Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"dodik" To chyba jesteś tym 1% na forum który by chciał aby VIVA wyglądała jak MTV czyli ...... Wiadomo :P

 

A Chciałbyś aby Viva była darmowym śmietnikiem odpadków programowych tak jak w Niemczech ??????

 

O !! Albo jeszcze lepiej zakodować Vivę jak na Węgrzech i zrobić MTV 2 SZOŁ :)

 

Myślisz że Viacom na dłuższą metę będzie produkował programy dla Vivy <śmieszne> myślę ze lada dzień na Vivie zamiast 100 klipów ujrzymy MTV PLOTKA. ale jaki problem puścić króliczki Playboya od początku ??? albo PIMP my Ride albo co na to tato ?? ARCHIWA W KOŃCU BOGATE

 

Dlatego na tym forum wszędzie będę pisał o to aby nasza viva była MUZYCZNĄ STACJĄ a nie rozrywkowa JAK MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie VIVA Polska i tak jest takim śmietnikiem, ponieważ puszczając taką muzykę, że szkoda gadać :roll: . Do tego jeszcze od jakiegoś czasu poszli w disco polo. Patrząc na to, że teraz premierowe teledyski można często, gęsto zobaczyć szybciej w Internecie, niż w stacjach muzycznych, to za kilka lat VIVA Polska może stać się jak VIVA Germany kanałem rozrywkowo-muzycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie to :

 

"Największą oglądalnością na kanale Viva Polska cieszyły się programy „100 klipów, które wstrząsnęło Vivą” oraz „Disco ponad wszystko”

 

żeby nasza Vivę nie zlali SZOŁAMI ... a widać że mają dobrą oglądalność ;/ ;/ ;/ 3h muzyki i 21h SZOŁÓW- OBY NIE !!!

 

A z kąd info że DPW spada z Anteny ????

 

No właśnie jak to jest z tą reklamą dzisiejszego weekendu z cometami - To jest CZYSTY 16 /9 ???

< nie wiem bo mam jeszcze stary 7 letnim TV 4:3 ale lada dzień nadjedzie 16/9 LED TV :) >

Wbrew wcześniejszym info jest to prawdopodobnie koniec pierwszego sezonu. Wiosenną ofensywę DP szykuje także 4fun - ale to jeszcze niepotwierdzone ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym, ale i tak będzie. To tylko kwestia czasu. Jak myślisz, dlaczego puszczają codziennie po kilka godzin te wszystkie programy rozrywkowe po 10 razy na miesiąc jako ciągłe powtórki. Nie prościej i normalniej byłoby puścić w tym czasie jakieś pasmo muzyczne, chociażby nawet paroty? Zresztą viva sama zauważyła, że największą oglądalność, a także dzięki temu największe wpływy reklamowe dają im programy rozrywkowe a nie muzyka. Myślisz, że oni tak to zostawią i nie wykorzystają tego? Zresztą komu chce się słuchać przez kilka godzin ciągle tej samej muzyki? No nie mówię, że nie ma takich ludzi, ale jest ich na pewno mniej niż tych co oglądają shows. Viva jako stacja muzyczna stopniowo nas do nich przyzwyczaja na swojej antenie, nie robi tego drastycznie, ponieważ zbyt dużo ryzykuje, a tak miesiąc po miesiącu obserwują dane z oglądalności i widzą, że to się sprawdziło. Będzie tego coraz więcej, taka przyszłośc tej stacji a jak ktoś chce oglądać muzykę to będzie musiał włączyć internet. Wydaje mi się, że w Polsce z powodzeniem może istnieć czysta stacja muzyczna, a nawet kilka ale niestety w przypadku Viacomu jest to o tyle trudne, że ta firma ma dostęp do olbrzymiej bazy programów rozrywkowych i jest im łatwo dzięki temu emitować je w tv. Taki 4fun jakby miał podobne formaty czy programy rozrywkowe to jestem w 100% pewien, że tez by je emitował. No ale to biedna firma, nie stać ich na produkowanie z takim rozmachem takich programów jak Viacom. Więc skazani są na puszczanie piosenek.

