Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No akurat z tym "next" to był bardzo dobry pomysł i wg mnie powinno takie coś być na każdej stacji muzycznej.

Właśnie przeczytałem ,że w ten weekend będzie Weekend z Beyonce - wow to już chyba 5 czy 6 weekend z Beyonce w przeciągu 2 lat. Vivo - czekamy na więcej... no i oczywiście poprosimy o kolejne powtórki Hot or Not bo jeszcze może Dziunia w Pcimiu Dolnym tego nie obejrzała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend z Beyonce to przesada. Po raz który? Na dodatek są 3 propozycje do głosowania na najbliższe Personality i wiadomo że i tak będzie z Beyonce. I do tego z połowy klipów nie będzie.

Może by tak weekend z Linkin Park, Jennifer Lopez, ATB, Usherem, Shakirą, Kelis, Alicią Keys itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy TOP1 już nie ma flagi i napisu w jakim kraju jest nr 1 tylko pisze "Top One Lista" - może tak dali z powodu problemów z tymi flagami, np. wczoraj co flaga Słowacji nie zniknęła z ekranu czy całkowicie z flag zrezygnowali.

 

Jeśli chodzi o "NEXT" to jest przydatne bo jak leci coś nie w naszym stylu to mamy czas żeby zrobić kanapki i herbatę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie też ostatnio zadawałem tu pytanie: co z tymi nowymi prezenterami? Jakby nie było bardzo ładna dziewczyna i przystojny chłopak. Myślałem, że Ci nowi zostaną na dłużej lub "wygryzą" starych prezenterów, np. Daro, który no już się przejadł i te jego słabe oklepane teksty - po prostu facet jest już strasznie nudny. Ale polityka tej stacji jest dla mnie niezrozumiała, bo co by nie było nowe, ładne twarze przyciągają widzów, następuje powiew świerzości w tv a oni tyle reklamowali ten swój hot or not oraz co jest wogóle szczytem obciachu i [beep]izmu wciąż emitują powtórki tej edycji, gdzie wygrali Ci prezenterzy a tymczasem oni już w tej stacji nie pracują. Takie rzeczy to możliwe tylko w vivie.

Co do nowości typu Enrique Iglezias itp. Te "hity" lecą już od około 2 tygodni na eska tv, więc to żadna rewelacja i nie ma się czym podniecać, że viva się obudziła i dała 2 nowości w ciągu 2 tygodni. Eska tv - piszę to po raz kolejny - przebija o 2 klasy vivę w tym co robi. A przecież dla obu stacji targetem są ci sami widzowie. Mam nadzieję, że ktoś z dyrekcji czyta nasze uwagi i coś z robi z tą amatorszczyzną

PPS. Apeluję po raz kolejny o powrót pasma Club Rotation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie też ostatnio zadawałem tu pytanie: co z tymi nowymi prezenterami? [...]

Andrzej i Ola - nowi prezenterzy Vivy, zwycięzcy poprzedniej edycji programu "Hot or Not" wygrali jedynie staż w stacji, a nie kontrakt o pracę. Staż w stacji obejmował "Akcję Lato" i miesiąc pracy w studiu, tak więc wygląda na to, że przygoda z Vivą już się im skończyła (więcej na ich blogu). Zresztą Andrzej i Ola są studentami i wątpię, czy by podjęli się nowej pracy. Poza tym przynajmniej mnie aż kuł w oczy ich brak profesjonalizmu - wiem, to nabywa się z czasem, ale może nie wszyscy mają talent do pracy prezentera... Póki co nie widzę powodu, żeby zwalniać np. "Daro" - prowadzony przez niego program "O co kaman?" jest wręcz kultowy, więc stacja mogłaby stracić na oglądalności (choć muszę przyznać, że jego "gadka" czasami jest bardzo nudna i nie wiesz o czym w ogóle on mówi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, a zamiast na 17 Andreea Banica Feat. Dony - Samba było Ela Rose Feat. David Deejay - I Can Feel

 

oto cała lista:

 

20. O-ZONE - DRAGOSTEA DIN TEI
19. ALEX VELEA - DON'T SAY IT'S OVER
18. INNA FEAT. BOB TAYLOR - DEJA VU
17. ANDREEA BANICA FEAT. DONY - SAMBA
16. YARABI - YARABI
15. PLAY & WIN - SLOW MOTION
14. ARSENIUM - RUMADAI
13. ACTIV - VISEZ
12. ELA ROSE FEAT. DAVID DEEJAY - I CAN FEEL
11. MORRIS - DESIRE
10. DAVID DEEJAY FEAT. DONY - TEMPTATION
09. AKCENT - KYLIE
08. IAN OLIVER FEAT. SHANTEL - BUCOVINA
07. MORANDI - ANGELS (LOVE IS THE ANSWER)
06. ALINA PUSCAU - WHEN YOU LEAVE (NUMA NUMA)
05. CRAZY LOOP - JOHANNA SHUT UP
04. EDWARD MAYA FEAT. VIKA JIGULINA - STEREO LOVE
03. TOM BOXER FEAT. ANTONIA - MORENA
02. DAN BALAN - CHICA BOMB
01. INNA - 10 MINUTES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe klipy na Vivie: Shakira Feat. Dizzee Rascal "Loca", Tinchy Strider Feat. Taio Cruz "Second Chance" , Mohombi "Bumpy Ride" , Duck Sauce "Barbra Streisand" i jeszcze w nocy leciał nowy Eminem, ale nie załapałem się na napis i nie znam tytułu. 5 nowości to jak na Vivę dużo, zresztą Eska też poszalała z nowościami wczoraj w Impresce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA teraz trochę wzięła się do roboty! :D

 

Jeszcze z nowości to:

 

Tede - Dokąd idziesz Polsko?

Wet Fingers - Like This

 

i tak lubię VIVA Polska za te starsze kawałki, gości u mnie w TV 10 lat i przyzwyczajenie :D wczoraj w 10 na 10 fajne kawałki leciały np. "ASHANTI & FAT JOE FEAT. JA RULE - WHATS LUV?" czego na Esce nie zobaczymy i tak Eska jak przeminie moda na jakąś piosenkę to ją wywali i np. "Gramophonedzie - WHY Don't U" kiedyś leciało, a teraz ani słychu ani widu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...