Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziwił bym się teraz gdyby Polsat szybciej wprowadził UHD niż nc+... widac ze Polsat teraz stara sie... Biznesowy rozsadek podpowiada jednak ze nie jest to oplacalne wiec pewnie będą czekali na nc+... Ogólnie bardzo malo kanałów w Europie i USA.

Wydaje mi sie żeby dzialaly nagrania miedzy dekoderami ta musza oba byc wpiete w siec i oba musza miec funckje dlna czy sieciowo widoczne dyski i wtedy to może będzie działać..

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Support

Bardzo ważne dla mnie pytanie:

Czy w przyszłości przewiduje się uruchomienie multiroom na bazie Evoboxa - odpowiednika multiroom premium u konkurencji????

Pytam, bo bardzo zależy mi na odtwarzaniu na dekoderze uzupełniającym. programów nagranych na dysku głównego dekodera.

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. :wink:

Czas pokaże...

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

support458

Wczoraj pisałem ale nie pamiętam czy wysłałem.

Prosta sprawa... jest możliwość dodania klawiatury SMS jak w przypadku HD ?

Logowanie się do serwisów na tej klawiaturze, która j est trwa godzine przy średnio długim meilu i słabym haśle.

Tak to wklepujesz litery cyframi i nie ma problemu.

 

Druga sprawa to czy jesteś pewny że oprogramowanie do evoboxa pójdzie dla wszystkich to, które testujesz teraz ?

Polsat zgodzi się na poskładanie dekoderów typu VU swoim obrazem ?

Czy przytną i abonenci tego nie dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowany soft jest komercyjny, będzie udostępniony dla wszystkich dekoderów EVOBOX.

Jakość obrazu na dekoderach VU+ to jest problemem deweloperów VU lub opensource.

Patrząc na fakt, że producentem chipa w VU jest również Broadcom, to możliwe że problem jest po stronie software kit producenta chipa.

 

Kiedyś użytkownicy NC+ narzekali na mało ostry obraz w dekoderach jak do oferty wszedł wifi Premiumbox+  na procesorze BCM7241. Paradoksalnie lepszy obraz w ofercie NC+ ma wifibox+ na procesorze  STiH237 niż wifi Premiumbox+

 

Dobra, koniec off top.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z yt to sa sadze jakies prawa licencji.

To nide od tak rozpowszechniasz nawet darmowe oprogramowanie byle komu i gdzie.

Kazdy by na to czekal zeby z evo zrobic smart tv.

Edytowane przez WSZtm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienili EVOBOXA w APS-ie bez problemów, wydaje się, że dysk jest znacznie cichszy, nie szumi już tak ordynarnie w nocy, a co najważniejsze nie terkocze po włączeniu/nagrywaniu.

No to się przechwaliłem, dysk znowu mocno szumi, musiałem wyłączyć dekoder z gniazdka, żeby spokojnie usnąć... chyba znów się wybiorę do APS-u, oj coś czuję, że mnie nie polubią...

Chociaż, może poczekam na aktualizację skoro ma być na dniach, może ona coś zmieni...

Edytowane przez RniQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienilem raz z powodu glosnego dysku. Nowy byl identycznie glosny. Wymienilem drugi raz, tym razem wydaje sie byc duzo lepiej, przeskoki glowicy slychac jedynie po przylozeniu ucha do urzadzenia... ale to test bez kabla antenowego. Prawdziwy test, z nagrywaniem dopiero we wtorek gdy wroce do siebie.
 
Jak sie boisz, ze Cie nie polubia, idz do innego APS. Oni chyba nie maja wgladu w historie wymian :) U mnie druga wymiana wygladala tak samo jak pierwsza, zero pytan, wymiana od reki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś włączam tv, a z mojej listy ulubionych wyparowało sporo kanałów. Czy ktoś z was też ma/miał taki przypadek?

 

Cała lista jest podziurawiona zniknęła połowa kanałów.

 

 

PS. 

Po resecie (odłączeniu zasilania) kanały powróciły. Wygląda na to, że w obecnym oprogramowaniu jest jakiś bug.

Edytowane przez CPNews
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie coś nie tak z dekoderami CP ,wczoraj wpadł kuzyn w czasie włączonego TV były chwilowe zaniki sygnału wizji i głosu  ,mam EVOBOXa to sie u mnie zdarza nie często,ale kuzyn powiedział ze u niego na dekoderze 7000 od jakiegoś czasu dzieje sie to samo .Dziwne że takie na dwóch różnych  dekoderach,wspomnę ze sygnały u nas dobre  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego to napisałem że sie zgadaliśmy ze identyczne objawy na rożnych dekoderach ,mi to sie przytrafiło kilka razy zawsze na innych programach i trwało to kilka minut to znaczy w tym czasie były te zaniki ,i o tym samym wspomniał jak zobaczył u mnie ze u niego to samo sie dzieje ,dlatego to napisałem  

ps . to nie forma skargi tylko ciekawość ,bo jak narazie mi to nie utrudnia jakoś oglądania bo jest sporadyczne  

Edytowane przez jaculak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)chciałbym żeby można było zmienić widok przeglądania nagrań PVR z poziomego na pionowy. Moim zdaniem byłoby dużo czytelniej.

 

Masz już taki widok, jak odtwarzasz nagranie naciśnij OK.

Niby jest ok, ale...

Trzeba coś oglądać, aby była lista

Jeśli oglądam film z serii (nagrania wg. czasu, serii itp), to wyświetlają mi się odcinki tylko z serii.

 

Czy jest możliwość wyłączenia grupowania filmów w serie, aby mieć listę pojedynczych odcinków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego to napisałem że sie zgadaliśmy ze identyczne objawy na rożnych dekoderach ,mi to sie przytrafiło kilka razy zawsze na innych programach i trwało to kilka minut to znaczy w tym czasie były te zaniki ,i o tym samym wspomniał jak zobaczył u mnie ze u niego to samo sie dzieje ,dlatego to napisałem  

ps . to nie forma skargi tylko ciekawość ,bo jak narazie mi to nie utrudnia jakoś oglądania bo jest sporadyczne  

Podaj jakieś konkrety, kanał, tytuł programu, pora dnia etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam wczorajszego nie przywiązywałem do tego takiej wagi ,co pamiętam ostatnie było na HBO,jesli to cos możne pomóc jak cos takiego będzie mogę zanotować ,żeby nie było że piszę żeby pisać ,napisałem to jako ciekawostkę  ostatnio rozpisałem sie o HBO GO ze mnie restartował dekoder i ze musiałem przywrócić ustawienia fabryczne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458

 

Czy technicy CP coś grzebią? Wczoraj z listy ulubionych zniknęła mi połowa kanałów, dopiero po odłączeniu z prądu kanały powróciły. 

 

Natomiast dziś włączam dekoder a on uruchomił się na liście głównej, gdzie ja korzystam z listy ULUBIONE, i na tej liście dekoder został wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...