Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VIVA PL specjalnie zmieniła w ramówce godz. emisji In&Out ze względu na podobne pasmo plotkarskie Wazzz Up! na Eska TV.

Na Eska TV Wazzz Up! leci w Soboty o 14 i o tej samej porze leciało In&Out na VIVIE a teraz zamienili jego porę emisję na 13 z VIVA Movie.

Jak widać VIVA obserwuje co sie dzieje w ramówce konkurencji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pełną listę piosenek z "10 na 10 Hip hop" ??? ja trafiłem na końcówkę ...

 

o.s.t.r. feat. zeus - wiecej decybeli by zagluszyc

molesta - isc swoja droga

malolat/ajron - w tej grze

tede - blask/to jeszcze nie koniec

borixon - sprawdz to dziala

peja/slums attack - glucha noc

plomien 81 - powiedz na osiedlu

trzeci wymiar feat. teka - skamieniali

grammatik - dedykowane

wwo - damy rade

kaliber 44 - konfrontacje

pezet/noon - re-fleksje

prosto mixtape 600v - i zeby bylo normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva szybciej od Eski puszczała Rihannę "California King Bed" a dziś w 100% Viva leciał jej kolejny nowy klip "Man Down". Co nie zmienia faktu, że Eska zaraz też będzie puszczać i Viva dalej się stacza pod względem nowości, bo jedna tygodniowo to wciąż za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma "Premię" w całym Viacomie - jego premiera była w BET w USA < stacja należąca do Viacomu>

 

Oczekuję od Vivy zmian zmian i jeszcze raz Zmian. Grafiki , Formatu , Playlista bardziej bogatsza .... no ale nie chce jednego - żeby programowo wyglądała jak VIVA DE .... a właściwie cytat z forum z Niemiec o tematyce satelitarnej " MTV 2.0 - FTA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska podmieniła teledysk Lady Gagi - Judas tak że od razu zaczyna się muzyka. Jakby to potrzebne było.

 

Oprócz tego tempo teledysku jest przyspieszone i koszmarnie to brzmi. Ja nie wiem czego oni się biora za te skracanie, przecież ten wstęp trwał może z 20 sek i od razu muzyka., ale nie skrócic musieli.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze, tego to jeszcze nie słyszałem...przyspieszanie. Chyba więcej czasu na reklamy potrzebują. Mirami "Sexualna" też puszczają teraz od momentu muzyki, początku już nie. Wiele osób nie pamięta jak oryginalna Viva zawsze puszczała klipy od muzyki i cały klip można było zobaczyć jedynie na MTV. Ale MTV tyle klipów nowych miało tygodniowo, że nie wyrabiali i pamietacie jak mieli zasadę, żeby napis na początku i napis na końcu się pojawiły i bardzo często ucinali. A początkowy napis pojawiał się po 15s, końcowy przeważnie 15s przed końcem i bez kitu, ale nikomu to nie przeszkadzało, mi też, mam mnóstwo klipów z MTV i było ok. Może dlatego, że obie stacje zaspokajały nas muzycznie, wybór był ogromny, nie to co teraz.

Apropo Eska też tak robi, zupełnie jak stara normalna Viva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska nauczyła się przycinać teledyski od innych stacji i tak przycina...pamiętam jak kiedyś też skracali teledysk Lady Gaga & Beyoncé - Telephone. Coś nie chce mi się wierzyć, że przejdą w końcu na 16:9, obstawiam, że dopiero za 2 lata może to nastąpi, jak kanały Viacomu w PL będą już po kolei przechodzić na 16:9 i na szarym końcu zmienią format Vivy PL - bo jest jako jedyna FTA, czyli gorsza od pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma cie racje ci co myślą , że viva poszła na psy a poszła kto pamieta ten utwór wiele razy dawniej puszczany przez radio w roku 2002 a trzecim rokiem R.E.M. - All The Way To Reno. Przecież ta muzyka była sławna przez dawne płyty sławnej vivy a teraz cisza cisza nad REM-em nad tym zespołem choć dzięki bogu MTVHD przypomniała o tym wykonanawcu pamietam jak ten utwór polskim vh1 leciał i to była stacja a teraz tylk radio zostało złote przeboje z lat 70,80 90 gdzie lecą na tej rozgłośni i chwała im za to oby polsi vh1 przywrócono no i mnie ciekawi czy w lipcu viva przejdzie w panoramiczny przekaz jak to ma być całym odziałem MTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viva wprowadziła urodzinowe logo.

 

Szczerze to sie nie wysilili - logo jest tylko białe i od czasu do czasu na niebieskim tle pojawia się tylko napis 11 urodziny vivy.

a wgl. to ten napis pojawia sie tylko ze 4 razy, bo potem logo sie zacina i jest tylko białe ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...