Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nigdzie nie ma stacji o profilu muzycznym ? Tak jest MTV to główne bez muzyki ale jest też [beep]ylion innych mtv na których leci dużo muzyki.

 

 

Co do vivy. Dają więcej nowości i starszej muzyki tylko jeszcze wywalić te głupie programiki bez muzyki oraz przywrócić overdrive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że jeszcze trochę i Viva też nie będzie stacją muzyczną. Przecież od pół roku jest coraz mniej muzyki, a więcej szitów z MTV i ciągłych powtórek własnych programów Vivy. I jestem przekonany, że będzie tak coraz częściej. Cudem jest że jeszcze nasza Viva z wszystkich "Viv" puszcza najwięcej muzyki. Jeszcze tylko poczekajmy na nową grafikę, którą na pewno wprowadzą - do wakacji albo zaraz po wakacjach. Beznadzieja z tą Vivą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękujmy firmie Viacom/MTV Networks Polska, zni[beep]i MTV Polska, VH1 Polska,przed laty MTV Classic Polska, teraz się biorą za VIVA Polska, zresztą we wszystkich krajach główna stacja MTV jest z taką samą lub podobną ramówką, z tym że u nas się niszczy dobre kanały muzyczne, i nie inwestuje się w tematyczne MTV nie tak jak w Wielkiej Brytanii gdzie MTV udostępnia kanały tematyczne tj. MTV Music; MTV Rocks; MTV Base; MTV Hits; MTV Dance; MTV Classic, czy VH1 UK; VIVA dopóki nie została wchłonięta przez moloch zwanego VIACOM, była super stacją muzyczną, a teraz, szkoda gadać, w Niemczech to samo, zni[beep]i VIVA zwei, powstała VIVA plus po to by podwyższyć oglądalność, i co kicha likwidacja na rzecz Comedy Central, teraz VIVA Niemiecka ramówką przypomina MTV, mało muzy dużo Reality Show, u nas będzie to samo w końcu to ta sama firma i marka, ja już od dłuższego czasu nie oglądam VIVY czy MTV, zadowalam się MTV Dance i MTV Rocks, no i oczywiście ESKA TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nasza Viva to stacja Pełna zagadek Bo .....

 

Niemiecka i Węgierska puszcza szoły typu króliczki te wszystkie wzgórza randki itp. ... a nasza tylko Polskie produkcje.

 

Niepokojące też mnie tez zastój w kwestii nowych piosenek.Brak Nowości - Viacom ma braki w Bibliotekach ??? ... Już od kliku tygodni nie Słucham Vivy bo albo piosenki już "przewałkowane przez pół roku" albo denflory po raz setny

 

Ciekawi mnie tylko jedno MTV POLSKA nadaje z Warszawy (?) a Viva Polska leci z UK (?) . Polska ma bardzo dobre zaplecze może jak by dali Vivę do Warszawy miała by "poziom" ???

 

 

Ciekawe co VIACOM zrobi z "Naszą" Vivą ??? W końcu z tego kanału tylko w sumie Polski oddział żyje :P Dużo zależy czy chcą być dalej Liderem w kreowani gustów muzycznych młodzieży czy tez postawią na SZoły????

 

Ps. Jeszcze jednego nie rozumiem jak dadzą programy z MTV to jaki sens będzie kodowania MTV jak na Vivie będzie za Free i te same głupoty - a może zakodują znów Vivę ???

 

Ten cały VIACOM mógłby ogłosić co zamierza zrobić z Vivą PL jakaś "przebudowa" jak była w 2005 roku czy co w końcu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nadawaniem to jest pogmatwane. Pablo chyba kiedyś pisał, że klipy puszczane na MTV i Vivie są przesyłane z biblioteki i archiwum UK. Tak jak kiedyś Viva nadawała klipy z Niemiec, dlatego m.in. nie było cenzury, tak po przejęciu przez Viacom klipy są z MTV z UK. A w W-wie są chyba po prostu oddziały tych stacji, które układają ramówkę i produkują szoły. W Niemczech jak dobrze pamiętam to Viva i MTV mają swoje oddziały nadawcze, połączyli się i stamtąd nadają klipy. Gdzieś to wcześniej wszystko na forum było dokładnie opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co zrobią aby MTV nie pokrywało się z VIVĄ tzn . VIVA FTA na której są Programy z MTV według mnie daje to upadek płatnego MTV bo po co płacić za to jak można mieć je za darmo :P < Jeszcze w mentalności Polaków hihi >

 

Przecież to dzięki VIVIE mamy Eskę i 4 Fana FTA < żeby mogli konkurować - bo jak by viva była kodowana - to by też kodowali swoje stacje>

 

Bardzo prawdopodobne < oczywiście kwestia min .Roku po Lecie na jesień> że Vivę zakodują jak na Węgrzech ... tylko tym ruchem odetną źródło kasy Polskiego oddziału .....

