Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"W ramach projektu VIP, kilku polskich wykonawców otrzyma w tym roku silne wsparcie promocyjne ze strony Viva Polska i Muzodajnia.pl. Pierwszym artystą, który otrzyma status VIP, jest Robert M!

 

Dzięki promocji VIP, w tym tygodniu w Viva Polska swoją premierę telewizyjną będzie miał teledysk Roberta M – „Superbomb”. Utwór... będzie jednym z najczęściej emitowanych wideoklipów na antenie stacji.

 

Decyzję o tym, którzy z artystów zostaną objęci programem VIP, podejmują wspólnie Viva Polska oraz Muzodajnia.pl, dokonując wyboru spośród zgłoszeń, nadesłanych przez wytwórnie fonograficzne, managerów i ambasadorów Muzodajnia.pl. Kolejnego artystę VIP poznamy w lipcu."

 

źródło: MTV Net. PL

Jakiś stary news.Robert M & Dirty Rush - Superbomb już od ponad tygodnia jest na Vivie i rzeczywiście często jest emitowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ świetnie, na pewno będę próbował obejrzeć te pozycje weekendowe :) Zapowiada się bardzo ciekawie. Co do tego urodzinowego loga vivy : a mi się ono właśnie nie podoba, bo jest takie same cały czas + te dziwne migotania co kilka sekund, tak samo zresztą jak było na święta. Niestety ale viva-team nie popisał się kreatywnością ze stworzeniem loga :) Już lepsze według mnie byłoby te z reklamy z Dodą logo vivy z koroną. Mogłoby być takei jak w tej reklamie bez żadnego zmieniania kolorów ani migotania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że bedzie w ten weekend sporo kawałków z ostatnich 10 lat tak jak w 10 na 10. Widze, ze jakies dodatkowe wydanie przygotowali w piatek o 13.00 ciekawe.

 

Mam pytanie do redakcji VIVY: Jak beda wygladac dalsze losy hip-hopu na Waszej stacji ? W komentarzach na Waszej stronie internetowej jest sporo prosb o powrót tego gatunku.. rozważacie taką możliwość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do redakcji VIVY: Jak beda wygladac dalsze losy hip-hopu na Waszej stacji ? W komentarzach na Waszej stronie internetowej jest sporo prosb o powrót tego gatunku.. rozważacie taką możliwość ?

Takie pytanie zadaj na stronie Vivy :D

 

A co do loga fajne :P, i zobaczymy co będzie z tym wydaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jeszcze ciekawi czy to do końca od redakcji zależało, że przez ostatni rok była puszczana taka sieczka i dopiero teraz zmieniło sie na lepsze. Nagle ktoś teraz zadecydował o wiekszej ilości nowych klipów na playliscie, 10na10 , częstszych VIVAHITSPolska, weekendach tematycznych ? Czy decyzja poszła z centrali w Londynie :) ? Tak swoją drogą słucham muzyki klubowej, ale staje w obronie hiphopu, który został zmargnalizowany strasznie i przeszedł na antene MTV, która gra muzyke 2 godz rano.. Mysle, ze takie kawałki jak Prosto MIxtape 600V i Hifi Banda powinny być chociaż raz na kilka miesięcy dodawane do playlisty, miłośników hh, którzy czesto słuchają i innej muzyki to z pewnością zaspokoi a stacji wyjdzie na dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wielkim plusem jest to że w ciągu 1 godziny nie grają 2 razy tej samej piosenki :)

 

Już jutro 10 urodziny Viv-y Polskiej :D CENIĘ TĄ STACJĘ ZA TO ŻE JEST"MUZYCZNA" nie jak MTV ;/

 

Czy może ktoś posiada jakieś filmiki itp . Ze startu Polskiej edycji Vivy ?? albo z pierwszych dni ??

 

Ja tylko pamiętam jakiś wątek że mówiono o tym nawet w wiadomościach że niemiecka stacja muzyczna otwiera polską wersję ...bo jest aż takie zapotrzebowanie na taką stację w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play lista zmieniona na PLUS można usłyszeć brathanki...koło lady gagi czy Peji . Ten czat z pozdrowieniami taki średni. Dziwne te wypowiedzi pomiędzy reklamami że "dużo hip hopu jest na vive" ciekawe kiedy ?????

