Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie poleciało pasmo "Hity gorącego lata" i powiem jedno: VIVA stacza się coraz bardziej na DNO! Nową Shakirę chyba zaliczyłem z 5 razy, 3 Wet Fingers i parę innych. 20 klipów wałkowanych w kółko. Co się z tą stacją stało? To ma być pasmo tematyczne? Przeciez to Planet VIVA/ 100% VIVA normalne jak zwykle. Teraz przełaczyłem na Eska TV na pasmo "ImprEska" i od razu się uspokoiłem. Tutaj zawsze leca jakies nowości i klipy są dopasowane do nazwy pasma i jego tematyki. Eska TV zawsze mnie zaskoczy. VIVA Polska to SZAJS a nie stacja muzyczna. Nie wróżę im dobrej przyszłosci jak nadal będą wszystko na odwal robić i każde pasmo tematyczne u nich bedzie zwykła playlista stacji. Bardzo jest mi przykro że tak jeszcze nie dawno b.dobra stacja muzyczna która zachwlałem zeszła na DNO DNA :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą w 100% mimo że bardzo lubię vivę. Myślałem że będą tu puszczać klipy najbardziej słuchane w czasie lata. Mogliby chociażby puścić znaną i słuchaną z pokolenia na pokolenie lambadę. Albo chociaż trebles. Ale z skąd oni mogą wiedzieć czy np. shakira będzie wielkim hiciorem na lato założę się że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale biadolicie, jak stare baby :P Przecież nikt nikogo do oglądania nie zmusza. Poza tym po prostu teraz są takie czasy, że jest playlistowanie, rotacje, tym co jest grane i kolejnością rządzą skomplikowane badania (tylko są dokonywane na jakiejś dziwnej próbie). Lata .90 nie wrócą ;) To coś jak (nieistniejącą już) Muza pod Waszym Nadzorem na RMF Maxxx - niby muzyka na życzenie, ale tylko jeśli to "życzenie" pokrywa się z bieżącą playlistą RMF Maxxx :P Nie ważne jak na Vivie nazwą dany blok programowy - zawsze to będzie bieżąca playlista. Wyskoczenie poza nią jest rzadkością i zmian w tym zakresie się nie spodziewajcie. 10 na 10 już jest niezłym wyczynem z ich strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok co tu piszecie.. Żeby jedną piosenkę w 3 godzinnym programie powtarzać 5 razy. :D No ale to przecież polska VIVA więc czym tu się dziwić? Widzę, że nic nie straciłem bo w programie nie było chyba ani jednego typowego summer hitu z teledyskiem z plażą, palmami, lub innymi charakterystycznymi dla przebojów wakacyjnych motywami. Brak sławnego Coco Jambo, Eifell 65- Blue i wielu, wielu innych. Nazwa programu chyba do czegoś zobowiązuje, bo bez sensu jest nazywać dziwnie jakiś program a później puszczać w nim to co zawsze i wszędzie top 20 aktualnych kawałków wałkowanych non stop.

A zrobili do tego programu jakąś animację albo przynajmniej jakąś zajawkę rozpoczynającą program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycie jest tak nie przewidywalne że może stać się jakaś dziwna rzecz która odmieni rynek muzyczny. Za 2 trzy 5 a może 20 lat ale tak będzie.

 

Ciekawe czemu nie puszczają już nowych klipów Scootera. Pewnie dlatego że są za mocne dla słodkich landrynek przed TV.

 

Scooter - The Only One

 

Scooter - Friends Turbo

 

2107875 to za mało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z kilka lat temu Viva nawet dość dobre piosenki puszczała. Będę szczery że prawie ostatnio nie oglądam żadnej Vivy, 4fun, czy Eska.

Eskę jedynie słucham w radiu, bo czasami mnie te 5 minutowe reklamy tu i tu denerwują. Dlatego dobrze mieć między innymi satelita Astra 2 na której leci fajna muzyka.

Także ciesze się że mam Trace, Mtv Rocks. Chyba pasuje nie długo mieć Mtv Unlimited. Tak samo się się dzieje z Rebel który miał być normalnym programem, a kiedyś zauważyłem że już były reklamy a teledyski porażka z jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat 16:9 też się gdzieś wypowiadali, czytałem.

 

Mówili, że nie planują narazie wogóle zmieniac formatu na 16:9 , ze względu na tych widzów, a jest ich wielu, których odbiorniki nie są dostosowane do tego formatu. ;)

 

bartek0395 przecież przez te 7 lat trochę się zmieniało na VIVIE jeżeli chodzi o oprawę graficzna (logo, napisy na ekranie, intro, czołowki reklam i programów niektórych.) . Jedyne co się nie zmieniło to belki z tytułami.. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ramówce na stronie Vivy, znowu "Hity Gorącego Lata". A przecież miało być Top 20...

I dlatego bym radził nie patrzyć na ramówkę na stronie vivy, co najwyżej tylko na dzień dzisiejszy. Ponieważ codziennie wygląda ona inaczej. Prawidłowa ramówka znajduje się w epg od vivy co najwyżej minuty mogą się nie zgadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just Can't Get Enough
On The Floor
Loca
California King Bed
Kush
Good Girl
Mr. Saxobeat
What a Feeling (remix) -,-
Born This Way
Grenade
Who's That Chick?
Break Your Heart
More (RedOne Jimmy Joker Remix)
The Time (Dirty Bit)
Right There
The Edge of Glory
Happines
Take Over Control
I'm Into You
Wierność jest Nudna
Rabiosa
Gdzie tamte dziewczyny?
Girls (feat. Mr X)
Sexualna
Turn Me On

 

Dzisiejsze klipy w "Hity Gorącego Lata". Jutro o 14:00 - Top 20: Podsumowanie 2011. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...