Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na stronie wirtualne media, zobaczyłem wyniki oglądalności i jestem zaskoczony Viva Polska ma najlepszą oglądalność ze wszystkich kanałów FTA (muzycznych), wyprzedza m.in TVP Sport, Comedy Central, czy TVN Turbo. My tu narzekamy na naszą Vivę a wynik 0,68 całkiem całkiem...

"Wyniki oglądalności"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie.

 

Czy zaobserwował ktoś ostatnio błędy techniczne, które pojawiły się na VIVIE. To było dokładnie 30 styczna podczas trwania Power Listy.

Klipy były urywane w połowie. Jeden nie został wcale wyemitowany bo po odpaleniu odrazu się wyłączył. Klipy leciały 2 razy pod rząd. Grafika to już wogóle - leci Inna- Sun is up, a w środku utworu pojawia się belka z tytułem - EMINEM FEAT. LIL WAYNE - No Love. Dopiero kiedy puścili Disco ponad Wszystko to się ustatkowało, chociaż na początku też były problemy. W środku jednego z klipów Disco-polo nagle włączyły się reklamy, a póżniej obraz całkiem się zaciął na ok. 2 minuty... Co to ma byc? Co prawda te błędy narazie się nie powtarzają, ale czym mogły byc spowodowane tamte?! :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki niemieckiej to ona jest masakryczna - widziałem w necie. Jak ją wprowadzą to chyba przestane VIVE całkiem oglądac, bo po prostu się nie da ;D

Aha, czyli oglądasz VIVĘ tylko dla grafiki? :P Kanałów nie ocenia się raczej na podstawie oprawy graficznej, tylko zawartości :P Co prawda mnie też nie podoba się ta niemiecka grafika, ale gdyby u nas też mieliby ją wprowadzić, to nie sądzę, żebym tylko dlatego przestał oglądać ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oglądam Vivę głównie ze względu na grafikę :lol2: serio! Już tak mam :) I ma to duży wpływ na "polubienie" przeze mnie piosenki. Chociaż nie tylko to, bo jeszcze jakość dźwięku. Kiedyś MTV (do 97 roku kiedy usunęli swoją historyczną grafikę belek) było moją ulubioną stacją, w latach 2002-2004 Viva ze względu na grafikę i zawsze mieli lepszy dźwięk, wtedy nawet hity lepiej brzmiały. 4fun miał poprzednią grafikę fajną, a Eska mogłaby jeszcze ją trochę podrasować i nie popełniać takich błędów w pisowni. Zresztą grafikę MTV i Vivy wyróżnia tytuł płyty. 4fun ma bardzo dokładnie opisane belki, najlepiej, jeszcze powinni dodać płyty i info o klipie byłoby 100% i nie robiliby pewnie błędów w stylu Vivy, gdzie płyta jest taka sama jak tytuł piosenki, a jest to nie prawdą (jakiś chyba taki błąd systemowy mają) np. Kesha Tik Tok, Alexis Jordan Happiness, Edward Maya Stereo Love itd.

ps. nie chcę tej niemieckiej grafiki! Bardziej zasłania ekran niż te durne sms'y. Poza tym ktoś tu pisał, że Viva odpisała, że nie zamierza zmieniać grafiki narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oglądam Vivę głównie ze względu na grafikę :lol2: serio! Już tak mam :) I ma to duży wpływ na "polubienie" przeze mnie piosenki. Chociaż nie tylko to, bo jeszcze jakość dźwięku. Kiedyś MTV (do 97 roku kiedy usunęli swoją historyczną grafikę belek) było moją ulubioną stacją, w latach 2002-2004 Viva ze względu na grafikę i zawsze mieli lepszy dźwięk, wtedy nawet hity lepiej brzmiały.

No u mnie też tak w sumie jest. Już z przyzwyczajenia włączam na Vivę chętniej niż np. na 4fun.tv. Co do dźwięku, to rzeczywiście jest lepszy niż na innych stacjach muzycznych, ale to wyłącznie dzięki odpowiedniem procesorom dźwięku, których inne stacje widocznie nie używają. Niemiecka VIVA też miała kiedyś dobrą jakość dźwięku, ale po przejęciu przez MTV już nie jest tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest bo jak jak mam chęć na "muzyczną" stację pierwszy wybieram numer z VIVą a później inne ... jakoś z automatu ...

 

Racja ale Polska grafika nie posiada wszystkich elementów niemieckiej byłej grafiki . Do reklam było jeszcze kilka innych melodii. SUPER SPRAWA TO TE BABERY :)

 

Viacom to papka masowa dla wszystkich krajów JAK W CAŁEJ EUROPIE mtv wygląda tak samo..... tak było z Vivą WYJĄTEK Viva UK. Chociaż tamta przy Vivie to nawet nie leżała ....

 

Jestem zdania że jednak wprowadzą oprawę z Niemiec. Czy to dobrze .... Młodzież lubi zmiany ... a nie wyobrażam sobie aby TERAZ Viva miała beli grafiką z 1995 roku

 

Grafika ma sporo do oglądania stacji. ALE ja osobiście chętniej bym widział format 16/9 PLUS nowa grafika OCZYWIŚCIE nie zmieniając zawartości stacji tak jak Viacom zrobił sobie z Vivy Niemieckiej darmowa pełną reklam Antenę dla zachęcenia kupna Płatnego MTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie grafika jest bardzo ważna jeżeli chodzi o kanały muzyczne, ponieważ jest cały czas obecna na ekranie. Grafika niemiecka: myślę, że trochę popsułaby mi przyjemność oglądania Vivy. Chodziło mi tylko o to. Może z tym zdaniem że przestałbym VIVE oglądać całkiem trochę przesadziłem ;P..

 

lcniko napisał(a):Na razie oznacza po rozdaniu viva comet. Najlepszy identy ma MTV i VH1 sory ale już tych zdjęć z duckface na vivie mam dość ;D

 

 

 

Jeżeli chodzi o VH1 Polska.. ten kanał został zlikwidowany i wielka szkoda. Comedy Central Family - wielka porażka (przynajmniej moim zdaniem..). VH1 tylko w nocy gdzieś od ok. 1.30 - VH1 Hits , 8.00 - Rock Your Baby, 9.00 - Comedy Central Family . masakra! .. Na szczęście jest jeszcze VH1 Europen, ale niestety nie posiadam ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...