Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Nie jestem pewna czy temat  byl juz poruszany ale czy ktos mial problem z WiFi w Evoboxie? Dekoder widzi siec ale haslo ciagle nie wchodzi. Tak...sprawdzalalam male/duze litery....tak...wlaczalam/ wylaczam dekoder, wracalam do ustawien fabrycznych dekodera, w innych sprzetach po wpisaniu tego samego  hasla internet dziala. Juz niewiem gdzie mam szukac:( Pomoze ktos?

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie ten wątek, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie glosnych dyskow: po 2 wymianach dekodera, trafilem na wzglednie cichy... ale czar prysl. Po okolo 2 tygodniach uzywania, zaczal terkotac jak traktor. No dla mnie to jest jakis szok... mialem w zyciu kilka laptopow z mechanicznymi HDD, slyszalem laptopy znajomych, w firmie mamy dziesiatki laptopow... nigdy nie slyszalem takich cudow na kiju. Czy te dyski to jakis odzysk z nieudanej partii ktorej nikt nie chcial kupic?

 

I wracajac do mojego pytania sprzed kilku tygodni - czy jesli kupie nowy dysk HDD, o takiej samej albo wiekszej pojemnosci, o takiej samej ilosci obrotow, wstawie go do dekodera w miejsce tego Polsatowkiego traktora, to czy dekoder go rozpozna i bedzie dzialal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wymianie było super, po pewnym czasie też znów dysk zaczął chodzić głośniej ale nie aż tak jak poprzedni, jestem w stanie to zaakceptować. Po Twoim wpisie znów zaczynam się zastanawiać czy to aby na pewno wina samego hdd czy może jakiś rezonans obudowy/złe dokręcenie dysku? Zaglądałeś do środka? Może warto najpierw spróbować jakoś wytłumić dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Nie jestem pewna czy temat  byl juz poruszany ale czy ktos mial problem z WiFi w Evoboxie? Dekoder widzi siec ale haslo ciagle nie wchodzi. Tak...sprawdzalalam male/duze litery....tak...wlaczalam/ wylaczam dekoder, wracalam do ustawien fabrycznych dekodera, w innych sprzetach po wpisaniu tego samego  hasla internet dziala. Juz niewiem gdzie mam szukac:( Pomoze ktos?

 

Zmień szyfrowanie na routerze. 

Ewentualnie podaj jaki masz router i jakie szyfrowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy nie zasadnym by było, by przycisk na dekoderze podczas nagrywania świecił się na czerwono a nie na niebiesko? Gdzie się nie spojrzy to czerwony kolor jest kojarzony z nagrywaniem, a gdy dekoder jest wyłączony nie ma potrzeby by się świecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie glosnych dyskow: po 2 wymianach dekodera, trafilem na wzglednie cichy... ale czar prysl. Po okolo 2 tygodniach uzywania, zaczal terkotac jak traktor. No dla mnie to jest jakis szok... mialem w zyciu kilka laptopow z mechanicznymi HDD, slyszalem laptopy znajomych, w firmie mamy dziesiatki laptopow... nigdy nie slyszalem takich cudow na kiju. Czy te dyski to jakis odzysk z nieudanej partii ktorej nikt nie chcial kupic?

 

I wracajac do mojego pytania sprzed kilku tygodni - czy jesli kupie nowy dysk HDD, o takiej samej albo wiekszej pojemnosci, o takiej samej ilosci obrotow, wstawie go do dekodera w miejsce tego Polsatowkiego traktora, to czy dekoder go rozpozna i bedzie dzialal?

 

Po pierwsze @support458 w tamtym czasie udzielił Ci odpowiedzi.

Po drugie. Jakakolwiek ingerencja w udostępniony dekoder skończy się karą umowną. I wcale nie chodzi o ślady na główce wkrętów. Są inne, skuteczniejsze sposoby na stwierdzenie otwierania obudowy i ingerencję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakiś czas temu problem z głośną pracą dysku pojawił się również u mnie (wcześniej wszystko było ok). Przy nagrywaniu słychać dźwięk terkotania, nie jest może jakiś bardzo głośny, ale uciążliwy, szczególnie wieczorami. Po zakończeniu nagrywania jest ok. 
W dekoderach nc+ też dekodery nie były idealnie ciche, ale nie było to taki dźwięk i nie przez cały czas nagrywania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Nie jestem pewna czy temat  byl juz poruszany ale czy ktos mial problem z WiFi w Evoboxie? Dekoder widzi siec ale haslo ciagle nie wchodzi. Tak...sprawdzalalam male/duze litery....tak...wlaczalam/ wylaczam dekoder, wracalam do ustawien fabrycznych dekodera, w innych sprzetach po wpisaniu tego samego  hasla internet dziala. Juz niewiem gdzie mam szukac:( Pomoze ktos?

Kto jest dostawcą internetu?

Jaki model routera?

Niektórzy dostawcy ograniczają ilość urzadzeń, które można podłączyć przez Wi-Fi na ich routerze np. Multimedia.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z linkiem wszystko w porządku - prowadzi do wyszukiwarki i zapewne miał prowadzić do wyszukiwarki.

 

Swojadroga, jeśli chcesz być zrozumiany, nie używaj aluzji, niedopowiedzeń, metafor i innych skomplikowanych konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie link nie działa. Więc: w wyszukiwarkę, w prawym górnym rogu, w tym temacie, wpisujemy - model dysku. W ten sposób otrzymamy informację jaki model jest użyty w tym dekoderze, a nawet informację jak sprawdzić model dysku w swoim dekoderze bez rozkręcania obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...