Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na dekoderze można otwierać strony www, czy internet jest tylko do IPLI i HBO GO?. Mając sygnał z konwertera typu Quad (wpinając dwa kable) ile programów będzie można oglądać i ile nagrywać bo konwertera unicable nie mam.

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj potwierdzałem zamówienie na premium w happy hours z evoboxem (żegnaj nc+ po kilkunastu latach...). Jeśli chcesz dodatkowo zestaw antenowy z konwerterem to od razu zamawiaj u konsultanta przy potwierdzaniu umowy - przyjdzie razem z evoboxem i papierami.  Bo z dokupieniem później może być problem - w moim aps zestawy z konwertrem dają tylko do umów zawartych w tym aps.
Kable te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lol Sam konweter kosztuje 139 zł bez anteny?

 

To cena za zestaw Antena + konwerter Unicable Inverto (posiada jedno wyjście Unicable i dwa wyjścia tradycyjne).

Jeśli potrzebujesz sam konwerter, to poszukaj na wolnym rynku pod hasłem Konwerter Unicable SCR.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy evobxa czy ktos uzywa moze zwyklego konwertera z dwoma przewodami i jak to sie sprawuje i czy mozna jeden program ogladac a drugi nagrywac bo glownie chodzi mi o nagrywanie jednego

 

Też dołączam się do tego pytania.

Mój ojciec zainteresowany jest wymianą posiadanego obecnie Sagemcom'a ESI-88 na tego nowego Evoboksa właśnie. Sagemcom ESI-88 podłączony jest obecnie do anteny 80 cm z pojedynczym konwerterem typu Quad (cztery wyjścia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cena za zestaw Antena + konwerter Unicable Inverto (posiada jedno wyjście Unicable i dwa wyjścia tradycyjne).

Jeśli potrzebujesz sam konwerter, to poszukaj na wolnym rynku pod hasłem Konwerter Unicable SCR.

ale i tak się chyba opłaca od CP kupić, bo na wolnym rynku, jak patrzę, to od 200 zł w góre, sam konwerter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dołączam się do tego pytania.

Mój ojciec zainteresowany jest wymianą posiadanego obecnie Sagemcom'a ESI-88 na tego nowego Evoboksa właśnie. Sagemcom ESI-88 podłączony jest obecnie do anteny 80 cm z pojedynczym konwerterem typu Quad (cztery wyjścia).

Już pojawiało się to pytanie ;)

Można spokojnie działać tak jak na sagemComie (jeśli 2 z wyjść Quada masz do niego podłączone). Tyle że przełączanie kanałów nie będzie tak szybkie jak przy podłączeniu Unicable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evobox Pro będzie miał obsługę 4K. Podobno wejdzie na rynek niebawem. Kiedy CP zapoda jakieś pierwsze treści 4K na satelicie?? :wink:

 

No i co z multiroom- bo chyba wachlowanie kartami tak szacownemu i nowoczesnemu sprzętowi jak Evoboxy zwyczajnie nie przystoi?? :wink:  Szkoda czytników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...