 

Ale jak na Vivę to i tak bardzo dużo się postarali :) 100 lat Viv-o w takiej (muzycznej) formule .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczął się program VIVA Spot. Przez 40 minut wyemitowano tylko 1 teledysk - "Muzyki moc" - a poza tym cały czas prezenterzy VIVY wspominają jak to było przez lata. Nawet jak prowadzący zapraszają na teledysk lub przerwę to między jednym wejściem prezenterów jest tylko jingiel VIVA Spot, autopromosy lub reklamy. Mam wrażenie, że prezenterzy odcinają się od muzyki prezentowanej w tej stacji bo często się wyśmiewają z teledysków prezentowanych przez VIVĘ. Na dole emitowana jest grafika urodzinowa, która nie znika w trakcie pojawienia się belki z tytułem teledysku. Na dodatek napisy na urodzinowej grafice co kilkanaście sekund drgają i nie jest to odosobniony przypadek bo drżąca grafika to w VIVIE nie nowość.

 

69a7aa82b0614d87med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odcinanai się od tej muzyki to wydaje mi się, że tak właśnie jest z pewnymi wyjątkami. Chyba jedynie Justyna ze street charts się nie odcina bo usilnie każdemu wciska Lady Gaga, Beyonce i Rihanna. A ta grafika jak - zwykle spartaczona robota. Nie wiem kogo oni tam zatrudniają przy tej grafice ,ale według mnie ten ktoś już dawno powinien stracić pracę. Smieszne jest, że 2-3 grafiki na ekranie a dla nich to już jest robota niewykonalna, żeby wszystko działało jak należy. Czemu inne stacje tv nie mają z takimi rzeczami aż tak często problemów jak viva? Co do muzyki na vivie - dziś rano chwilę po 7 na moment włączyłem vivę przed pójściem do pracy i akurat leciał ATC - Around the world :)

 

Ps: Jeżeli ktoś nagrał te odcinki wspomieniowe viva spot lub inne niech wrzuci na jakiś serwer i da linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Viva zrobiła belkę do Inna "Amazing". Oczywiście dopiero teraz, bo w UK zaczęli na MTV puszczać ten klip jako następny po "Hot" i dlatego u nasteż już jest. Ciekawe, czy Inna wyda jeszcze w UK "Love" i "Deja Vu"? Co do urodzin Vivy PL to wyczytałem, że będą razem z logo i belkami nie do niedzieli tylko jeszcze 2 tyg. :twisted:

niech już wrócą normalne, bo teraz są tylko 4 kolory belek i ciągle ta korona :roll:

Świętowanie urodzin jest beznadziejne. Może by tak jakieś przypomnienia jak wystartowali, trochę historii, jak nadawali na początku od 11 w południe i przez 2 lata do 24-tej,a resztę czasu antenowego łączyli się z normalną (jeszcze wtedy) Vivą DE. A programy klasyki typu Pralnia, Interaktiv, Top 100, Get The Clip, Club Rotation, rockowy program z Wittem i wiele wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za filmik :brawo: aż smutno mi się zrobiło. To była właśnie najlepsza Viva Polska. I tak miałem do 2006 niemiecką, ale jak miałem możliwość oglądania naszej to wolałem ją, oglądałem przy każdej okazji i zawsze się wściekałem, czemu w upc nie ma jej. Ale już wiadomo, że tu o kasę przecież zawsze chodzi, nie o widza. Smutne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny filmik, przypomniały mi się te dawne już zapomniane przeze mnie programy :) To była prawdziwa stacja muzyczna, były programy z wywiadami, program live, muzyka od powszechnego pop do undergroundu :). Ech to były czasy :P Viva wtedy była wspaniała i niestety ten filmik przypomniał mi, że jednak to co jest obecnie to w większości sieczka dla mas. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...