Jeszcze do marek1991

Możesz sobie pisać, żeby VIVA była stacją muzyczną, a oni i tak zrobią swoje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dodik"Pożyjemy - Zobaczymy :P 5 LAT SIĘ NIE DALI na SZOŁY....< dlaczego piszę SZOŁY - BO TE PROGRAMIKI NIE LEŻĄ nawet koło gatunku Show - Dno dna co na MTV> Napisałeś wszystko to co ja wyżej tylko w innych słowach :P ale dobra .... BEZ SPORÓW i konfliktów :)

 

A czy ktoś przesiaduje na Vivie/esce/4fan więcej niż 2h ???? To chyba naprawdę się "nudzi" Osobiście te stacje traktuje jako "tło" Odkurzam , Sprzątam , Gotuję przeważnie jak oglądam TV muzyczne < i tak robi sporo LUDZI - TO nie HBO> a se zajrzę co nowego - może będzie coś fajnego.

 

"Mr. Music" No co ty !!! 4Fana też DP !! Kanał z Disco Polo od SE!! - chyba z tego całego DP musi być niezła kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek1991, czytaj ze zrozumieniem. Jak się nie dali, jak dali :> . Już od jakiegoś czasu na VIVIE pojawia się coraz to więcej programów rozrywkowych, co jest znakiem, że ten kanał podażą tą samą ścieżką co VIVA u naszych sąsiadów. Proces może nie jest taki gwałtowny, ale zobaczysz naszą VIVĘ czeka ten sam los. Na emitowaniu samym teledysków już dziś kasiory się nie zbije, tym bardziej, że większość ma dostęp do Internetu i dogodnej dla siebie porze może obejrze teledysk wykonawcy jakiego chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mr. Music" No co ty !!! 4Fana też DP !! Kanał z Disco Polo od SE!! - chyba z tego całego DP musi być niezła kasa.

Kasa będzie,tylko jak długo. Jestem wielkim fanem disco, ale tych programów będzie już za dużo. I na pewno nie przełoży się to na jakość...

Tej muzyki słucha się od lat 5 do 105. Czy nie lepiej byłoby zdjęcie wszystkich tych programów i zrobienie jednego, raz w tygodniu, ale w ogólnopolskiej TV? No powiedzcie sami. Przeciwnicy nie burzyliby się, że VIVE itp. się "zaśmieca". To byłoby najlepsze rozwiązanie i taki program powinien pojawić się w telewizji publicznej, ponieważ teoretycznie powinna być dla wszystkich, ale w Polsce "publiczna" tylko z nazwy...

Podsumowując, lista kanałów z muzyką DP; ITV, TVS, TVR, Polonia1, Tele5, CBS, VIVA. Wkrótce: 4Fun, Polo TV, Kino Polska muzyka...

Czas pokaże, który program pierwszy zejdzie ze sceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
mam pytanko czy na Vivie puszczają piosenki Mirami feat Vovazilvova-sexualna lub Pink-[beep]ing perfect ??

 

 

Nie [beep]ing tylko [beep]in' perfect .A na vivie ta piosenka jest podpisana perfect :) bez [beep]in hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ... ta cenzura na Vivie śmieszna jest hihi

 

Racja nie da się ukryć że coraz więcej jest programów SZOŁ .... ;/ :/;/;/;/;/

 

Zobaczymy jak powstanie kanał cały od "SE" z DP. Może w tedy programy spadną .... albo umrą śmiercią naturalną jak DISCO POLO LIVE na Polsacie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat prowadzenie DPL pod koniec było dobre, ale praktycznie co tydzień były te same klipy - czyli nie było już artystów. W DR tak samo.

Dzisiaj ten sam błąd popełnia VIPO na TVS - jeszcze trochę i spadną w mig. Przydałby się jeden program, który by godnie reprezentował nasz gatunek i nie byłoby co tydzień tych samych klipów. Taką alternatywą było Disco Ponad Wszystko, niestety niektórym nie pasował prezenter i jego stosunek do DP. Ciekawe jak będzie wyglądał nowy sezon. Najprawdopodobniej nie będzie w nim już klipów z wytwórni GS - czyli Boys, Classic itp. Mam nadzieję, że nie będzie listy przebojów i mimo wszystko Daro pozostanie...