 

Wiem że "Ciekawość to Pierwszy stopień do piekła" ale ciekawe ... jak to rozegra VIACOM sprawę naszej VIVY :P

 

Jest to nieunikniona sprawa która jest nie rozwiązana ... od 6 lat !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cenzury na Vivie, to z tym jest naprawdę różnie. The Nycer feat. Deeci - Losing Control leci bez cenzury i można kilkakrotnie w trakcie utworu usłyszeć "[beep]ing". Z drugiej strony w piosence Katy Perry - Hot'n'cold cenzuruje się słowo "bitch" co dla mnie jest naprawdę dziwne.

Co do zakodowania vivy - nie piszcie takich głupot bo viva jest i będzie FTA. Co najwyżej przerzucą na nią wszystkie reality shows a na polskim mtc zapanuje jak za dawnych dobrych czasów muzyka.

Oglądał ktoś listę top 50 filmowe? Ja przełączyłem na chwilę i leciało akurat Bryan Adams- Everything I do, tak więc widzę, że viva się postarała i dała starsze przeboje z pierwszej połowy lat 90. Ma ktoś całe notowanie albo jakieś ciekawsze, starsze piosenki, które były na liście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MTV nie sądzę żeby było więcej muzy, wręcz przeciwnie jest mało i tak pozostanie, wszystkie regionalne MTV są nastawione na Reality TV, dlatego są tworzone kanały tematyczne MTV, a VIVA jak zostanie zakodowana to i tak tego nikt nie zauważy, mało kto teraz ogląda VIVĘ, a ci co oglądają to dla nich znaczenia nie ma, bo na platformach cyfrowych (tj. C+; CP; n), jak i w telewizjach kablowych będzie ona dostępna. A indywidualnych odbiorców kanałów FTA z satelity jest znikoma ilość, znaczna większość (jak nie wszyscy) posiadają którąś z platform cyfrowych i dostęp do kanałów muzycznych nie jest ograniczony.

 

VIVA węgierska jest KODOWANA, nie jestem pewien w 100% ale VIVA UK z pewnością też, więc nie wszystkie "VIVY" są FTA, polska może być kolejnym krajem gdzie VIVĘ zakodują dla poprawy sytuacji finansowej. A niestety w naszym kraju jest moda na "kodowanie" kanałów. ESKA też na początku była kodowana, dopiero po roku stała się kanałem FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva UK jest FTA Ale Niemiecki czy brytyjski rynek telewizyjny to królestwo kanałów FTA.

 

Oj bym się nie zgodził ... sporo jest ludzi co mają dekodery tylko FTA . Dlaczego w tedy MTV ma zawsze mniejsza widownie ???

 

Dodam że szoły na Vivie mają większa oglądalność niż klipy ... więc to MTV powinno Królować ... a dlaczego nie jest tak .... Bo nie jest FTA. < dodam że sporo lokalnych kablówek a to ok 40% rynku kablówek ma Tylko darmową Vivę w ofercie>

 

MTV na bank nie odkodują - Myślę że można się spodziewać zakodowania naszej Vivy jak pójdą w szoły. ... bo to by się pokrywało z MTV . Puścić z archiwum - taniej niż produkować Polskie produkcje raz na Rok.

