi już artystami.

 

Ale to temat o Vivie...no cóż zobaczymy co nam zaserwują. Godzina z rockiem to jest za mało, żeby pokazać wszystko, co w tym gatunku muzycznym najlepsze. Skoro już tak hucznie obchodzą 10lecie, to mogliby pójść na całość i zrobić cały weekend z tą muzyką albo z największymi przebojami wszechczasów bez względu na gatunek muzyczny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o tą godzinę z rockiem to bym na wiele nie liczył pewnie puszczą Tokio Hotel, green Day i linkin Park bo to leci na Vivie od czasu do czasu...

Aktualnie podczas In&Out na około 3 minuty znikło logo i od dzisiaj za Justynę jest Kaśka Kępka która moim zdaniem świetnie sobie radzi tylko jest jakoś tak dziwnie kadrowana i wyglada na taką wielką "babuwę" :)

 

Prawdopodobnie Justyna odeszła z VIVY (lub ją wyrzucili ale tego się nie dowiemy) :( Szkoda bo bardzo ją lubiłem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Justyna odeszła z VIVY (lub ją wyrzucili ale tego się nie dowiemy) :( Szkoda bo bardzo ją lubiłem :cry:

To jest oficjalne info?

Ciekawe, jakie by znaleźli argumenty na wyrzucenie Justyny z VIVY PL?

Niech już dadzą sobie spokój z Kasią Kępką, bo ona prowadzi na tym kanale 70% programów, a widzowie pewnie by chcieli kogoś nowego ujrzeć przed ekranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, justyny było bardzo duzo na VIVIE , ale moim zdaniem bez niej bedzie teraz dziwnie.. :)

 

Poza tym Justyna podczas Wtorkowego "Sreet Charts'a" powiedziała, że zastapi ja właśnie w tym programie Daro i.. ale to będzie niespodzianka.

Wydaje mi się że pojawi się ktoś kto wygrał Hot or Not. Niewiem kto wygrał tą edycję bo nie oglądałem ale w tamtej zwycięzcami byli

Andrzej Rodzin i Ola Kot ... zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej edycji "hot or not" wygrali Olaf Nauman (czy jakoś tak się pisze) oraz Justyna Charun. Poza tym na stronie vivy pisze że oprócz nich w akcji lato (która od następnego tygodnia bedzie lecieć na VIVIE) weźmie udział finalista 2 edycji "hot or not" Aleksander Sikora. Co ciekawe piszę tam również że ze stałych prezenterów w tej akcji wezmą udział Daro i Kaśka Kępka. Nasuwa się takie pytanie co się dzieje z Natalią Jakuła?? Czyżby występowała juz tylko w VIVA Night Spot?

I jeszcze taka mała ciekawostka Ola Kot zwyciężczyni 2 edycji hot or not jest teraz prezenterką ESKA TV, ostatnio prowadziła Summer City :)

I rzeczywiście podobno Justyna jest w ciąży, na poczatku myślałem że odeszła albo ją wyrzucili. Ale myśle sobie tak że i tak już Justyna nie wróci do VIVY bo patrząc na jej obecny stan to nie wiem czy nie stanie się ona MTV 2 PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...