Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj sprawdzilem jakosc i sile sygnalu na wszystkich kanalach najgorzej jest na TVN-ie sila syggnalu jakosc 65-67% w wiekszosci programow jakosc nie spada ponizej 85 % wszyskie kreski sa na zielono.Mam pytanie jak zrobic aby ogladac filmy z pendriva jest tam wejscie ale waskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po ostatniej aktualizacji u Was też nie działa przycisk "ulubione". 

Dotychczas wystarczyło nacisnąć "ulubione" i chwilke przytrzymać, i... przechodziło się na listę ulubionych a teraz... nie przełącza się...

 

Czy jest jakiś inny szybki i prosty sposób na "ulubione"... Czy to tylko u mnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, od 1995 roku byłem abonentem Canal+ ( jednym z pierwszych), później Wizji, dalej Cyfry i N, do 2014- NC+. Obecnie mam CP. I nigdy żaden z w/w operatorów nie udostępnił wejścia usb do podłączenia pendrive, chyba że się mylę?

Edytowane przez as10A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można z epg włączyć nagrywanie (nie wiem jak to robiłeś w sagecomie, nie znam go).

Jeśli chcesz wrócić do ostatnio oglądanego kanału, wciskasz strzałkę. Jeśli chcesz cofnąć się do wcześniej oglądanej audycji na tym samym kanale (timeshift) - też możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Po ostatniej aktualizacji spodziewałem się pewnej małej funkcjonalności, której brakuje mi po przesiadce z ESI88, a chodzi mi o informacje na wyświetlaczu w postaci czasowej przy "przesuwania się" po buforze live pause. Było by fajnie gdyby pojawiła się ta funkcjonalność w kolejnej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Evbox-ie jest mozliwosc nagrywania z EPG tak jak to robilem w Sagecom-ie,i druga kwestia czy jest mozliwosc przejscia do poprzednio ogladanego programu taka opcja tez byla w Sagecomie

Jeśli chodzi o możliwość nagrania z EPG, to możesz nagrać zaznaczając( dany program) czerwonym przyciskiem(nagraj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak do tej pory wejscie USB w dekoderach CP sluzy do ozdoby

Było już napisane w tym wątku o tym kiedy będzie udostępniona funkcja korzystna z USB, szukaj.

Witam! Po ostatniej aktualizacji spodziewałem się pewnej małej funkcjonalności, której brakuje mi po przesiadce z ESI88, a chodzi mi o informacje na wyświetlaczu w postaci czasowej przy "przesuwania się" po buforze live pause. Było by fajnie gdyby pojawiła się ta funkcjonalność w kolejnej aktualizacji.

Nie pojawi się ponieważ masz już taką informacje na ekranie podczas przesuwania się w pamięci pauzy.

Ponadto w ESI jest wyświetlacz VFD a tu LED, są ograniczenia co do ilośći wyświetlanej informacji..

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz kwestia sieci w Evbox-ie otoz moj dekoder widzi kilka sieci WIFI z jednej korzystam i gdy przelaczam na druga wpisuje haslo i siec dziala powracam do pierwszej sieci musze od nowa wpisywac haslo czy jest opcja aby dekoder zapamietal hasla

Sprawdziłem przed chwilą, chcąc korzystać z innej sieci, która jest w zasięgu, musisz za każdym razem wpisać hasło. Tylko po co to robić, jeśli obecna jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...