 

Reasumując : Czekam na poważny ruch ze strony VIACOMU co dalej z nasza Vivą< bo teraz to istna wegetacja> ... tkwi teraz pomiędzy ni to szoły ni to muzyka ... Myślę przełom nastąpi na Jesień tego roku tylko ciekaw w którą stronę :?::?::?::?::?::?::?:

 

Ja jestem za powrotem TOP 50 na Vive i 99% Muzyki :) Plus jakiś wywiad jak to było ... tak do 2008/09 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodik teledyski które posiada w swojej bibliotece MTV Net. w Londynie skad nadają VIVĄ Polska i inne kanały polskiego oddziału MTV są nadawane na polskich antenach MTV Net. PL i daltego jest cenzura bo tam muszą spełniać wymogi prawa medialnego w UK. Te teledyski które są tylko u nas na listach w radiach i VIVA musi je tak czy siak puszczać jak inne stacje ale nie ma ich w archiwum MTV UK są dodawane przez polski oddział po otrzymaniu od wytwórni kopi czystych. Stąd brak cenzury w nich. Po co maja w centrali specjalnie czekać na kopie klipu bez cenzury żeby ją puszczać na playliscie VIVY PL jak mogą ją pobierać z playlisty np. MTV Dance UK lub MTV Idol France. Po co dodatkowe koszty i zajmowanie miejsca w bazie klipów. Jak już muszą nadawać klip którego nie mają inne oddziały nadawane z Londynu na playlistach to do dołącza Programmer muzyczny z oddziału MTV Net. Polska. Co do kodowania VIVY PL to jużraz kiedyś tutaj pisałem że polski oddział MTV Net. wielokrotnie zapewniał że nie mają w planach kodowania VIVY PL i takiej decyzji nie będzie. Sam mogę powiedzieć że VIVA PL dla polskiego oddziału to świetna reklama pozostałych płatnych stacji ze stajni MTV Net. PL i "dojna krowa" ściagająca kasę z reklam. VIVA PL ma nawet 3-krotnie większą oglądalnosć niż MTV PL dzięki przekazowi FTA z satki i temu że jest bezpłatna w platformach i kablówkach. Poza tym uruchamiana jest naziemna DVB-T i jeżeli polskie stacje muzyczne dostaną sie do DVB-T to poważnie na oglądalności odczuje to VIVA właśnie bo pozostanie jej tylko pokrycie z przekazu FTA z satki. Co do obecnej VIVY to wszyscy macie racje że to TRAGEDIA. Zacofanie z nowosciami i coraz wiecej produkcji własnych show i nieustanne ich powtarzanie :-( Już dawno nie oglądam VIVY PL tylko Eska TV. Co do zagranicznych oddziałów VIVY to VIVY niemieckojęzyczne oraz VIVA Węgry zostały całkowicie "zaszlachtowane" jak prosiaki pod względem wartościowym, muzycznym i docelowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyklad niemiec pokazuje ze mtv niemcy wraca spowrotem do czasow 90-tych kiedy to grana byla tylko muzyka. szkoda tylko ze sygnal zostal zakodowany ,ale widac ze niemcom przejadly sie te glupie seriale .Zyjmy nadzieja ze polski widz tez zmadrzeje i bedzie chcial ogladac teledyski a nie glupie seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliver S-c o czym ty piszesz? MTV Germany nie zostało zakodowane dlatego żeby grać samą muzyką tylko dlatego że chcieli by ich oddział MTV pokazywał wiecej właśnie produkcji reality shows czy kupowanych z zewnątrz programów rozrywkowych. Ich licencje były już za drogie dla Niemców a wpływy z reklam tego już nie porywały by bo rynek przeżywa kryzys jak wszedzie w Europie. Woleli wzbogacić MTV Germany kosztem jej zakodowania. Wprawdzie wprowadzono ponownie do ramówki MTV niemieckiego stare pasma muzyczne ale nawet to się nie przekłada na zawartośc procentową muzyki na tym kanale. Od muzyki ma być MTV Brand New Germany jako płatny kanał w SKY welt pakiecie. Poza tym VIVA została kupiona wiec po co im 2 kanały podobne do siebie w emisji FTA z satki. U nas VIVA Polska pełni taką samą funkcje co w Niemczech - ma zarabiać kasę i reklamować pozostałe stacje z paczki MTV Net. Jedyną różnica jest profil VIVA Niemcy i VIVY PL bo są one całkowicie inne z inną muzyką dostosowaną do regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś listę top 50 filmowe? Ja przełączyłem na chwilę i leciało akurat Bryan Adams- Everything I do, tak więc widzę, że viva się postarała i dała starsze przeboje z pierwszej połowy lat 90. Ma ktoś całe notowanie albo jakieś ciekawsze, starsze piosenki, które były na liście?