 

Zgadzam się z tobą co do upadku DP na poczatku'00 i teraz będzie prawie tak samo.

Mało tego. Ostatnio odczuwam iż artyści chcą powrotu do amatorskiego brzmienia, rezygnują z pójścia w bardziej dance'owy klimat..

 

PS. Dzisiaj VIVA puściła odcinek DPW o nr. 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma "zeza" na Astę albo nie miał okazji zobaczyć VIVĘ DE. nim VIACOM usunie z YOUTUBA

 

http://www.youtube.com/watch?v=mlqvp642 ... tion_17329

http://www.youtube.com/watch?v=9Houc2HR ... re=related

 

"Belki" do klipów

http://www.youtube.com/watch?v=izrsnaAXpc8

 

i tam reklamówki poszczególnych programów

 

http://www.youtube.com/watch?v=PdqCUgaopQ8

http://www.youtube.com/watch?v=VL_9F38aFpA

http://www.youtube.com/watch?v=VyIPFQG2 ... re=related

 

Podsumowując - Motywy muzyczne - Wymiatają . Zawartość już nie kanał rozrywkowy nie muzyczny chociaż jak to się teraz mówi w Niemczech "zrobili 2 ale darmowe MTV" Taki los czeka naszą Vivę?????? . Oprawa jak najbardziej mogła by być - zawartość programowa już nie za bardzo (chociaż coraz więcej jest na naszej vivi-e Rozrywki zamiast muzyki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, ta oprawa z viva de jest bardzo ładna i dobrze dopracowana. Muzyka, identy,itp. Widać, że profesjonaliści to robili. A teraz porównajcie to do naszej polskiej grafiki, która jest na obecną chwilę wręcz kiczowata. No ale w sumie pasuje do muzyki jaka jest na vivie pl puszczana (też kiczowata). Często występują niedoróbki, a poza tym jest już po prostu nudna - przejadła się. Mam nadzieje, że szybko wprowadzą tą grafikę również i u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę 100 razy naszą grafikę niż niemiecką. Nasza nie masz już dodiq niedoróbek jak ponad rok temu, jest kolorowa, czytelna i nie zasłania ekranu na środku jak paroty jak niemiecka. Wątpię że niemiecka grafika będzie u nas, bo jest ona na maxa zerżnięta z MTV DE sprzed wprowadzenia przez MTV tej samej obecnej grafiki na wszystkich MTV. Ta sama grafika jest na MTV Entertainment. I sorry ale jest beznadziejna. Obecna grafika najbardziej przypomina grafikę z czasów Vivy nie należącej do Viacomu - Viva zawsze miała grafikę kolorową i oby jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Viacom zmienił politykę że ich kanały LOKALNE będą dedykowane gustom danego Narodu gdzie nadają ??

 

TZN. Viva de - kopia MTV bo "płaczą" bo zakodowani im MTV - UK ma swoją "VIVĘ" która nawet nie leży koło legendarnej vivy z przed 2005 roku. Węgrzy mają kodowaną Vivę z SZOŁAMI w 99% - całkowity absurd . Grafiki będą dostosowane do lokalnych oddziałów lokalnych decyzji ????

 

Wszędzie taki sam pozostanie MTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych nowych ''identach'' widać, że VIVA Germany jest w takim Amerykańskim stylu...

 

Nasza VIVA ma bugi...

 

1. Przy teledyskach nie widać nazwy programu, który aktualnie ''leci'' na końcu w ułamkach sekundy widać jak nazwa się pojawia i zaraz "wyjeżdża" z ekranu...

 

2. Na belce tytułu na początku klipu pisze tytuł albumu od poprzedniego klipu, na belce na końcu klipu jest dobra nazwa albumu, przy następnym klipie na belce na początku tytuł od poprzedniego klipu, na belce na końcu klipu jest dobra nazwa albumu.. i tak w kółko...

 

Poza tym to teraz w 4 Girls Only widziałem nowy klip:

MILK & SUGAR VS. VAYA CON DIOS - NAH NEH NAH

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...