Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Węgrzech jest trochę muzyki, ale i tak za mało... dużo jakiś horoskopów, wróżek, trendów itp.

Ale mają np. CLUB ROTATION, CLUB CHART, FENT ES LENT UP & DOWN CHART, VIVA CHART SHOW, NAPI TOP 10 albo fajny program TILTÓLISTA w, którym można zobaczyć klipy +18 :D na VIVA SCHWEIZ nie ma za dużo "szołów" pewnie dlatego, że ma krótki czas emisji (od wieczoru do popołudnia bodajże bo, dzieli czas na wizji z NICKELODEON SCHWEIZ), a VIVA TV DE ma jedynie fajną oprawę i nawet bym chciał żeby zawitała na VIVA PL, może na jesień ją wprowadzą? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej szolów - co kiedy przełączę żeby sobie posłuchać - pooglądać klipy < z automatu pierw wciskam numer z Vivą> to albo 100 klipów poraz setny powtarzany albo jakieś denne 10 kilpów boys ....

 

Wiecie co już bym wolał Vivę de - tam chociaż te całe szoły są atrakcyjne a nie jak u nas takie nudne niczym wiadomości w TV Trwam ;/

 

Eska , 4 Fan tak dalej trzymaj :) ... a Viva nas coraz bardziej przyzwyczaja do rozrywki a nie muzyki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłą VIVY jest to, że jest badziewna, a mimo to np. tutaj generuje ogromne emocje (mnóstwo stale przybywających postów), zamiast zostać skreślona i zapomniana, bo perspektyw na przyszłość nie ma moim zdaniem żadnych. Została tylko marka (i aż marka jak widać) i wspomnienia i oglądalność niestety też (inny target niż przeciętnego czytelnika satkuriera), ale to przecież zupełnie inna stacja niż kiedyś i to się nie zmieni, choćbyście jeszcze kolejnych 100 stron zapełnili w następny miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym aby powrócił club rotation,albo nie wiem czy pamiętacie taki program bodajże pepsifaza , ale mogę pomażyć.melanż starter był spoko

 

Ja pamiętam "PEPSI Faza" to był rok 2001 :D

 

Też chciałbym u nas na VIVIE zobaczyć ponownie programy takie jak: "Club Rotation", "Get the Clip" ale nie ma szans żeby te programy powróciły, jeszcze "Planet VIVA" to był taki "flagowy" program stacji, to "100% VIVA" to już nie to samo... a wywalić taki "Disco ponad wszystko"...

 

Co do loga to pasuje mi to co jest, takie dynamiczne ;)

 

Gdybyśmy my z tego forum zarządzali marką VIVA to byśmy ją wyprowadzili na prostą: muzyka 24h ;)

 

Poza tym to widział ktoś klip: RIHANNA - S&M ? niby pokazują go w reklamie "VIVA poleca", oglądam często, a nie widziałem go ani razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MTV ten teledysk jest na liście "zakazanych klipów". Porażka... MTV Networks cenzuruje co się da, a jak się nie da to klipu na antenie nie zobaczymy w ogóle, a jeśli zobaczymy to na pewno nie w ciągu dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić tej listy nie ma gdzie. Jest ich w programi kilka, może 2 lub trzy i są oznaczone czerwoną kreską pod logo Vivy. Reszta to standardowa playlista Vivy. Ostatnio puścili Kalwi & Remi "Girls" i gdybym nie zobaczył czerwonej kreski pod logo to pewnie bym nie oglądał dalej, ale zaraz pojawiło się w belce "Girls (bez cenzury)" no i girls z klipu wdzięczą się bez staników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już właśnie dosyć 100 klipów które wstrząsneło VIVĄ i tych innych. Jak wspomniał marek1991 - lepsze są te tokszoły z VIVY DE - bo przynajmniej mają troche w sobie atrakcyjności. Mogliby puścić coś z Nicka np. iCarly lub co innego - nie każdy ma Nicka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@DemekMaciek, zgadzam się z Tobą :) Już wolałem jak leciały te programy z MTV PL. Póki co jest Big Time Rush w soboty i niedzielę o 8:00 z Nicka. Ja nie mam dostępu do MTV PL ani Nickelodeon, więc mogę sobie bezpłatnie pooglądać na VIVIE to co leci na MTV PL i Nicku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...