 

Ja trochę przełączałem bo jeśli chodzi o topy filmowe to uwielbiam, no ale o tym na Vivie gdybym napisał co sądzę to by mi konto skasowali od razu. Wstyd, powinni to chociaż jakoś nazwać top wg Vivy. Co chwile jakaś piosenka z "rewelacyjnej" polskiej komedii gdzie w klipie pręży się m.in Kożuchowska, Adamczyk itp. To jest filmowy top 50? wg jakich kryteriów chciałbym wiedzieć? Owszem było pare kultowych kawałków, jak z Titanica czy Armageddonu ale to nie zmienia mojej opinii w żaden sposób. Viva to stacja młodzieżowa i taki był ten top (Bieber w pierwszej 10-tce, nosz .....). Dla mnie porażka. Na vh1 europe to dopiero jest filmowy top! Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Viva straci pozycje lidera jak 4fan czy Eska wejdzie do DVB-T. I bardzo dobrze bo to z Vivą z poprzednich lat nic nie ma wspólnego . A może viva ma szanse na Mux 1 ??? tak teraz Viacom współpracuje z MTV comety na Dwójce crib-sy na Jedynce ???

Viva De w Koloni jest w DVB-T

 

To według mnie powinni bardziej teraz rekomendować muzyczne kanały typ MTV Dance itp. Wiadomo kiedyś nie mogli - Bo MTV Dance pokrywał się z vivą teraz już na pewno nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVB-T - VIVA Polska, nie sądzę, szybciej można by się spodziewać ESKA TV, aczkolwiek, tu jest dylemat, wkrótce ruszyć ma POLO TV należąca do Muratora i wytwórnii Lemon Records, no i 4FUN media szykuje podobny kanał idący w kierunku polskiego "kanału tanecznego", więc szybciej takich kanałów muzycznych można się spodziewać w DVB-T, niż VIVA Polska. Super by było gdyby kanały tematyczne MTV dopięto do platform cyfrowych i wrzucono do kablówek (tj. MTV: dance; rocks; hits; base; classic), jednakże ja w kablówce posiadam MTV rocks i dance, jeszcze tylko 3 pozostałe i jest luksus.

viva_pl.jpgviva_pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie potrzebuję tematycznych kanałów MTV, bo są do bani. Mam okazję oglądać je od czasu do czasu i np. MTV Dance - non stop to samo, sam dance z UK (na naszej vivie i esce więcej fajnych kawałków leci, których w uk nie puszczają i nie znają), nawet mój kuzyn który ma 17 lat i nie wie co to stare dobre MTV i Viva i mi mówi, że ciągle to samo leci, że lubi stare kawałki i program Classix Dance (czy jakoś tam) a tam ta sama playlista, 100 tych samych klipów, mówi że ciągle puszczają Snap "Rhythm is a dancer", a sam szukał innych ich klipów na youtube, bo na MTV Dance nie zobaczysz (no może czasem "Power"). Sam oglądałem i kuzyn ma rację. Zresztą na MTV Dance puszczają Lady Zgagę, Britney, Rihannę i tak samo na MTV HITS - na obu programach to samo. "MTV DANCE HITS" I to ma być normalne? Tworzenie pseudo tematycznych kanałów dla zapchania ramówki przez leniwych "puszczaczy klipów" którym nie chce się poszukać porządnie w gigantycznym archiwum. Jedynie MTV Rocks trzyma się muzyki jaką ma w profilu, MTV Base w Europie przecież nie ma na rzecz MTV Dance więc możemy pomarzyć. Sorki, ale od paru lat tak zawodzę się na MTV (a raczej na Viacomie), że nie wierzę, że coś się polepszy.

ps. piotrek podlasie: przez twoją Rihannę z klipu Kanye Westa nie można się skupić czytając forum:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu może Viacom poszedł o rozum a nie....

 

Odpalam TV sobie wieczorkiem gdy robię tam ćwiczenia na mięśnie itp itd jakąś muzykę i już z automatu wybieram Pierwszą Vive ... a tu ...

 

1.000 000 raz Cribs z Tede i Sydney Polakiem.

 

90% Muzyki 10% Coś innego to zdrowe proporcje dla Vivy .... a nie jak teraz 50% na 50% .... i tak Viva Bardzo Bardzo mocno odczuje jak w DVB-T znajdzie się Eska czy 4 Fan. Vivie Brak Polskiej koncesji .... Kasa z reklam pójdzie gdzie indziej :P < z zasięgiem Tylko SAT>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...